Oturum açmak için Outlook Web App mobil cihazlarda biçimi Set-OwaVirtualDerictory cmdlet'i Exchange Server 2013 ortamında göre ayarlama yapılmadı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2889786 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Tam etki alanı kayıt biçimi (yapılandırdığınızı varsayınEtki alanı\Kullanıcı) tarafındanSet-OwaVirtualDirectorycmdlet Exchange Yönetim Kabuğu (EMS) bir Microsoft Exchange Server 2013 ortamında çalışan Outlook Web App için. Outlook Web App Apple IOS aygıt ya da Windows Phone 8 gibi bir taşınabilir aygıt kullanarak oturum açmaya çalıştığınızda Outlook Web App'ın oturum açma sayfası kimlik bilgilerini girmek yerine, e-posta adresinizi girin ister "Etki alanı\Kullanıcı"biçimi.

Neden

Outlook Web App etiketleri mobil aygıtlar için kodlanmış olduğundan, bu sorun oluşur. Bu nedenle, özelleştirilmiş kayıt biçimi geçerli değildir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki toplu güncelleştirmeyi yükleyin:
2892464 2013 Exchange Server için toplu güncelleştirme 3'ün açıklaması

Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Set-OwaVirtualDirectory cmdlet hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Set-OwaVirtualDirectory cmdlet hakkında genel bilgiler
Tam etki alanı oturum açmak için bir biçim Outlook Web App, nasıl yapılandırılacağı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Outlook Web App için form tabanlı kimlik doğrulamasını yapılandırma hakkında
Üçüncü taraf bilgi vazgeçme

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding start collapsed
Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft, bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında zımni veya başka türlü hiçbir garanti vermez.
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets folding end collapsed

Özellikler

Makale numarası: 2889786 - Last Review: 26 Kasım 2013 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2013 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2889786 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2889786

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com