Bluetooth fareyi veya klavyeyi boşta kalan sonra yeniden başarısız olur

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2758967 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bluetooth fare veya klavye için biraz zaman kullanarak değil sonra sistemi yeniden başlatmadan veya kapatıp açmadan, Bluetooth radyo açma olmadan aygıt yeniden kullanabilmek için olmayabilir. Bu makale ayrıca aşağıdaki koşullar doğruysa, belirtileri için geçerlidir:1. bilgisayarınızda Broadcom tabanlı Bluetooth radyosu vardır.

2. Bluetooth radyosu vardır "izin ver bilgisayar güç tasarrufu yapmak için bu aygıtı kapatsın" etkin.Aşağıdakileri yaparak bu ayarları kontrol edebilirsiniz:

Windows 8:

1. arama düğmesini seçin ve "Aygıt Yöneticisi" yazın.

2. "Ayarları" seçeneğini tıklatın."Aygıt Yöneticisi'ni "sonuçlarında listelenmesi gerekir. "Aygıt Yöneticisi"'ı tıklatın.

3. Aygıt Yöneticisi'ni tıklatın, "Bluetooth" genişletin ve Bluetooth radyo seçin.

4. sağ Bluetooth radyo üzerinde tıklatın ve Özellikler'i seçin.

5. Broadcom tabanlı, radyo Gelişmiş sekmesinde üretici kimliği 15 olacaktır.

6. thecheckbox teslim güç yönetimi sekmesinde, "bilgisayar güç tasarrufu yapmak için bu aygıtı kapatmasına izin ver" etkinleştirilir.


Windows 7:

1. Başlat düğmesini tıklatın ve "Aygıt Yöneticisi" yazın.

2. "Aygıt Yöneticisi'ni" Sonuçları penceresinde tıklatın.

3. Aygıt Yöneticisi'ni tıklatın, "Bluetooth" genişletin ve Bluetooth radyo seçin.

4. sağ Bluetooth radyo üzerinde tıklatın ve Özellikler'i seçin.

5. Broadcom tabanlı, radyo Gelişmiş sekmesinde üretici kimliği 15 olacaktır.

6. onay kutusu işaretliyse, güç yönetimi sekmesinde, "bilgisayar güç tasarrufu yapmak için bu aygıtı kapatmasına izin ver" etkindir.

Neden

Bluetooth radyo düşük güç durumundan doğru sürdürüyor değil.

Çözüm

Gelişmiş sekmesinde, Bluetooth radyo özelliklerinin HCI ve LMP sürümlerini denetleyin.Bu sürüm 6.0 veya üstü, Windows Update kontrol ederek en son radyo sürücüye kullanılabilir güncelleştirin. Olması durumunda hiçbir güncelleştirme, kendi destek sitesini kullanarak, bilgisayarınızın üreticisine danışın.

Windows Update'e erişmek için:

Windows 8: arama düğmesini seçin ve "Windows Update" yazın. "Ayarlar" seçin ve "Windows Update" program simgesini tıklatın.

Windows 7: Başlat düğmesini tıklatın ve "Windows Update" yazın. Sonuçları penceresinden "Windows Update"'ı tıklatın.HCI ve LMP sürüm 5.x veya daha düşük ise, "Güç kazancı sağlamak için bu aygıtı kapatmasına izin bilgisayarın ver" onay kutusunu temizleyin.
Not Bu, doğrudan Microsoft destek kuruluşu tarafından oluşturulan bir “FAST PUBLISH” makalesidir. Buradaki bilgiler, ortaya çıkan sorunları gidermek üzere olduğu gibi sağlanmaktadır. Mümkün olduğu kadar hızlı sunulmasının bir sonucu olarak malzemelerde yazım hataları bulunabilir ve bunlar bildirimde bulunulmadan daha sonra düzeltilebilir. Diğer hususlar için Kullanım Koşulları’na bakın.

Özellikler

Makale numarası: 2758967 - Last Review: 3 Mart 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows 8
  • Windows 8 Pro
  • Windows 8 Enterprise
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Ultimate
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2758967 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2758967

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com