Düzeltme: Bir yönetim noktası yüksek CPU kullanımı veya System Center Configuration Manager 2007 Service Pack 2'de yüksek bellek tüketimi deneyimleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2823071 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft System Center Configuration Manager 2007 Service Pack 2'de bir site sunucusunda yüklü bir yönetim noktası vardır. Bazı durumlarda, bir düşük disk alanı gerektiren senaryoları gibi yönetim noktası yüksek CPU kullanımı veya yüksek bellek tüketimi karşılaşabilirsiniz. Bu bir genel performansında düşüşe neden olabilir.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, bu düzeltmeyi yalnızca bu makalede açıklanan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu makalede açıklanan sorunun yaşandığı sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilemiyorsa, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir durumdaysa, bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme gerekiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesi Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarını veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil için kullanılabilir bir düzeltme olmadığından değil.

Önkoşullar

Bu düzeltmeyi uygulamak için System Center 2007 Configuration Manager için Service Pack 2 olmalıdır.

Yeniden başlatma bilgileri

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Not Bu düzeltme paketini yüklemeden önce Yapılandırma Yöneticisi Yönetim Konsolu kapatmanızı öneririz.

Düzeltme değiştirme bilgileri

Bu düzeltme paketi aşağıdaki düzeltme bulunan Mp.msi dosyasının yerini alır:

2504229 OSD bir görev dizisi, işletim sistemini yeniden yükler sonra System Center Configuration Manager 2007 SP2 istemci kendi yönetim noktası kaydı yapılamıyor
Not Bu düzeltme paketini düzeltmesinde bulunan diğer dosyaları değiştirmez 2504229.

Dosya bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahip aşağıdaki tabloda listelenir. Tarihleri ve saatleri bu dosyaların Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için kullanın Saat dilimi sekmesinde Tarih ve saat Denetim Masası'ndaki öğe.

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Ccmexec.exe4.0.6487.2229766,64001 Şub 201019:40x86
MP.msiGeçerli değil9,338,36801 Şub 201019:40Geçerli değil
Sccm2007ac-sp2-kb2823071-x 86-enu.mspGeçerli değil1,422,84820 Mar 201310:19Geçerli değil

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için bilgisayarı yeniden başlatın. Ayrıca, yönetim noktası yeniden oluşturmanız gerekebilir.

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Referanslar

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için bkz. Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması.

Özellikler

Makale numarası: 2823071 - Last Review: 16 Mayıs 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft System Center Configuration Manager 2007 Service Pack 2
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbqfe kbfix kbhotfixserver kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2823071 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2823071

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com