Bejelentkezés Microsoft-fiókkal
Jelentkezzen be, vagy hozzon létre egy fiókot.
Üdvözöljük!
Válasszon másik fiókot.
Több fiókja van
Válassza ki a bejelentkezéshez használni kívánt fiókot.

Bevezetés

Ez a cikk a 2019.02. frissítés 2. frissítésében frissített összetevőket System Center összegzi.

A System Center 2019 frissítésének frissítései

A 2019-es verzióhoz System Center frissítés új funkciókat és hibajavításokat tartalmaz. Azt javasoljuk, hogy telepítse a 2019-es System Center frissítés frissítését.

A frissítés összegző frissítésében javított összetevők

Data Protection Manager

Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról az alábbi Tudásbázis-cikkben talál további információt:

4563392 2. frissítés a 2019-es System Center Data Protection Manager frissítéshez

Operations Manager

Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról az alábbi Tudásbázis-cikkben talál további információt:

4558752  2. frissítés a System Center Operations Manager 2019-hez

Seneton

Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról az alábbi Tudásbázis-cikkben talál további információt:

4569536 2. frissítés a Microsoft System Center 2019-hez

Szolgáltatáskezelő

Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról az alábbi Tudásbázis-cikkben talál további információt:

4558753 2. frissítés a Microsoft System Center Service Manager 2019-hez

Virtual Machine Manager

Ezekről a javításokról és telepítési utasításokról az alábbi Tudásbázis-cikkben talál további információt:

4569533 2. frissítés a 2019-es System Center Virtual Machine Manager frissítéshez

Az összegző 2. frissítés letöltése és telepítése a System Center 2019-hez

Az egyes összetevőkre vonatkozó telepítési utasításokat az egyes összetevőkre vonatkozó egyes összetevő-cikkeket olvassa el. 

További segítségre van szüksége?

További lehetőségeket szeretne?

Fedezze fel az előfizetés előnyeit, böngésszen az oktatóanyagok között, ismerje meg, hogyan teheti biztonságossá eszközét, és így tovább.

A közösségek segítségével kérdéseket tehet fel és válaszolhat meg, visszajelzést adhat, és részletes ismeretekkel rendelkező szakértőktől hallhat.

Hasznos volt ez az információ?

Mennyire elégedett a fordítás minőségével?
Mi volt hatással a felhasználói élményére?
Ha elküldi a visszajelzést, a Microsoft felhasználja azt a termékei és szolgáltatásai továbbfejlesztéséhez. Az informatikai rendszergazda képes lesz ezeket az adatokat összegyűjteni. Adatvédelmi nyilatkozat.

Köszönjük a visszajelzését!

×