(Mso-x-none.msp) Office 2013 düzeltme paketinin açıklaması: 12 Nisan 2013

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2768342 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Duyuru
Bu düzeltme paketini düzeltme paketini yüklemeye çalıştığınızda oluşan bir sorun artık kullanılabilir değil.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, 12 Nisan 2013 tarihli Microsoft Office 2013 düzeltme paketinde giderilen sorunlar anlatılmaktadır.

GİRİŞ

Bu düzeltme paketinin giderdiği sorunlar

 • Active Directory Kullanıcıları olmayan Federasyon Office 2013'de üçüncü taraf depolama hizmetleri kullanamazsınız.
 • Microsoft SkyDrive Pro Office 2013 yüklü olan bir bilgisayarda yüklü olması. Ancak, yerel SkyDrive klasörünüze bir .htm veya .html dosyası olarak 2013 Word belgesi veya Excel 2013 çalışma kaydedemezsiniz.
 • COM eklentisi Office 2013 uygulamanın bir COM eklentisini yükledikten sonra Şerit üzerinde bir simge resmini görüntüler. COM eklentisi tıklattığınızda, simge görüntüsü olarak açıkça görüntülenmez bir Office 2010 uygulama olduğu gibi.
 • Outlook 2013 çalışma kitabında bir bilgi sağ Yönetimi (IRM) içeren bir e-posta iletisini açın. Daha sonra çalışma kitabını yerel diskinize kaydedin. Bu durumda, çalışma kitabını bozuk.
 • Bir ağ konumunda depolanan bir IRM Office 2013 belgeyi açın ve sonra ağ bağlantısını kesin. Bu durumda, belgeyi yerel diskinize kaydedemiyor. Ayrıca, kayıt bildirim almazsınız hatası.
 • Bir belgede hızlı erişim araç çubuğu düğmeleri eklediğinizde, belgeyi yeniden açtığınızda düğmeler görüntülenmez.
 • Önemsiz e-posta klasöründeki bir toplantı isteği önizlemesini görüntülediğinizde, Outlook 2013 takviminizde beklenmedik biçimde bir Takvim öğesi oluşturur.
 • Microsoft Lync'in 2013 yonca iz platformu üzerinde yüklü olan ve sonra Lync'in 2013'de video akışlarını görüntüle. Bu durumda, video akışları sırasız olarak görüntülenir.
 • Outlook önbellekli modda bir Microsoft Exchange 2007 sunucusuna bağlanan 2013 e-posta iletisini açtığınızda, Kartvizit gönderen bilgileri eksik.

Referanslar

Hakkında daha fazla bilgi için yazılım güncelleştirme terminolojisi, aşağıdaki makale numarası görüntülemek için tıklatın Microsoft Bilgi Bankası makalesi:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2768342 - Last Review: 10 Mayıs 2013 Cuma - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Home and Business 2013
 • Microsoft Office Home and Student 2013
 • Microsoft Office Personal 2013
 • Microsoft Office Professional 2013
 • Microsoft Office Professional Plus 2013
 • Microsoft Office Standard 2013
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbsurveynew kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbhotfixallversions kbmt KB2768342 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2768342

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com