SQL Server 2008 Analysis Services'daki Windows Küme Yöneticisi aracını kullanarak yük devretme örnek küme ağ adı değiştirildikten sonra küme yerine çalışma örneği değiştirmek için Kur programını kullanamazsınız...

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 955784 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

SQL Server 2008 Analysis Services başarısızlık küme örnek ağ adını değiştirmek için Windows Küme Yöneticisi aracını kullandıktan sonra değişen ağ adı olan SQL Server 2008 Analysis Services başarısızlık küme örneği değiştirmek için SQL Server Kur programı kullanamazsınız.

Neden

Bu sorun, SQL Server'ın bir parçası olmadığını aracında değişiklik yaparken kayıt defterindeki küme örnek adı değiştirilmez nedeniyle oluşur.

Çözüm

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl söyleyin adımları içerir. Ancak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Ek koruma için, kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklemeyi unutmayın. Bir sorun oluşursa kayıt defterini daha sonra geri yükleyebilirsiniz. Kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756Windows'da kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme
Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, kayıt yerine kümedeki her düğümde küme adını değiştirin. Kümedeki her düğümde küme adını değiştirmek için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin.

Not Kayıt defteri girdisi Kur programı tarafından kullanıldığından, düğüm çevrimiçi kalabileceği.
 1. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni başlatın.
 2. Aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarını bulup tıklatın:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Microsoft SQL Server\MSAS10.<InstanceId>\Cluster
 3. Ayrıntılar bölmesinde, KümeAdı ' ı sağ tıklatın ve sonra Değiştir ' i tıklatın.
 4. Doğru küme adı <a2>Değer verisi</a2> kutusuna yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 5. Dosya menüsünden Çıkış ' ı tıklatın.
 6. 1 Ile kümedeki her düğümde adım 5 adımı yineleyin..

Özellikler

Makale numarası: 955784 - Last Review: 19 Eylül 2008 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 Standard
 • Microsoft SQL Server 2008 Developer
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbregistry kbsetup kbclustering kbtshoot kbprb KB955784 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:955784

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com