Düzeltme: SQL Server 2008'in örneğine yükseltmek için SQL Server 2008 Kur kullandığınızda hatalı bir sürüm örnek Seçimi sayfasında görüntülenir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 968830 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

SQL Server 2008'in örneğine yükseltmek için Microsoft SQL Server 2008 Kur'u çalıştırın. Ancak, Yükseltme Sihirbazı'nın <a1>Örnek seçimi</a1> sayfasında Yükseltilecek örnek sürümü gerçek sürümünden farklıdır.

Not Örnek SQL Server 2008'in gerçek sürümünü görüntülemek için <a0></a0>, aşağıdaki sorguyu SQL Server Management Studio.
select @@version
içinde çalıştırabilirsiniz

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, SQL Server 2008'in en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
968382SQL Server 2008'in en son hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak SQL Server 2008 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Referanslar

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 968830 - Last Review: 8 Nisan 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbqfe kbhotfixserver KB968830 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:968830

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com