Düzeltme: bir Outlook Web App Web sitesine göz atmak için Forefront birleştirilmiş erişim ağ geçidi 2010 kullanan bir istemci http 500 hataları Forefront birleştirilmiş erişim ağ geçidi 2010 hata sayfası yerine zaman zaman alab...

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2749825 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Uygulama erişim yetkisi değil, web uygulamaları Microsoft Forefront birleştirilmiş erişim ağ geçidi 2010'den erişmeye çalıştığınızda zaman zaman http 500 hataları alabilirsiniz. Örneğin, bir yetkili grubunun bir üyesi olmadığında veya erişim ağ geçidi birleştirilmiş son nokta erişim ilkesi uygulaması için uygun olmayan bu sorun oluşabilir.

Web sayfası güncelleştirirseniz, http 500 hata doğru ", yetkili olmadıkları" hatası ile değiştirilebilir sayfa. Bu sorun genellikle yayımlanmış bir Outlook Web App (owa) uygulama istekleri üzerinde görülür. Ancak bu sorun, diğer web uygulamaları da etkileyebilir. Aynı şehirlerarası üzerinde yalnızca Outlook herhangi bir yere veya Microsoft Exchange ActiveSync yayımlarsanız, bu sorun oluşur.

Neden

Gelen istekleri hakkında bilgi depolamak için kullanılan nesne havuzu erişim ağ geçidi birleştirilmiş sakladığı için bu sorun oluşur. Birleştirilmiş erişim Ağ Geçidi sunucusuna yeni bir istek geldiğinde, erişim ağ geçidi birleştirilmiş bir nesne havuzundan alır ve özellik değerlerini nesnesinden okunan. Özelliklerden birini, istemci uygulama isteği için html olarak işlenen hata sayfaları gibi tüm web tarayıcılar için destek veya istemci uygulaması için Microsoft Outlook veya Exchange ActiveSync yalnızca http hata kodu değerleri gibi destekleyebilir tanımlar. Bazı durumlarda, bir nesneyi havuza geri döndüğünde özelliği doğru sıfırlanmaz. Daha önce bir Outlook herhangi bir yere veya Exchange ActiveSync isteği işlemek için kullanılan bir nesne yeni bir owa isteği kullanıyorsa, özellik değeri yanlış olduğundan erişim ağ geçidi birleştirilmiş yanlış bir http durum kodu tarayıcıya döndürebilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesinde açıklanan hizmet paketini yükleyin:
2710791 Forefront için Service Pack 2'in açıklaması erişim ağ geçidi 2010 birleşik

Durum

Microsoft bunun, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Referanslar

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2749825 - Last Review: 7 Aralık 2012 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010
  • Microsoft Forefront Unified Access Gateway 2010 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbmt KB2749825 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2749825

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com