Microsoft SharePoint Server 2013 Service Pack 1 (SP1) açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2817429 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Duyuru
Biz son zamanlarda, bu Service Pack 1 paketini etkiler ve Service Pack 1 ortak veya toplu gelecekteki güncelleştirmelerini dağıtması yüklemiş olan müşterilerin engel olabilir bir sorun ortaya çıkardığı. Bu nedenle, biz bu güncelleştirmeyi devre dışı. Yeni bir güncelleştirme bu sorunu gidermek için yayımlanmıştır ve KB bulunabilir.2880552.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Microsoft SharePoint Server 2013 Service Pack 1 (SP1) için SharePoint Server 2013'ün en son güncelleştirmeleri sağlar. Bu hizmet paketi, iki tür düzeltmeler içerir:
  • Bu hizmet paketinde bulunan daha önce yayımlanmamış düzeltmeleri. Genel Ürün düzeltmelerin yanı sıra, kararlılık, performans ve güvenlik geliştirmeleri Bu düzeltmeler içerir.
  • Ocak 2014 yayımlanan tüm aylık güvenlik güncelleştirmeleri ve tüm toplu aralık 2013 yayımlanan güncelleştirmeleri.

Özellikler

Makale numarası: 2817429 - Last Review: 23 Nisan 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SharePoint Server 2013
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2817429 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2817429

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com