Düzeltme: sql Server 2008 R2'deki bir tüzel kişilikten konsolide veya koleksiyon üye silinemez

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2730795 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft, Microsoft sql Server 2008 R2 Service Pack 2 Düzeltme karşıdan yüklenebilen bir dosya dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2008 R2 Service Pack 2 ile birlikte tüm güvenlik düzeltmelerini Düzelt.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Tüzel kişilikten, ba?vuran, ana veri Hizmetleri (mds) Microsoft sql Server 2008 R2 etki alanı tabanlı yaprak öznitelik içeren bir birleştirilmiş veya koleksiyon üye silmeyi deneyin. Bunu yaptığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:

Devre dışı bırakmak için Varlık: ConsolidatedAttribute/ CollectionAttribute çünkü şu anda tarafından kullanılır Varlık: DomainBasedAttribute.

Neden

Bu sorun, sql Server yanlışlıkla silinen konsolide veya koleksiyon üye varlık içindeki etki alanı tabanlı bir özniteliği tarafından başvurulan denetler oluşur.

Çözüm

Güncelleştirme toplaması bilgileri

sql Server 2008 R2'in Service Pack 2

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk toplu güncelleştirme 2'de yayımlanmıştır. sql Server 2008 R2 Service Pack 2 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2740411 sql Server 2008 R2 Service Pack 2 için toplu güncelleştirme paketi 2
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki sql Server 2008 R2 Service Pack 2 ile birlikte tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulamayı düşünmelidir öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2730301 sql Server 2008 R2 Service Pack 2'den sonra yayımlanan sql Server 2008 R2'in oluşturur

Durum

Microsoft bunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2730795 - Last Review: 30 Ağustos 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 R2 Web
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2730795 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2730795

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com