(Dw20.exe) Windows Hata Raporlama Aracı'nın açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 841477 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

GİRİŞ

Her bir Office programı yanıt vermeyi Dw20.exe, Windows Hata Bildirimi aracını otomatik olarak bilgi toplar. Bu aracı kullanarak bir raporu doğrudan Microsoft'a gönderebilirsiniz. Microsoft veri sorunları giderebilir ve gelecekteki program sürümleri geliştirmek için kullanır. Bu makalede, nasıl uygulama hata raporlama aracının devre dışı bırakmak için kayıt defterini düzenleyin.

Daha fazla bilgi

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl değiştireceğinizin anlatıldığı adımlar içermektedir. Ancak, kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Daha fazla koruma için değiştirmeden önce kayıt defterini yedekleyin. Daha sonra bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini geri yükleyebilirsiniz. Yedekleme ve geri yükleme kayıt defteri hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756 Yedekleme ve Windows kayıt defterini geri yükleme hakkında


Uygulama Hata Raporlama aracının devre dışı bırakmak için aşağıdaki kayıt defteri anahtarları için 1 DWReportee değerini ekleyin:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\PCHealth\ErrorReporting\DW

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Policies\Microsoft\PCHealth\ErrorReporting\DW

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\PCHealth\ErrorReporting\DW

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\PCHealth\ErrorReporting\DW
Office Uygulama Hata Raporlama Aracı hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
325075Hata bildirimi tarafından Uygulama Hata Raporlama aracının devre dışı bırakma
Microsoft Office ile ilgili kayıt defteri anahtarları ve uygulama hata raporlama aracı hakkında ek bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://Office.microsoft.com/en-us/assistance/HA011402421033.aspx

Özellikler

Makale numarası: 841477 - Last Review: 29 Kasım 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbprb kbinfo kbmt KB841477 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 841477

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com