.NET Framework 4.5.1 Windows 8 Windows Server 2012 için kullanılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2881468 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Bu makalede Microsoft .NET Framework 4.5.1, son derece uyumlu, yerinde bir güncelleştirme Microsoft .NET Framework 4 ve Microsoft.NET Framework 4.5 olduğu açıklanır.

Microsoft Download Center üzerinde .NET Framework 4.5.1 Windows 8 ve Windows Server 2012 için kullanılabilir. 4.5.1 .NET Framework ve Windows Update (WU) sitesinde Windows Server Update Service (WSUS üzerinde) yalnızca Windows Server 2012 için kullanılabilir.

Windows Update'te Windows Server 2012 için .NET Framework 4.5.1 sunulacaktır Önerilen güncelleştirme olarak.

Notlar
  • Windows Update, bir Önerilen güncelleştirme yüklenir otomatik olarak bilgisayar ayarlarınıza göre desteklenen tüm platformlarda,.
  • Windows 8 üzerinde Microsoft .NET Framework 4.5.1 bilgisayarınızı Windows 8.1 sürümüne yükselterek de yükleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

4.5.1 .NET Framework veya .NET Framework Geliştirici Merkezi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
NET Framework 4.5.1
.NET Framework Geliştirici Merkezi
.NET Framework 4.5.1 sunan Windows Update'den engelleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2721187 Geçici olarak .NET Framework 4.5.1 ve onun karşılık gelen dil paketlerinin yüklenmesini engellemek nasıl

Güncelleştirme bilgileri

Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

.NET Framework 4.5.1
Bu resmi kapatBu resmi aç
Karşıdan yükleme
Paketi şimdi karşıdan yükle.

.NET framework 4.5.1 dil paketleri
Bu resmi kapatBu resmi aç
Karşıdan yükleme
Paketi şimdi karşıdan yükle.

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591 Microsoft destek dosyaları çevrimiçi hizmetlerden nasıl alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın yüklendiği tarihte kullanılabilir olan en güncel virüs algılama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Bu güncelleştirmenin komut satırı anahtarları

Bu güncelleştirme tarafından desteklenen çeşitli komut satırı anahtarları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası ziyaret edin:

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekebilir. Bu güncelleştirmeyi yüklemeden önce .NET Framework kullanan tüm uygulamaları kapatmanızı öneririz.

Referanslar

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 2881468 - Last Review: 27 Kasım 2013 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Essentials
  • Windows Server 2012 Foundation
  • Windows Server 2012 Standard
  • Windows 8
  • Windows 8 Pro
  • Windows 8 Enterprise
Anahtar Kelimeler: 
kbexpertiseadvanced kbsurveynew atdownload kbfix kbmt KB2881468 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2881468

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com