Düzeltme: birleştirilmiş erişim ağ geçidi 2010 SP1 uygulandıktan sonra yapılandırma etkinleştirme zamanı önemli ölçüde artırabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2695202 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Forefront birleştirilmiş erişim ağ geçidi (uag) 2010 Service Pack 1 (SP1) yükledikten sonra yapılandırma etkinleştirme zamanı önemli ölçüde artırabilir. Ayrıca Forefront uag tarafından oluşturulan temel Microsoft Forefront Threat Management Gateway kural sayısı büyük bir artış görebilirsiniz.

Neden

Birden çok IP adresleri ve bağlantı noktaları için yayımlanan birçok web dışı uygulamalar yayımladığınızda, bu sorun oluşur. Bu durumda, Forefront uag 2010 SP1'de tasarım değişiklikleri nedeniyle Forefront uag tarafından oluşturulan Forefront Threat Management Gateway temel kuralları sayısını artırır. Oluşturma ve kaydetme, etkinleştirme sırasında Forefront uag tarafından oluşturulan arka plandaki Forefront Threat Management Gateway kuralları ile ilişkili yapılandırma etkinleştirme süresi içinde bir artış olur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesinde açıklanan hizmet paketini yükleyin:
2710791 Forefront için Service Pack 2'in açıklaması erişim ağ geçidi 2010 birleşik

Durum

Microsoft bunun, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Referanslar

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2695202 - Last Review: 7 Aralık 2012 Cuma - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbbug kbsurveynew kbmt KB2695202 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2695202

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com