Düzeltme: Microsoft SQL Server 2012 AlwaysOn Kullanılabilirlik grupları veya SQL Server Yük devretme kümesinde etkinleştirdiğinizde, bir bellek sızıntısı oluşuyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2877100 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

AlwaysOn Kullanılabilirlik grupları özelliğini veya Microsoft SQL Server 2012'de SQL Server Yük devretme kümesi etkinleştirdiğinizde, bir bellek sızıntısı karşılaşabilir ve düşük performansla karşılaşabilirsiniz. Sys.dm_os_tasks tablosundaki kayıtlar denetlediğinizde, çok sayıda kayıt bulabilirsiniz.
Ayrıca, bu sorun ortaya çıktığında, her gün sys.dm_os_tasks tablosundaki kayıtlar artırın. Ve fiziksel g/ç hızı her gün biraz daha artabilir.

Çözüm

Sorunu önce SQL Server aşağıdaki toplu güncelleştirmede giderilmiştir.

SQL Server 2012 SP1 için toplu güncelleştirme 6

SQL Server için toplu güncelleştirmeler hakkında

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
Her yeni bir toplu güncelleştirme SQL Server için tüm düzeltmeleri içerir ve tüm güvenlik giderir önceki toplu güncelleştirme ile birlikte. SQL Server için en son toplu güncelleştirme denetleyin:
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, bu düzeltmeyi yalnızca bu makalede açıklanan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir durumdaysa, bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve destek için bir istek gönderin.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme gerekiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesi Microsoft Müşteri Hizmetleri ve destek telefon numaralarını veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil için kullanılabilir bir düzeltme değil demektir.

Önkoşullar

Bu düzeltmeyi uygulamak için SQL Server 2012 yüklü olması gerekir.

Kayıt defteri bilgileri

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra kayıt defterini değiştirmeniz gerekmez.

Düzeltme değiştirme bilgileri

Bu düzeltme eki, başka düzeltmelerin yerini almaz.

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 2877100 - Last Review: 10 Ekim 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft SQL Server 2012 Developer
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
    • Microsoft SQL Server 2012 Web
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2877100 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2877100

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com