Düzeltme: Yüksek "günlük yazma bekler" sayaç değeri SQL Server 2012 düğüm üzerinde

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2809338 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft SQL Server 2012 örneğinde AlwaysOn kullanılabilirlik gruplar özelliği yapılandırdığınızı varsayın. Bu durumda, SQL Server düğümde günlüğü arabelleği için günlük yazma bekler sayacı yüksek bir değer vardır. Ayrıca, mini döküm dosyaları oluşturulur.

Neden

Tüm veritabanları için günlük havuzu bellek nesnesi için genel bir işaretçi kullandığından, bu sorun oluşur.

Birçok iş parçacığı günlükleri günlük havuzu kullanarak yazmaya çalıştığınızda, tüm iş parçacıkları için işaretçiyi bir bellek nesnesi döndürme kilit için beklemek zorunda.

Not Bir bellek içi önbellek işlem günlüğünün günlük havuzudur. Bu Önbellek Okuma AlwaysOn kullanılabilirlik gruplar özelliği ve Kurtarma, işlem çoğaltma ve geri alma işlemleri için günlük en iyi duruma getirmek için kullanılır.

Çözüm

Toplu Güncelleştirme bilgileri

SQL Server 2012 SP1 için toplu güncelleştirme 3

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk toplu güncelleştirme 3'te yayımlanmıştır. SQL Server 2012 SP1 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2812412 SQL Server 2012 Service Pack 1 için toplu güncelleştirme paketi 3
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2012 SP1'de bulunan tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2772858 SQL Server 2012 SQL Server 2012 Service Pack 1'de yayımlandıktan sonra yayımlanan yapılar

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, bu düzeltmeyi yalnızca bu makalede açıklanan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise, bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan kullanılabilir" bölümü. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve destek için bir istek gönderin.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme gerekiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaraları için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan kullanılabilir" formunda düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil için kullanılabilir bir düzeltme değil, çünkü.

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra yeni bir T9024 izleme bayrağı eklenir. Sonra SQL Server düğümünü bölümleri bu izleme bayrağı bellek nesnesi için bir işaretçi sağlar.

Not Ayrıca T8048 izleme bayrağını etkinleştirirseniz, CPU bellek nesnesine işaretçi bölümleri. Bu izleme bayrağı T9024 izleme bayrağı etkinleştirdikten sonra bu sorunla ilişkili ederse eklemeyi deneyin.

Önkoşullar

Bu düzeltmeyi uygulamak için SQL Server 2012 SP1 yüklü olmalıdır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Dosya bilgileri

Bu düzeltmenin genel sürümü dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahip aşağıdaki tabloda listelenir. Tarihleri ve saatleri bu dosyaların Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için kullanın. Saat dilimi sekmesinde Tarih ve saat Denetim Masası'ndaki öğe.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Sqlservr.exe2011.110.3340.016076826 Oca 201305:12x86
Sqlservr.exe2011.110.3340.019200026 Oca 201305:23x64
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2809338 - Last Review: 18 Mart 2013 Pazartesi - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1
  • Microsoft SQL Server 2012 Developer
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2012 Express
  • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2012 Web
  • SQL Server 2012 Enterprise Core
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2809338 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2809338

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com