DÜZELTME:.NET Framework 3.5 Service Pack 1 tabanlı bir projeyi yeniden derleyin sonra bir sayfa Tasarım modunda görüntülemek için hata iletisi: "Denetim – 'ControlInstanceName [metin]' oluşturma hatası ayarlayamadı 'PropertyName' özellikte"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 961847 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 (SP1) yüklü olan bir bilgisayarda, bir Web sitesi veya bazı Web denetimleri içeren bir Web uygulaması proje sahip. Sonra projeyi yeniden derleyin, sayfa Tasarım modunda görüntülediğinizde, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alırsınız:
Hata oluşturma denetimi – 'ControlInstanceName [metin]' ayarlayamadı 'PropertyName' özellikte

Çözüm

Düzeltme değiştirme bilgileri

KB961847 için karşılık gelen düzeltme düzeltmesi daha önce KB961847 içinde bulunan tüm düzeltmeleri içeren KB981201 almıştır. Düzeltme KB981201 KB961847.'de anlatılan sorunları gidermek için kullanmanız gerekenDaha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
981201ASP.NET 2.0 genişletilmiş koruması desteği sağlayan bir düzeltme kullanılabilir

Durum

Microsoft, bu, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde. listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun onaylamıştır

Özellikler

Makale numarası: 961847 - Last Review: 4 Ağustos 2010 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework 2.0
  • Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbHotfixServer kbexpertiseadvanced kbqfe kbsurveynew kbmt KB961847 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:961847

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com