Zaman zaman kimlik bilgileri kullanıcıdan istenir veya kimlik doğrulama hizmetleri için bağlandığınız zaman zaman aşımlarını deneyimi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 975363
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Bir veya daha aşağıdaki belirtilerden biriyle karşılaşabilirsiniz. Bu belirtiler, aralıklı veya sürekli olabilir. İş başında gün ne zaman artırılmış istemci yükleme ortamında sunucular ortaya çıkar gibi bu belirtiler daha yüksek ve daha yaygın "yüksek kullanım" saatlerde.

Web hizmetleri senaryoda aşağıdaki sorunlarla karşılaşabilirsiniz:
 • Web istemcileri, web sunucusundan Gecikmeli yanıt alırsınız.
 • Doğru kimlik bilgileri girmiş olsanız bile web istemcileri için kimlik bilgileri sürekli olarak istenir.
Web proxy senaryoda aşağıdaki sorunlarla karşılaşabilirsiniz:
 • Web istemcileri, web sunucusundan Gecikmeli yanıt alırsınız.
 • Doğru kimlik bilgileri girmiş olsanız bile web istemcileri için kimlik bilgileri sürekli olarak istenir.
Exchange istemci senaryosu, aşağıdaki sorunlarla karşılaşabilirsiniz:
 • İstemcilerin sunucudan Gecikmeli yanıt alırsınız.
 • Doğru kimlik bilgileri girmiş olsanız bile istemcilerin kimlik bilgilerini tekrar tekrar istenir.
ntlm kimlik doğrulama uygulamaları için kullanılan herhangi bir senaryoda aşağıdaki sorunla karşılaşabilirsiniz:

Satırı iş veya ntlm kimlik doğrulaması kullanan özel uygulamaları başarısız. Ayrıca, "erişim reddedildi." içerebilir ve zaman zaman farklı hatalar alabilirsiniz
Uzak dosya erişim senaryoda aşağıdaki sorunla karşılaşabilirsiniz:
Windows istemcileri gecikmeli dosya sunucusundan yanıt ya da "erişim reddedildi" hatası alıyorsunuz.
Herhangi bir senaryoda, Kerberos temsilcisi orta dizi hizmetine kullanılan aşağıdaki sorunla karşılaşabilirsiniz:
İstemciler, başta başarıyla erişmek ancak daha sonra aynı kaynaklara erişimi kaybetmek. Ayrıca, sürekli olarak kimlik bilgileri istenebilir veya "erişim reddedildi" hata iletileri.
Notlar
 • Bu sorun, bir veya daha aşağıdaki koşullardan biri doğruysa ortaya olasılığı daha yüksektir:
  • Ortamında yüksek düzeyde işlem ve yoğun olarak kullanılan hizmetleri vardır.
  • WINNT sağlayıcısı kullanan komut dosyaları'nın yoğun kullanımını yoktur.
  • Uygulamaların ve hizmetlerin yapılandırılmamış (veya yapılandırılamayan) vardır Kerberos kimlik doğrulamasını kullanmak için.
  • Ne zaman aynı anda üç aşağıdaki koşullar doğrudur:
   • Ortamında birçok "hesaplar" etki alanlarına (diğer bir deyişle, bunları kullanıcı hesaplarına sahip etki) vardır.
   • Windows Server 2003 tabanlı etki alanı denetleyicileri (DC) vardır.
   • Uygulamalar veya etki alanı adı sağlamadan doğrulanabilir hizmetleri vardır. Örneğin, uygulamalar veya var. <null>\</null> sağladığı hizmetlerKullanıcı adı yerine EtkiAlanıAdı\Kullanıcı adı.
 • Aşağıdaki belirtiler ortamda bu sorun oluştuğunu gösteriyor:
  • Kerberos kaynak olay uygulama sunucularının sistem günlüğüne kaydedilir. Bu olay, Kerberos pac doğrulama başarısız olduğunu gösterir. Olay, aşağıdakine benzer:

   Olay türü: hata
   Olay kaynağı: Kerberos
   Olay kategorisi: yok
   Olay Kimliği: 7
   Kullanıcı: yok
   Açıklama: Kerberos alt sistemi, pac doğrulama hatasıyla karşılaştı. Bu gösterir kullanıcısından alınan PAC'nin bilgisayar adı bölge içinde ad dns etki alanı adı doğrulama veya değiştirildiği alınan PAC'nin doğrulanamamış. Sistem yöneticinize başvurun.
   Veri: 0000: c0000192

  • Netlogon hizmeti hata ayıklama günlükleri (Netlogon.log) içindeki metinle eşleşen metni "NlpUserValidateHigher: API İstemci yuvası ayrılamıyor." Bu girişlerden herhangi aşağıdaki sunucu Netlogon hata ayıklama günlükleri görünebilir:
   • Uygulama sunucusu
   • Uygulama sunucuları etki alanındaki etki alanı denetleyicileri
   • Güvenen etki alanı denetleyicileri
  • Perfmon performans günlüğü Netlogon performans sayacının Semafor zaman aşımı sırasında sorun oluştuğu zaman zaman sıfırdan büyük sayılar gösterir. Bu sayaç değeri bu senaryoda aşağıdaki sunuculardan biri üzerinde görüntülenebilir:
   • Uygulama sunucusu
   • Uygulama sunucuları etki alanındaki etki alanı denetleyicileri
   • Güvenen etki alanı denetleyicileri

Neden

ntlm kimlik doğrulaması yüksek miktarda olduğunda bu sorun oluşur veya Windows tabanlı bir sunucuda Kerberos pac doğrulama işlemleri (veya her ikisi) oluşur ve o anda işlenen birimi büyük birimdir üye sunucusu veya kimlik doğrulamasını sağlayan etki alanı denetleyicileri tarafından. Diğer bir deyişle, bu tarafından kimlik doğrulama kaynak performans sorununa neden olur.

ntlm kimlik doğrulaması ve pac doğrulama Lsass.exe işleminde Windows tabanlı bilgisayarlarda adanmış iş parçacıkları tarafından gerçekleştirilir. Bu iş parçacıkları aynı anda bu istekleri işlemek kullanılabilir olan en fazla sayıda vardır ve istek iş parçacığı kullanılabilirliğini aşan ve istekleri artık beklenemez, bu sorun oluşur.

Varsayılan olarak, iş istasyonlarında kullanılabilir iş parçacığı olması ve üye sunucular iki kullanılabilir iş parçacığı vardır. Etki alanı denetleyicileri için güvenilen etki alanlarından güvenlik kanal başına kullanılabilir bir iş parçacığı vardır. Bu amaç için ayrılmış iş parçacıklarının sayısı en fazla "Maxconcurrentapi" bilinen ve yapılandırılabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için bir veya daha aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:
 • Aşağıdaki düzeltmeyi yükleyin ve sonra açıklanan adımları "Kayıt defteri bilgileri" bölümüne gidin. Sonra bu düzeltmeyi Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7 veya Windows Server 2008 R2 istemci bilgisayar başka bir sunucu arasında eşzamanlı bağlantıların maximumlimit yükleyin veya ntlm kimlik doğrulaması veya pac doğrulama için bir etki alanı denetleyicisi, en çok 150 değiştirilebilir. Bu sergiler Perfmon Netlogon "zaman aşımı semaphore" göstergeleri, performans günlükleri veya, sahip tüm sunucularda yapılmalıdır "NlpUserValidateHigher: API İstemci yuvası ayrılamıyor" kendi Netlogon hata ayıklama günlükleri metin.
 • Yalnızca uygulamalar ve ntlm kullanan hizmetler için bunları yerine Kerberos kimlik doğrulaması kullanacak şekilde yapılandırın. Bu uygulamalar için benzersiz yapmak için yöntem.
 • Kerberos pac doğrulama bir belirti görülen, bu hizmet veriyorsa, Kerberos pac doğrulama devre dışı bırakın. Kerberos kaynaklanan sistem olay 7 görünen bulunduğu sunucuda yapılmalıdır.

  NotKerberos pac doğrulama veya bazı Exchange ile ilgili Hizmetleri IIS uygulama havuzları için devre dışı bırakılamaz.
Not Ayarını ortamınızda hangi değerin MaxConcurrentApi için karar vermek için aşağıdaki Bilgi Bankası makalesine bakın.

2688798 MaxConcurrentApi ayarını kullanarak, ntlm kimlik doğrulaması için performans ayarlama yapmak nasıl

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, bu düzeltmeyi yalnızca bu makalede açıklanan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu makalede açıklanan sorunun yaşandığı sistemlere uygulayın. Bu düzeltme, ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilemiyorsa, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir, bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü yoktur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme gerekiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesi Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarını veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil için kullanılabilir bir düzeltme değil, çünkü.

Önkoşullar

Bu düzeltmeyi uygulamak için bilgisayarınızı Windows 7, Windows Server 2008 R2, Windows Vista Service Pack 2 veya Windows Server 2008 Service Pack 2 çalıştırıyor olmalıdır.

Kayıt defteri bilgileri

Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl değiştireceğinizin anlatıldığı adımlar içermektedir. Ancak, kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Daha fazla koruma için değiştirmeden önce kayıt defterini yedekleyin. Sonra bir sorun çıktığında kayıt defterini geri yükleyebilirsiniz. Yedekleme ve geri yükleme kayıt defteri hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322756 Yedekleme ve Windows kayıt defterini geri yükleme hakkında
Düzeltmeyi yükledikten sonra daha büyük bir sayı, "zaman aşımı semaphore" Perfmon Netlogon göstergeleri, performans günlüklerini veya tüm sunucularda Maxconcurrentapi değerine artırın "NlpUserValidateHigher: API İstemci yuvası ayrılamıyor" metni, Netlogon hata ayıklama günlükleri. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni başlatın.
 2. Aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarını bulun:
  Belgelere
 3. Aşağıdaki kayıt defteri girdisini oluşturun:

  Adı: MaxConcurrentApi
  Türü: REG_DWORD
  Değer:Test ettiğiniz daha büyük sayı değerini ayarlayın (tüm varsayılan değerinden daha büyük sayıları).
 4. Bir komut isteminde çalıştırın net stop netlogonve çalıştırın net start netlogon.
Notlar
 • Yapılandırılabilir maksimum değer işletim sistemi sürümü ve bir düzeltme olup olmadığını bağlıdır.
  • Windows Server 2003'te en yüksek yapılandırılabilir ayar 10'dur.
  • Windows Server 2008'de en fazla configurable setting (olmadan, bu makalede anlatılan düzeltme) 10'dur. Düzeltmeyi içeren en fazla 150'dir.
  • Windows Server 2008 R2 maksimum configurable setting (olmadan, bu makalede anlatılan düzeltme) 10'dur. Düzeltmeyi içeren en fazla 150'dir.
 • 10'dan daha MaxConcurrentApivalue artırmak karar verirseniz, üretimde uygulamadan önce yük ve performans istenen ayarı yapılmayan bir ortama sınanmaları gerekir. Bu değeri artırmak, diğer kaynak performans sorunlarına neden olmaz emin olmak için önerilir.
Bir sunucuda Kerberos pac doğrulama devre dışı bırakmak için şu adımları izleyin.
 1. Regedt32 programını başlatın.
 2. HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Lsa\Kerberos\Parameters kayıt anahtarı yolu bulun.
 3. Bu kayıt defteri konumunda adlı bir dword değeri oluşturun. ValidateKdcPacSignature.
 4. ValidateKdcPacSignature değerini 0 olarak ayarlayın.
 5. Sunucuyu yeniden başlatın.
Not Kerberos pac doğrulama veya bazı Exchange ile ilgili Hizmetleri IIS uygulama havuzları için devre dışı bırakılamaz.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir.

Düzeltme değiştirme bilgileri

Bu düzeltme önceden yayımlanmış bir düzeltmenin yerini almaz.

Dosya bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce (ABD) sürümü aşağıdaki tablolarda listelenen özniteliklere sahip dosyaları yükler. Tarihler ve saatler için bu dosyalar, Eşgüdümlü Evrensel Saat (utc) listelenmiştir. Tarihler ve saatler bu dosyaların yerel bilgisayarınızda yerel saatinize birlikte geçerli gün ışığından yararlanma saati (dst) göre görüntülenir. Tarihler ve saatler ayrıca dosyalarda belirli işlemleri gerçekleştirdiğinizde değişebilir.

 • Dosyaları (.manifest) ve yüklü olan mum dosyaları (.mum) her ortam için ayrı olarak listelenmektedir "Windows Vista ve Windows Server 2008 için ek dosya bilgileri" bölümünde. mum ve MANIFEST dosyaları ve ilişkili güvenlik kataloğu (.cat) dosyaları güncelleştirilmiş bileşenin durumunu korumak açısından oldukça önemlidir. Özniteliklerin listelenmediği güvenlik kataloğu dosyalarının Microsoft dijital imzası kullanılarak imzalanmıştır.

Windows Vista ve Windows Server 2008 dosya bilgileri

Dosya bilgileri için x 86 tabanlı sürümleri Windows Server 2008 ve Windows Vista'nın
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Netlogon.dll6.0.6002.22289592.89616-200912: 09x 86
Nlsvc.MOFGeçerli değil2,87303 Nis 200921: 24Geçerli değil
İçin x 64 tabanlı sürümleri Windows Server 2008 ve Windows Vista dosya bilgileri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Netlogon.dll6.0.6002.22289716,80016-200912: 07x 64
Nlsvc.MOFGeçerli değil2,87303 Nis 200920: 58Geçerli değil
Windows Server 2008 IA-64 tabanlı sürümleri için dosya bilgileri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Netlogon.dll6.0.6002.222891,216,51216-200912: 05IA-64
Nlsvc.MOFGeçerli değil2,87303 Nis 200920: 59Geçerli değil

Windows 7 ve Windows Server 2008 R2 dosya bilgileri

Windows 7 ve Windows Server 2008 R2 dosya bilgileriyle ilgili notlarÖnemli Windows 7 düzeltmeleri ve Windows Server 2008 R2 düzeltmeleri aynı paketlerinde bulunur. Ancak, düzeltmeler düzeltme isteği sayfasında her iki işletim sistemi altında listelenir. Biri veya her iki işletim sistemleri için geçerli olan düzeltme paketini istemek için "Windows 7/Windows altında Server 2008 R2" sayfada listelenen düzeltme'yi seçin. Her zaman her düzeltmenin uygulandığı gerçek işletim sistemini belirlemek için makalelerde "Aşağıdakilere uygulanır" bölümüne bakın.
 • Dosyaları (.manifest) ve yüklü olan mum dosyaları (.mum) her ortam için ayrı olarak listelenmektedir "Windows Server 2008 R2 ve Windows 7 için ek dosya bilgileri" bölümünde. mum ve MANIFEST dosyaları ve ilişkili güvenlik kataloğu (.cat) dosyaları güncelleştirilmiş bileşenin durumunu korumak açısından oldukça önemlidir. Özniteliklerin listelenmediği güvenlik kataloğu dosyalarının Microsoft dijital imzası kullanılarak imzalanmıştır.
Tüm desteklenen x 86 tabanlı sürümleri Windows 7
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Netlogon.dll6.1.7600.20576563,71216-Kas-200906: 40x 86
Nlsvc.MOFGeçerli değil2,87310 Haz 200921: 29Geçerli değil
Tüm desteklenen x 64 tabanlı sürümleri Windows 7 ve Windows Server 2008 R2
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Netlogon.dll6.1.7600.20576692,73616-Kas-200907: 45x 64
Nlsvc.MOFGeçerli değil2,87310 Haz 200920: 47Geçerli değil
Tüm desteklenen IA-64 tabanlı sürümleri Windows Server 2008 R2 için
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Netlogon.dll6.1.7600.205761,148,41616-Kas-200906: 10IA-64
Nlsvc.MOFGeçerli değil2,87310 Haz 200920: 52Geçerli değil


Durum

Microsoft bu sorunun, "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Bu düzeltme Windows 7 Service Pack 1 (SP1) ve Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 (SP1) eklenmiştir.

MaxConcurrentApi ayarı ve onun için varsayılan ayarları Windows 2000'in ve o zaman sınırlı donanım yeteneklerini eski ' dir. Eski donanım ile ek iş parçacıkları ve üretmek rpc trafiği için izin vererek ciddi bir sorun olduğunu ve çok fazla iş parçacığı oluşturulan, performans sorunları olasılığını vardı. Yeni donanım platformları ve geliştirilmiş performans, o donanım performansını oluşma olasılığı daha az sınırlamasıdır. Her zamanki gibi ölçmek ve sunucularının bir ortamda performansı yüksek MaxConcurrentApi ayarını kullanarak olası yükünü artırmadan önce anlamak önemlidir.

Netlogon hizmetini kullanma hakkında daha fazla bilgi için hata ayıklama günlüğü (Netlogon.log), Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
109626 Net Logon hizmeti için hata ayıklama günlüğünü etkinleştirme
Lessening ek bir adım, Netlogon hizmeti hata ayıklama günlüğünü istemcileri ettiğinizi <null>\</null> gösteren girişleri olan Windows Server 2003 tabanlı etki alanı denetleyicilerinde gerçekleştirilebilirKullanıcı adı yerine EtkiAlanıAdı\Kullanıcı adı. Adımlar aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesinde açıklanmıştır:
923241 Lsass.exe işlemi birçok dış güvenleri Windows Server 2003 tabanlı etki alanı denetleyicisinde yüklüyse, yanıt vermemeye başlayabilir
Netlogon performans izleme nesnesi kullanma hakkında daha fazla bilgi ile birlikte Windows Server 2003'te bu performans nesnesi eklemek için bir güncelleştirme kullanılabilir. Hız ve ntlm kimlik doğrulamaları üretimi izlemenize olanak sağlar, Windows Server 2003 için bir güncelleştirme yoktur. Daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
928576 Windows Server 2003 için yeni performans sayaçları Netlogon kimlik doğrulama performansını izlemenize olanak sağlar

Netlogoan API aşırı izlemek için yeni olaylar tanıtır Windows Server 2008 R2 için bir güncelleştirme bulunmaktadır:

ntlm kimlik doğrulaması gecikmeler ve Windows Server 2008 R2'deki başarısızlıklarını izlemek yeni olay günlüğü girdilerini kullanılabilir
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;TR;306460EN-US; 2654097
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684 Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Ek dosya bilgileri

Windows Vista ve Windows Server 2008 için ek dosya bilgileri

Ek dosya bilgileri için x 86 tabanlı sürümleri Windows Vista ve Windows Server 2008'in
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıUpdate.mum
Dosya sürümüGeçerli değil
Dosya boyutu3,068
Tarih (utc)16-2009
Saat (utc)21: 16
PlatformGeçerli değil
Dosya adıX86_d097c3e62c5fe28649de747cfa96d8cc_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22289_none_8f4d35d9370e9c53.manifest
Dosya sürümüGeçerli değil
Dosya boyutu705
Tarih (utc)16-2009
Saat (utc)21: 16
PlatformGeçerli değil
Dosya adıX86_microsoft-windows-güvenlik-netlogon_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22289_none_ffda50c84e769578.manifest
Dosya sürümüGeçerli değil
Dosya boyutu22,701
Tarih (utc)16-2009
Saat (utc)14: 05
PlatformGeçerli değil
Ek dosya bilgileri için x 64 tabanlı sürümleri Windows Server 2008 ve Windows Vista'nın
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıAmd64_0fe0181b07108c9de21c48d7ff24c52a_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22289_none_f87d1e5f85e49530.manifest
Dosya sürümüGeçerli değil
Dosya boyutu1,060
Tarih (utc)16-2009
Saat (utc)21: 16
PlatformGeçerli değil
Dosya adıAmd64_microsoft-windows-güvenlik-netlogon_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22289_none_5bf8ec4c06d406ae.manifest
Dosya sürümüGeçerli değil
Dosya boyutu23,180
Tarih (utc)16-2009
Saat (utc)15: 52
PlatformGeçerli değil
Dosya adıUpdate.mum
Dosya sürümüGeçerli değil
Dosya boyutu3,092
Tarih (utc)16-2009
Saat (utc)21: 16
PlatformGeçerli değil
Dosya adıWow64_microsoft-windows-güvenlik-netlogon_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22289_none_664d969e3b34c8a9.manifest
Dosya sürümüGeçerli değil
Dosya boyutu18,332
Tarih (utc)16-2009
Saat (utc)14: 00
PlatformGeçerli değil
Windows Server 2008 IA-64 tabanlı sürümleri için ek dosya bilgileri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıIa64_93a1c37632c96e8463a7fa3608662f92_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22289_none_f505daf555102feb.manifest
Dosya sürümüGeçerli değil
Dosya boyutu1,058
Tarih (utc)16-2009
Saat (utc)21: 16
PlatformGeçerli değil
Dosya adıIa64_microsoft-windows-güvenlik-netlogon_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22289_none_ffdbf4be4e749e74.manifest
Dosya sürümüGeçerli değil
Dosya boyutu23,156
Tarih (utc)16-2009
Saat (utc)16: 08
PlatformGeçerli değil
Dosya adıUpdate.mum
Dosya sürümüGeçerli değil
Dosya boyutu2,247
Tarih (utc)16-2009
Saat (utc)21: 16
PlatformGeçerli değil
Dosya adıWow64_microsoft-windows-güvenlik-netlogon_31bf3856ad364e35_6.0.6002.22289_none_664d969e3b34c8a9.manifest
Dosya sürümüGeçerli değil
Dosya boyutu18,332
Tarih (utc)16-2009
Saat (utc)14: 00
PlatformGeçerli değil

Windows 7 ve Windows Server 2008 R2 için ek dosya bilgileri

Ek dosyalar için tüm desteklenen x 86 tabanlı sürümleri Windows 7


Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Package_for_kb975363_rtm ~ 31bf3856ad364e35 ~ x 86 ~ ~ 6.1.1.0.mumGeçerli değil1,94716-Kas-200909: 45Geçerli değil
X86_microsoft-windows-güvenlik-netlogon_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20576_none_fe237c4db262181f.manifestGeçerli değil35,54116-Kas-200908: 08Geçerli değil
Ek dosyalar için tüm desteklenen x 64 tabanlı sürümleri Windows 7 ve Windows Server 2008 R2

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Amd64_microsoft-windows-güvenlik-netlogon_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20576_none_5a4217d16abf8955.manifestGeçerli değil35,54716-Kas-200908: 11Geçerli değil
Package_for_kb975363_rtm ~ 31bf3856ad364e35 ~ amd64 ~ ~ 6.1.1.0.mumGeçerli değil2,18116-Kas-200909: 45Geçerli değil
Wow64_microsoft-windows-güvenlik-netlogon_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20576_none_6496c2239f204b50.manifestGeçerli değil16,59616-Kas-200908: 01Geçerli değil
Tüm desteklenen IA-64 tabanlı sürümleri Windows Server 2008 R2 için ek dosyalar

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya adıDosya sürümüDosya boyutuTarihSaatPlatform
Ia64_microsoft-windows-güvenlik-netlogon_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20576_none_fe252043b260211b.manifestGeçerli değil35,54416-Kas-200909: 06Geçerli değil
Package_for_kb975363_rtm ~ 31bf3856ad364e35 ~ IA64 ~ ~ 6.1.1.0.mumGeçerli değil1,68316-Kas-200909: 45Geçerli değil
Wow64_microsoft-windows-güvenlik-netlogon_31bf3856ad364e35_6.1.7600.20576_none_6496c2239f204b50.manifestGeçerli değil16,59616-Kas-200908: 01Geçerli değil

Özellikler

Makale numarası: 975363 - Last Review: 1 Kasım 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 7.0
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbhotfixserver kbsurveynew kbautohotfix kbexpertiseinter kbbug kbfix kbmt KB975363 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 975363

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com