SQL Server 2012 bellek yönetimi için bir güncelleştirme kullanılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2845380 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1 Düzeltme karşıdan yüklenebilen bir dosya dağıtılır. Koşuluyla, düzeltmeleri birikimlidir, her yeni sürüm tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2012 Service Pack 1 ile gelen tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Aşağıdaki koşullar doğru olduğunda SQL Server 2012 yavaş performans karşılaşabilirsiniz:
  • SQL Server 2012 için Service Pack 1 (SP1) yüklü olan veya SQL Server 2012 SP1 için toplu güncelleştirme paketleri yüklü. Bu nedenle, SQL Server sürüm sayısı değerinden büyük veya eşit 2011.110.3000.0.

    Not "SELECT @@version" deyimi, SQL Server sürüm numarasını doğrulamak için çalıştırabilirsiniz.
  • Değeri "SQL server: Bellek Yöneticisi: serbest bellek" sayaç artırma ve değerini "Bellek Yöneticisi: veritabanı önbelleği" sayaç aynı anda azalıyor. Böyle bile değerini "SQL server: Bellek Yöneticisi: serbest bellek" sayaç yüksek.
  • En yüksek değeri "arabellek Yöneticisi: LazyWrites/sn" sayacı birden1birkaç saniye için. Bu, LazyWriter işlem veri önbelleği sayfalarının serbest yapmaya çalıştığını gösterir. Bu nedenle, değeri "arabellek Yöneticisi: sayfa ömrü expectancy" sayaç hızlı bir şekilde azaltmak için düşük bir değer gibi 0.

Daha fazla bilgi

Toplu Güncelleştirme bilgileri

SQL Server 2012 SP1 için toplu güncelleştirme 4

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk toplu güncelleştirme 4'de yayımlanmıştır. Bu toplu güncelleştirme paketi SQL Server 2012 SP1'i elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi gitmek için aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2833645 SQL Server 2012 SP1 için toplu güncelleştirme 4
Not Yapılar toplu koşuluyla, her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2012 SP1'de bulunan tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi gitmek için aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2772858 SQL Server 2012 SQL Server 2012 Service Pack 1'de yayımlandıktan sonra yayımlanan yapılar

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Referanslar

SQL Server için artımlı hizmet modeli hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi gitmek için aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935897 SQL Server ekibinden bildirilen sorunlar için düzeltmeler sunmak için artımlı bir hizmet modeli kullanılabilir
SQL Server güncelleştirmelerinin adlandırma şeması hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi gitmek için aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
822499 Microsoft SQL Server yazılım güncelleştirme paketleri için dosya adlandırma şeması
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi gitmek için aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2845380 - Last Review: 31 Mayıs 2013 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2845380 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2845380

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com