Tüm öğeler otomatik filtre/Özet Tablo listesinde görüntülenir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 295971 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir otomatik filtre/Özet Tablo açılır listedeki bir sütuna benzersiz tüm görünür öğeler görüntülenmeyebilir.

Neden

Excel 2003'teOtomatik Süzaşağı açılan liste ilk 1.000 benzersiz öğeleri gösterir. 1. 000'den fazla benzersiz öğe listede varsa, yalnızca ilk 1.000 öğeler görüntülenir.

Excel 2007 ve daha yüksek sürümleri,Otomatik Süzaşağı açılan liste ilk 10.000 benzersiz öğeleri gösterir. 10. 000'den fazla benzersiz öğe listede varsa, yalnızca ilk 10.000 öğe görünür.

Not: Excel 2007 Özet Tablo açılır liste ilk 65.534 benzersiz öğeleri gösterir. Excel 2010 ve daha yüksek sürüm Özet Tablo açılır liste ilk 10.000 benzersiz öğeleri gösterir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için Otomatik Filtre komutu yerine tüm veriler üzerinde veri birkaç küçük bölümlerde aynı anda kullanın. Tüm liste öğelerini her alt sınırdan Excel sürümü için daha fazla benzersiz üyeleri varsa görünür.

Excel 2010 ve daha yüksek bir arama özelliği arama ilk 10.000 benzersiz öğeleri olmayan kayıtları görüntülemek için kullanıcıya izin veren Filtre açılan listesine eklendi.

Bu resmi kapatBu resmi aç
Arama Filtresi


Özellikler

Makale numarası: 295971 - Last Review: 10 Eylül 2013 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Excel 2003
  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Excel 2010
  • Microsoft Excel 2001 for Macintosh
  • Microsoft Excel 2004 for Mac
  • Microsoft Excel 2013
Anahtar Kelimeler: 
kbpending kbprb kbmt KB295971 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 295971

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com