Bejelentkezés Microsoft-fiókkal
Jelentkezzen be, vagy hozzon létre egy fiókot.
Üdvözöljük!
Válasszon másik fiókot.
Több fiókja van
Válassza ki a bejelentkezéshez használni kívánt fiókot.

A Microsoft System Center 2022-re vonatkozik

Bevezetés

Ez az összefoglaló cikk a Microsoft System Center 2022 1. kumulatív frissítésében frissített összetevőket ismerteti.

Tudnivalók a System Center 2022 kumulatív frissítéseiről

A System Center 2022 1. kumulatív frissítése új funkciókat és hibajavításokat tartalmaz. Javasoljuk, hogy telepítse a System Center 2022 legújabb kumulatív frissítését.

A frissítés kumulatív frissítésében rögzített összetevők

Data Protection Manager

A javításokkal és a telepítési útmutatóval kapcsolatos részletekért tekintse meg az alábbi tudásbáziscikket:

5019645 A System Center 2022 Data Protection Manager 1. kumulatív frissítése

Virtual Machine Manager

A javításokkal és a telepítési útmutatóval kapcsolatos részletekért tekintse meg az alábbi tudásbáziscikket:

5019202 A System Center 2022 Virtual Machine Manager 1. kumulatív frissítése

Operations Manager

A javításokkal és a telepítési útmutatóval kapcsolatos részletekért tekintse meg a tudásbázis következő cikkeit:

5020318 A System Center 2022 Operations Manager 1. kumulatív frissítése

5022455 A System Center 2022 Operations Manager 1. kumulatív gyorsjavításának frissítése

Orchestrator

A javításokkal és a telepítési útmutatóval kapcsolatos részletekért tekintse meg a tudásbázis következő cikkeit:

5021420 A System Center 2022 Orchestrator 1. kumulatív frissítése

Megjegyzés:

A System Center Service Manager kumulatív csomagjainak frissítése a jövő hónapban válik elérhetővé.

Az 1. kumulatív frissítés letöltése és telepítése a System Center 2022-höz

Az egyes összetevőkre vonatkozó telepítési utasításokért tekintse meg az egyes összetevőkkel kapcsolatos cikkeket.

További segítségre van szüksége?

További lehetőségeket szeretne?

Fedezze fel az előfizetés előnyeit, böngésszen az oktatóanyagok között, ismerje meg, hogyan teheti biztonságossá eszközét, és így tovább.

A közösségek segítségével kérdéseket tehet fel és válaszolhat meg, visszajelzést adhat, és részletes ismeretekkel rendelkező szakértőktől hallhat.

Hasznos volt ez az információ?

Mennyire elégedett a fordítás minőségével?
Mi volt hatással a felhasználói élményére?
Ha elküldi a visszajelzést, a Microsoft felhasználja azt a termékei és szolgáltatásai továbbfejlesztéséhez. Az informatikai rendszergazda képes lesz ezeket az adatokat összegyűjteni. Adatvédelmi nyilatkozat.

Köszönjük a visszajelzését!

×