Windows 7'ye yükseltme sırasında yanıt vermiyor (askıda kalıyor) % 62'de yükseltme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 975253 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Windows Vista'dan Windows 7'ye, yükseltme işlemi durduruluyor % 62'de yanıt vermemeye bilgisayarınızı yükseltmek çalıştığınızda.

Ayrıca, Windows adlı bir dosya oluşturur Sistem_sürücüsü: \$WINDOWS.~BT\Sources\Panther\setupact.log. Dosyanın içeriğini incelerseniz, aşağıdaki bilgileri görürsünüz:

<date> <time>, Info         MIG  IPostApply::ApplySuccess for Plugin={ServerPath="%windir%\system32\migration\IphlpsvcMigPlugin.dll", CLSID={ade10465-2a43-454e-b0a7-3f220a61bd03}, ThreadingModel=Apartment} - Working directory: C:\$UPGRADE.~OS\OnlineUpgradeApplyWork\srcworking\agentmgr\CCSIAgent\005AE0CB
<date> <time>, Info    [0x0808fe] MIG  Plugin {ade10465-2a43-454e-b0a7-3f220a61bd03}: IphlpsvcMigPlugin: IphlpsvcMigPlugin: Performing upgrade actions for all protocols
<date> <time>, Info    [0x0808fe] MIG  Plugin {ade10465-2a43-454e-b0a7-3f220a61bd03}: IphlpsvcMigPlugin: IphlpsvcMigPlugin: CountInterfacesOfAType for 0.InterfaceCount ptr = 1dae2b8, InterfaceCount = 0
<date> <time>, Info    [0x0808fe] MIG  Plugin {ade10465-2a43-454e-b0a7-3f220a61bd03}: IphlpsvcMigPlugin: IphlpsvcMigPlugin: CountInterfacesOfAType for 0.Incrementing interface count
<date> <time>, Info    [0x0808fe] MIG  Plugin {ade10465-2a43-454e-b0a7-3f220a61bd03}: IphlpsvcMigPlugin: IphlpsvcMigPlugin: CountInterfacesOfAType for 0.InterfaceCount ptr = 1dae2b8, New value of *InterfaceCount = 1
<date> <time>, Info    [0x0808fe] MIG  Plugin {ade10465-2a43-454e-b0a7-3f220a61bd03}: IphlpsvcMigPlugin: IphlpsvcMigPlugin: RegEnumKeyEx return 259. key name: {AC049C3C-9B90-41A7-9385-DC5AD3E656F0}.new index: 2
Warning [0x080b50] MIG AsyncCallback_ApplyStatus: Progress appears to be stuck. Current progress: 62
Not Genellikle, sürücü bilgisayarın C sürücüsünde değil.

Neden

Iphlpsvc hizmeti yükseltme sırasında yanıt vermeyi durdurması nedeniyle bu sorun oluşur.

Not Diğer hizmetlerin de, yükseltme işlemi % 62'de yanıt vermemeye bir soruna neden olabilir.

Çözüm

Önemli Bu çözünürlük yükseltme işlemi % 62 dışında bir oranda yanıt vermemeye başlarsa veya günlük girdileri günlüğe kullanın . Seupact.log dosyasını açma hakkında daha fazla bilgi için bkz. Daha fazla bilgi bölümüne geçebilirsiniz.

Bu sorunu sizin adınıza gidermemizi isterseniz gidin "Benim adıma düzelt"bölümüne bakın. Bu sorunu kendi başınıza gidermeyi tercih ediyorsanız, git "Kendim düzeltmek istiyorum" bölümüne gidin.

Benim adıma düzelt

Bu sorunu otomatik olarak düzeltmek için burada Windows 7'ye yükseltme % 62 tamamlanıp bilgisayarı yeniden başlatın. Bilgisayarınızı Windows Vista'ya geri döner. Aşağıdaki düzeltmeyi bir flash sürücüye veya CD'ye yükleme veya burada yükseltme başarısız makinede bu makaleye dönün. Burada bu sorunla karşılaşırsanız makinede bu makaleye dönerseniz,'ı tıklatın. Bu sorunu düzelt bağlantı. ' I tıklatın Çalıştıriçinde Dosya karşıdan yüklemeiletişim kutusuna ve düzeltme adımları sihirbazındaki.


Bu sorunu düzelt
Microsoft Fix it 50319


Not Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir; Ancak, otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.

Not Sorun olan bilgisayarda değilseniz, otomatik düzeltmeyi bir flash sürücüye veya CD'ye kaydedin ve sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Daha sonra git "Bu işlem sorunu düzeltti mi?" bölümüne gidin.

Kendim düzeltmek istiyorum

Bu sorunu kendiniz gidermek için şu adımları izleyin:
 1. Bilgisayarı yeniden başlatın. Daha sonra bilgisayarınızı Windows Vista'ya geri döner.
 2. ' I tıklatın Başlat, sağ Bilgisayarve sonra tıklatın Özellikler.
 3. Üzerinde Gelişmiş sekmesinde,'ı tıklatın Ortam değişkenleri.
 4. Altında Sistem değişkenleri,'ı tıklatın Yeni.
 5. Türü MIG_UPGRADE_IGNORE_PLUGINS içinde Değişken adı alan.
 6. Türü Iphlpsvcmigplugin.dll içinde Değişken değeri alan.
 7. ' I tıklatın TAMAM iletişim kutularını kapatmak için üç kez.
 8. Yükseltme yüklemesini yeniden başlatın.

Daha fazla bilgi

Seupact.log dosyasını açma hakkında

Setupact.log dosyasını yükseltme işlemi sırasında ÜSTKRKT + F10 tuşlarına basıp bir komut istemi açmak için açmak için şunları yazın C:\$WINDOWS.~BT\Sources\Panther\setupact.log, ve sonra ENTER tuşuna basın.

Bilgisayar Windows Vista'ya döndürüldükten sonra setupact.log dosyasını açmak için tıklatın Başlat, türü C:\$WINDOWS.~BT\Sources\Panther\setupact.log içinde Aramayı Başlat kutusuna ve sonra ENTER tuşuna basın.

Seupact.log dosyasını Not Defteri'nde açılır. En son günlük girdilerini görüntülemek için dosyanın en altına gidin.

Bu işlem sorunu düzeltti mi?

Windows Vista çalıştırılan bilgisayarınızı Windows 7'ye yükselterek sorunun giderilmiş olup olmadığını denetleyin. Yükseltme işlemi % 62 ' devam ediyorsa, bu makaleyle işiniz bitti demektir. Sorun düzeltilmemişse, şunları yapabilirsiniz Destek hizmetlerine başvurma.

HALA YARDIM MI GEREKİYOR?

Sorunuzun yanıtını bu makalede bulamazsanız, sorunuzu Microsoft Community'deki diğer topluluk üyelerine sormak için bu düğmeyi tıklatın:
Bir soru sorunBenzer sorunlar yanıtlarını görmek istiyorsanız, Microsoft Communityforum konuları görüntülemek için aşağıdaki bağlantıları tıklatın:

Özellikler

Makale numarası: 975253 - Last Review: 30 Mayıs 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Windows 7 Service Pack 1
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows 7 Home Basic
Anahtar Kelimeler: 
kbfixme kbmsifixme kbexpertisebeginner kbsurveynew kbprb kbmt KB975253 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 975253

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com