SharePoint Server 2013 sunucudaki InfoPath formu yayımlamak çalıştığınızda "InfoPath şu formu kaydedemiyor" hata iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2752612 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

InfoPath Microsoft Windows Server 2008 R2 sunucu üzerinde çalışan ve Masaüstü Deneyimi özelliği sunucu üzerinde etkin değil varsayalım. Bu durumda, InfoPath, Microsoft SharePoint Server 2013 sunucudaki InfoPath formu yayımlamak için kullanamazsınız. Formu kaydedip yayımlamak çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:

InfoPath şu formu kaydedemiyor: Form adı. Bu belge kitaplığı yeniden adlandırılmış veya silinmiş ya da ağ sorunları dosyanın kaydedilmesini engelliyor. Lütfen ağ yöneticinize başvurun.

Neden

Masaüstü Deneyimi özelliği Windows Server 2008 R2 sunucusunda etkin olmadığından, bu sorun oluşur. Bu nedenle, bağlantıları Windows Server 2008 R2 sunucudan SharePoint server yapılamaz.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için Masaüstü Deneyimi özelliğini yükleme ve Windows Server 2008 R2 sunucusunu yeniden başlatın. Daha sonra Temalar hizmeti Windows Hizmetleri konsolundan başlatın.

Özellikler

Makale numarası: 2752612 - Last Review: 6 Kasım 2012 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SharePoint Server 2013
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2752612 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2752612

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com