Hata Windows 7 Service Pack 1'i yüklediğinizde, 0x8024200D

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2712531 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Windows 7 Service Pack 1 (SP1) yüklediğinizde, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Hata 0x8024200D

Neden

Bu sorun, Windows 7 Service Pack 1 (SP1), Windows Update tarafından yüklenmiş, ancak henüz yüklü değil veya yükleme bozuldu, ortaya çıkabilir. Bu hizmet paketi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
976932 Windows 7 ve Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 hakkında bilgi

Çözüm

Bu sorunu sizin adınıza gidermemizi isterseniz git "Benim adıma düzelt"bölümüne bakın. Sorunu kendiniz gidermeyi tercih ediyorsanız, Git "Kendim düzeltmek istiyorum" bölümüne gidin.

Benim adıma düzelt

Bu sorunu otomatik olarak düzeltmek için tıklatın Düzelt düğme veya bağlantı. İ Çalıştır içinde Dosya karşıdan yükleme iletişim kutusunu tıklatın ve adımları izleyin Düzelt Sihirbaz.


Bu sorunu düzelt
Microsoft Fix it 50831

Notlar
  • Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir. Ancak otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.
  • Sorun olan bilgisayarda değilseniz, Düzelt kaydetmeniz gerekir, çözümünü bir flash sürücüye veya CD'ye ve sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırın.


Let me fix it myself


Daha fazla bilgi

For Advanced Users:


Referanslar


Daha fazla yardım gerekiyor mu?


Yardım almak Microsoft yanıtlar arama hakkında daha fazla bilgi için çevrimiçi topluluk Microsoft Destek veya Windows Yardım ve nasıl yapılır, ya da hakkında daha fazla bilgi edinin Yardımlı Destek Seçenekleri.


Özellikler

Makale numarası: 2712531 - Last Review: 10 Mayıs 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Starter
  • Windows 7 Ultimate
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2712531 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2712531

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com