Bir düzeltme kullanılabilir önceki sürümleri sql Server 2012 amo İzleme alt kimlikleri, döner

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2720678 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft, Microsoft sql Server 2012 düzeltmeler karşıdan yüklenebilen bir dosya dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm düzeltmeleri içerir ve önceki sql Server 2012 ile birlikte tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltmesi.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Bu makalede, düzeltme önceki sürümleri sql Server 2012 analiz Yönetim nesneleri (amo) izleme alt kimliği döner.

Daha fazla bilgi

amo izleme yapmak için kullanabileceğiniz alt sınıfını tanımlayan bir enum değil. Kimliği tarafından her enum değeri de temsil edilebilir
sql Server 2012'de bu kimlikleri değerleri değiştirilir. Örneğin, sql Server'ın önceki sürümlerindeki 45 QueryBegin Olay İzleme alt sınıf kimliği idi. Ancak sql Server 2012 olay kimliği 62. Düzeltmeyi uyguladıktan sonra kimlikleri önceki değerlerine döndürülür.

Toplu güncelleştirme bilgileri

sql Server 2012

Bu sorunla ilgili düzeltme, toplu güncelleştirmesi 2 sql Server 2012 Service Pack rtm içinde önce yayımlanmıştır. Bu toplu güncelleştirme paketi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2703275 sql Server 2012 için toplu güncelleştirme paketi 2
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme Sürüm düzeltmeleri içerir ve önceki sql Server 2012 ile birlikte tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltmesi. Biz, bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulaması önerilir. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2692828 sql Server 2012'den sonra yayımlanan sql Server 2012 oluşturur
Microsoft sql Server 2012 için belirli bir sql Server hizmet paketi düzeltmeleri oluşturulur. sql Server 2012 Service Pack rtm yüklemesi için sql Server 2012 Service Pack rtm bir düzeltmeyi uygulamanız gerekir. Varsayılan olarak, sonraki sql Server hizmet paketini sql Server hizmet paketi içinde sağlanan herhangi bir düzeltme bulunmaktadır.

amo diğer sınıflar ve yöntemler hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine gidin:
amo diğer sınıflar ve yöntemler hakkında genel bilgiler


Durum

Microsoft, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2720678 - Last Review: 19 Haziran 2012 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Express
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseadvanced kbmt KB2720678 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2720678

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com