Düzeltme: sql Server 2012 için toplu güncelleştirme paketleri yüklendikten sonra bir web uygulaması oluşturmak için mds kullandığınızda "Veritabanı sürümüyle uyumlu olmayan istemci sürümü...

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2774432 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft sql Server 2012 için toplu güncelleştirme paketlerini yüklemek varsayın. Microsoft sql Server ana veri Hizmetleri (mds) bir web uygulamasının ana sayfayı açtığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:

İstemci sürümü veritabanı sürümüyle uyumlu değil. İstemci bileşenleri, veritabanı bileşenleri veya her ikisini yükseltmek için sistem yöneticinize başvurun. Daha fazla bilgi için sunucu üzerindeki ana veri Hizmetleri Yapılandırma Yöneticisi'ni çalıştırın.

Not mds sürüm bilgilerini denetlemek için mds Yapılandırma Yöneticisi'ni kullandığınızda, mds sürümü sql Server sürümünden farklıdır.

Çözüm

sql Server 2012 için hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için Microsoft sql Server 2012 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2755533 sql Server 2012 için en son hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2774432 - Last Review: 10 Kasım 2012 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2774432 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2774432

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com