Office Web Apps Server 2013 güncelleştirmesinin açıklaması: 12 Mart 2013

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2760445 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

GİRİŞ

Microsoft, Microsoft Office Web Apps Server 2013 için bir güncelleştirme yayımladı. Bu güncelleştirme, Office Web Apps Server 2013 en son düzeltmeleri sağlar. Ayrıca, bu güncelleştirme kararlılık ve performans iyileştirmeleri içerir.

Bilinen sorun

Bu güncelleştirme, 12 Mart 2013 üzerinde Microsoft Windows Update kritik güncelleştirme olarak yayımlanmıştır. Bilgisayarınızda otomatik güncelleştirme özelliğini etkinleştirildiyse, bu güncelleştirme otomatik olarak yüklenmiştir. Bu güncelleştirme yüklüyse, Office Web Apps Server 2013 çöker bir sorun yaşıyorsunuz demektir. Otomatik Güncelleştirme özelliğini Office Web Apps Server 2013 sunucuda etkin olduğunda bu sorun oluşur.

22 Mart 2013 üzerinde Microsoft Windows Update bu güncelleştirmeyi otomatik güncelleştirme özelliğini ayarı değiştirildi. Önerilmez Office Web Apps Server 2013 için otomatik güncelleştirme özelliğini etkinleştirin. Windows Update ayar değişikliği aşağıdaki Microsoft TechNet makalesinde açıklanan adımları kullanarak güncelleştirme uygulamak BT yöneticileri sağlar:

Office Web Apps Server için yazılım güncelleştirmeleri uygulamak

Bu güncelleştirme ile giderilen sorun

Birden çok Microsoft Office 2010 kullanıcılar Office Web Apps Server 2013'de depolanan bir dosya coauthor varsayalım. Bir kullanıcı zaman aşımına uğradığında, diğer kullanıcıların zaman aşımına uğradı kullanıcı depolanan dosya bir düzenleyici tablosundan kaldıramazsınız.

Çözüm

Yükleme ayrıntıları

Nasıl elde edilir ve güncelleştirmeyi yüklemek

Aşağıdaki dosya Microsoft Download karşıdan yüklenebilir Merkezi:


Bu resmi kapatBu resmi aç
Karşıdan yükleme
Güncelleştirme paketini şimdi karşıdan yükle.

Nasıl yapıldığı hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme, görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın Microsoft Bilgi Bankası makalesi:
119591 Microsoft destek dosyaları çevrimiçi hizmetlerden nasıl alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft en çok kullanılan tarihte kullanılabilir güncel virüs algılama yazılımı, dosya Deftere nakledildi. Dosya engellemek güvenliği Gelişmiş sunucularda depolanır. herhangi bir yetkisiz değişiklik dosyası.

Güncelleştirmenin yüklü olup olmadığını belirleme

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
Bu güncelleştirme aşağıdaki tabloda listelenen dosya içerir:


Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaat
Wacserver-x-none.mspGeçerli değil632,856,57626-Şub-1321:55Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Office Sistemi Teknoloji Merkezi en son yönetimsel güncelleştirmeleri ve stratejik dağıtım kaynaklarını tüm Office sürümleri için içerir. Office Sistemi Teknoloji Merkezi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine gidin:
BT destek ve Microsoft Office için kaynaklar

Özellikler

Makale numarası: 2760445 - Last Review: 8 Nisan 2013 Pazartesi - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Web Apps Server 2013
Anahtar Kelimeler: 
atdownload kbexpertisebeginner kbsurveynew kbmt KB2760445 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2760445

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com