Taşınabilir aygıt zaman zaman Exchange Online bağlanamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2748176 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.

Hangi Office 365 sürümünü kullandığınızdan emin değil misiniz? Aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Hizmet yükseltmeden sonra, Office 365 kullanıyor muyum?
Hepsini aç | Hepsini kapa

SORUN

Microsoft Office 365'te Microsoft Exchange Online ile Microsoft Exchange ActiveSync (EAS) kullanan bir taşınabilir aygıt eşitlemeyi denediğinizde, aygıtınızı bağlanamıyor. Aygıtınıza bağlı olarak aşağıdaki hata iletilerinden birini alabilirsiniz:
Posta alınamıyor
Sunucu bağlantısı başarısız oldu.
Posta alınamıyor
İletinin teslim sırasında bir hata oluştu.
Güvenlik güncelleştirmesi nedeniyle sunucu bağlantısı açılamıyor.
Mobil daevice ayrıntılarını görüntülemek için Exchange Denetim Masası (ECP) kullanıyorsanız veya aygıt için Eşitleme günlüğü toplamak, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
AccessState:
Erişim engellendi
Set erişimi sütun ek infosuch olarak aşağıdakileri içerir:
Çok fazla aynı komutları
Office 365 admins ECP Bu sorunu tanımlamak için kullanabileceğiniz adımlar için "Ek bilgi" bölümüne bakın.

NEDEN

Taşınabilir aygıt çevrimiçi Exchange hizmetinin performansını olumsuz yönde etkileyebilecek bir şekilde davrandığında, kısa bir süre için bir Erişim reddedildi durumu aygıt sokulur. Örneğin, bir aygıt gönderirse çok kısa bir süre içinde çok fazla aynı eşitleme komutları hizmetine belirli bir klasör için bu ortaya çıkar.

Exchange Online Office 365'te Exchange Online ortamın en iyi performansı korumak ve yönetmek için azaltma EAS uygulamıştır. ECP ve EA günlükleri toplamak nasıl kullandığınızda taşınabilir aygıt erişim durumunu nasıl görüntüleyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için "Ek bilgi" bölümüne bakın.

GEÇİCİ ÇÖZÜM

Bu geçici çözüm, aygıt satıcınıza veya taşıyıcı tartışmak iken bu soruna geçici bir çözüm bulmak için şu adımları izleyin:
  1. Art arda Eşitle düğmesini gecikme eşit olduğunda, taşınabilir aygıtlarınızda basın yok. Ayrıca, olmayan klasörleri hızlı bir şekilde geçiş yapmak ve sürekli olarak eşitlemek için düğmesine basın.
  2. Böylece azaltma otomatik olarak hizmet tarafından kaldırılacak ek önlem önce en az 10 dakika bekleyin.
  3. Bağlanmak ve posta kutusu aygıtınızla eşitlemek için çalışıp çalışmadığını görmek için el ile eşitleme geçin. Bu yardımcı olur aygıtınız çok fazla aynı komutları göndermesinin engellenmesine yapılması.
Sorun devam ederse, kablosuz yerel ağ aygıtı bağlantısını denetleyin. Aygıt üreticisi veya taşıyıcı yakalamak ve aygıt günlüğünü gözden geçirmek için başvurmanız gerekebilir.

Sorunun çözülmüş değil, rapor ve bu sorunu araştırmak için taşınabilir aygıt üreticinize başvurun.

Not Aygıttaki EAS protokolünün uygulaması hizmete gönderilen komutları sıklığını denetler. Microsoft Support yazılım aygıtları üzerinde değişiklik yapamazsınız. Aygıt güncelleştirmelerini yalnızca aygıt üreticisi ile oluşabilir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Mobil aygıt ayrıntıları görüntüleme

Mobil aygıt ayrıntıları görüntüleme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitelerinden birine bakın:

EASlogs toplama

EAS günlüklerini toplamak hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesine bakın:
2461792 Nasıl mobil cihazlar ve çevrimiçi Exchange arasındaki eşitleme sorunlarını gidermek için ActiveSync aygıt günlüklerini toplayın
Günlük dosyasını Not Defteri gibi bir metin düzenleyicisi kullanarak açabilirsiniz. Günlük dosyasında aşağıdaki bilgileri içeren bir 503 hatası için arayın:
  • ResponseHeader ile birlikte AccessState: engellenen
  • AccessStateReason: SyncCommands veya AccessStateReason : RecentCommands
Önce bu hata, aygıtı aynı komutu birçok kez gönderebilir, dikkat edin. Örneğin, aygıtın eşitleme komutu SyncKey ve CollectionIdgibi aynı parametreleri ile birlikte gönderebilir.

Zaman damgaları incelerseniz, 503 Hizmet kullanılamıyor hata neden bir çok kısa süre içinde sürekli olarak gönderilen komutları görebilirsiniz. Bu aygıtın aygıt hizmetinin performansını etkilemesini önlemek azaltma korumasını etkinleştirmek Exchange Online hizmet neden biçimde gerçekleştiriyor gösterir.

Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu .

Özellikler

Makale numarası: 2748176 - Last Review: 24 Ocak 2014 Cuma - Gözden geçirme: 8.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
  • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
  • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365e o365a o365p o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade o365m kbmt KB2748176 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2748176

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com