You can change the desktop wallpaper setting after administrator selects "Prevent Changing Wallpaper" option in Group Policy

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 327998 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

If users right-click a picture and then clickSet as Desktop Background, they can change their desktop wallpaper even though you (the administrator) have enabled thePrevent changing wallpaperproperty in Group Policy.

Neden

ThePrevent changing wallpaperGroup Policy prevents users from changing the desktop wallpaper by using Display Properties. Ancak duvar kağıdı ayarı gibi hangi Görüntü Özellikleri içeren Görüntü Önizleme'nı değiştirme yolları vardır. Bu başka yöntemlerle, kullanıcılar Görüntü Özellikleri için geçerli olan kısıtlamalar yaşıyor değil. Grup ilkesinde, kullanıcılar Görüntü Özellikleri kullanmadan masaüstü duvar kağıdını değiştirmelerini önlemek için Active Desktop Duvar kağıdı belirtmeniz gerekir.

Çözüm

Bize, bu sorunu gidermek için git "Benim adıma düzelt"bölümü. Bu sorunu kendiniz düzeltmek isterseniz, gidin "Kendim düzeltmek istiyorum"bölümü.

Benim adıma düzeltOtomatik olarak bu sorunu gidermek için tıklatınDüzeltindüğme veya bağlantı. ' I tıklatınÇalışmaiçindeDosya yüklemeiletişim kutusunu tıklatın ve düzeltme adımlarını izleyin, sihirbazını.

Bu sorunu düzelt
Microsoft Fix it 50547


NOTLAR
 • Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir.. Ancak otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de çalışmaktadır..
 • Sorun olan bir bilgisayar kullanıyorsanız, düzeltme kaydetmek, bir flash sürücü veya CD çözüm ve sorun olan bilgisayarda çalıştırın.

Sonra gidin "Bu işlem sorunu düzeltti mi??"bölümü.Kendim düzeltmek istiyorum

Bu sorunu gidermek için Grup İlkesi'nde bir Active Desktop Duvar kağıdı ayarı belirtin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin::
 1. ' I tıklatınSTART ::,'ı tıklatınÇalışmayazıngpedit.msc.
 2. AltındaYerel Bilgisayar İlkesi, genişletmeKullanıcı Yapılandırması, genişletmeYönetim Şablonları, genişletmeDesktop[NULL]'iActive Desktop.
 3. Çift TıklatActive Desktop Duvar kağıdı.
 4. ÜzerindeAyarsekmesinde,'ı tıklatınEtkin, masaüstü duvar kağıdı kullanın ve ardından kullanmak istediğiniz yolu yazınTamam..

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.


Bu işlem sorunu düzeltti mi??

 • Sorunun giderilip giderilmediğini denetleyin.. Sorun düzeltilmişse bu bölümle işiniz bitti demektir.. Sorun çözülmezse, yapabileceklerinizdestek ekibine başvurma.
 • Görüşleriniz bizim için önemlidir.. Görüş veya rapor bu çözüm ile ilgili sorunlar için lütfen bir yorum üzerinde bırakın "Benim adıma düzelt"blog veya bize bire-posta:.

Özellikler

Makale numarası: 327998 - Last Review: 16 Kasım 2010 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbbug kbnofix kbfixme kbmsifixme kbmt KB327998 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:327998

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com