"Hayır sonuçları" Outlook için Mac 2011 Ara verir ve görev öğeleri görüntülenmiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2741535 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Mac 2011 Microsoft Outlook'ta görev öğeleri Görevler klasöründe görüntülenmez ve arama için bir e-posta iletisi veya bir klasöre bir filtre uygulamak çalıştığınızda bir "Hayır sonuçları" iletisini alırsınız. Ayrıca, Mac OS yerel Spotlight arama kullanarak posta öğeleri için arama yaptığınızda, arama başarılı olmayabilir.

Neden

Bu sorun aşağıdaki nedenlerden biriyle oluşabilir:
 • Spotlight arama dizini oluşturma tamamlanmadı.
 • Outlook Kimlik adı eğik çizgi işareti (/) gibi özel karakterler içeriyor.
 • Outlook kimlik veya onun üst klasörlerinden birini yenilik Gizlilik sekmesine eklenir.
 • Microsoft kullanıcı veri klasöründe ~/Documents klasörü altında bulunmuyor.
 • Spotlight arama dizini bozuk.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Son zamanlarda yeni bir Outlook kimlik veya yeni bir hesap oluşturulmuş veya son zamanlarda yeni verileri PST veya OLM dosyası gibi bir kaynaktan aldığınız, yenilik dizin oluşturma tam olarak görüntülenmeyebilir. Bu durumda, Outlook "Hayır sonuçları" iletisini görüntüler. Bu sorunu gidermek için tamamlamak için dizin oluşturma için bekleyin ve yeniden arayın.
 2. Kimlik adı eğik çizgi işareti (/) gibi özel karakterler olmadığına emin olun. Microsoft veritabanı yardımcı programı'nda kimlik adlarını görüntülemek için Option tuşunu basılı tutun ve sonra Outlook simgesini tıklatın. Kimlik adı özel karakterler içeriyorsa, kimlik adını değiştirmek için şu adımları izleyin:
  1. Office 2011 kimlikleri aşağıdaki klasörü açın:
   Kullanıcılar /<Username></Username>/ Belgeler/Microsoft kullanıcı kimlik veri/Office 2011 /
   Daha sonra herhangi bir kimlik özel karakterler içerip içermediğini belirler.
  2. Özel karakterleri kaldırarak özel karakterler içeren kimliği yeniden adlandırın.
  3. Microsoft veritabanı yardımcı programı açın. Bunu yapmak için Option tuşunu basılı tutun ve sonra Outlook simgesini tıklatın. Kimlik adı değiştiğini onaylayın.
  4. Adı değiştirildi kimlik seçin, dişli simgesini tıklatın veardından varsayılan Ayarla' yı tıklatın.
 3. Mac OS'ta, Microsoft kullanıcı veri klasörü veya onun üst klasörlerinden birini yenilik Gizliliksekmesine eklenmez doğrulayın. Servisleri Microsoft kullanıcı veri klasörü, Outlook kimlik klasörü veya bunların üst klasörlerden herhangi birini bu sekmesi görüntülenmiyorsa, bu klasör konumu dizini oluşturulmaz. Yenilik içindeGizliliksekmesindeki Bu konumlardan kaldırmak ve dizin oluşturmayı tamamlamak Bu konumlar için zaman sağlar.
 4. Microsoft kullanıcı veri klasöründe ~/Documents klasörü altında saklandığından emin olun.
 5. Sorun hala çözülmemiş ise, yenilik dizin bozuk olabilir. Spotlight dizini yeniden dizin oluşturmak Gizliliksekmesine Office 2011 kimlik klasörü eklemek için aşağıdaki Apple destek makalesinde açıklanan adımları izleyin ve sonra kaldırın.
  HT2409 Spotlight: nasıl klasörlerin veya birimlerin için yeniden dizin oluştur
Bu adımları izledikten sonra hala Spotlight arama yapamazsınız ve yenilik tamamlanması dizin oluşturma için yeterli zaman izin verdiyseniz, Office Mac 2011 için kaldırmanız ve yeniden yüklemeniz gerekebilir. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2398768 Office Mac 2011 için tamamen kaldırma

Daha fazla bilgi

Mac OS Mac 2011 için Outlook'taki aradığınızda, aşağıdakilere dikkat edin:
 • Mac OS Spotlight arama içerir. Mac OS, bilgisayarın sabit diskini Spotlight arama için dizin oluşturma denetler.
 • Mac 2011 için Outlook için Outlook veri arama sonuçları sağlayacak Spotlight arama kullanır.
 • Mac 2011 için Outlook filtreleri de Spotlight arama arama sonuçları sağlamak için kullanır.
 • Mac 2011 için Outlook Görevler filtreleri kullanarak görüntülenir. Bu filtreler üzerinde Spotlight arama kullanır.
 • Spotlight dizin oluşturma, yeni veri ne zaman kullanılmaya başlanan birkaç dakika sürebilir. Örneğin, yeni e-posta iletileri alındığında bu ortaya çıkabilir.
Microsoft, üçüncü taraf iletişim bilgilerini teknik destek bulmanıza yardımcı olmak için sağlamaktadır. Bu ilgili kişi bilgileri haber verilmeden değiştirilebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft, bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında zımni veya başka türlü hiçbir garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 2741535 - Last Review: 22 Haziran 2014 Pazar - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2741535 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2741535

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com