Bir Office belgesini veya pdf dosyasını açmak için https url kullandığınızda "Internet Explorer karşıdan yüklenemiyor" hata iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 812935
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Açmaya çalıştığınızda bir Microsoft Office belgesini veya pdf dosyasını bir https Tekdüzen Kaynak Konum Belirleyicisi (url) için belge üzerinde Internet Explorer 6 Service Pack 1 (SP1) adres çubuğuna yazarak, belge açılmayabilir ve aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz: Internet Explorer olamaz
karşıdan yükleme Belge.PDF gelen Sunucu

Not: İçin Internet Explorer 9, lütfen aşağıdaki kb makalesine bakın:

Neden

Bir veya daha aşağıdaki koşullardan biri doğruysa bu sorun oluşabilir:
 • , Şifreli sayfaları diske kaydetme Internet Explorer 6.0 SP1'de onay kutusu seçilidir.
 • Sunucu "Cache-Control: No Store" üstbilgisini gönderirse.
 • Sunucu "Cache-Control: No Cache" üstbilgisini gönderirse.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme, ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilemiyorsa, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir, bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü yoktur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme gerekli ise, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesini Microsoft Müşteri Hizmetleri ve destek telefon numaralarının veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil için kullanılabilir bir düzeltme değil çünkü.Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, dosya öznitelikleri (veya üstü) aşağıdaki tabloda listelenen. Tarihler ve saatler için bu dosyalar, Eşgüdümlü Evrensel Saat (utc) listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. utc ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için kullanın. Saat dilimi Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında sekmesi.

  Date     Time  Version      Size  File name
  ----------------------------------------------------------
  11-Mar-2003 08:42 6.0.2800.1174   585,728 Wininet.dll   
				

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için emin olun Şifrelenmiş dosyaları kaydetme Sunucu "Cache-Control: No Store" veya "Cache-Control: No Cache" üstbilgisi göndermez ve kutusu işaretli denetleyin.

Belgeyi yüklemek için bir href kullanarak bu soruna geçici bir çözüm için de olabilir.

Not Sunucu "Cache-Control: No Cache" üstbilgisini kullanırsa bu yöntem çalışmaz.

Durum

Microsoft bunun, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 812935 - Last Review: 17 Ocak 2012 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kberrmsg kbfix kbinetdev kbbrowse kbhtml kbhttp kbie600presp2fix kbmt KB812935 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:812935

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com