posta kutularına bir Exchange Server 2010 ortamında IOS aygıtlarını eşitleyemiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2860037 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Kullanıcılar çok sayıda Apple iPhone veya iPad gibi aygıtları kullanarak posta kutularına bir Microsoft Exchange Server 2010 ortamında eşitleme varsayalım. Bu Apple aygıtları IOS 5.0 veya 6.0 IOS ya da IOS 5.0 veya 6.0 IOS daha sonraki bir sürümünü çalıştırıyorsunuz. Bu durumda, istemci erişimi sunucusu (CAS) yüksek CPU kullanımı (yaklaşık yüzde 80-100) oluşur. Daha sonra eşitleme başarısız ve kullanıcıların yeni e-posta iletilerini alamıyorsunuz.

Neden

Eşitleme istekleri için kullanılan bir verimsiz azaltma nesne havuzu nedeniyle bu sorun oluşur. Kilitleme düzeni havuz iş parçacıkları, tek tek kullanıcılar için olan ve uzun süre yüksek iş yükü koşullarının altında beklemek gerekli arabellek ayırmak için kullanılır. Bekleyen sıra uzunluğunu artırma tutar ve bu nedenle son kullanıcı deneyimini düşürür.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki güncelleştirme toplamasını yükleyin:
2866475 Exchange Server 2010 SP3 için Güncelleştirme Toplaması 2'in açıklaması

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft, bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında zımni veya başka türlü hiçbir garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 2860037 - Last Review: 13 Ağustos 2013 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 3, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
    • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2860037 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2860037

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com