Bejelentkezés Microsoft-fiókkal
Jelentkezzen be, vagy hozzon létre egy fiókot.
Üdvözöljük!
Válasszon másik fiókot.
Több fiókja van
Válassza ki a bejelentkezéshez használni kívánt fiókot.

Összefoglalás

Azok a rendszergazdák, akik System Center Configuration Manager aktuális ág (1610-es verzió) korai üzembe helyezését választottak, a frissítés elérhető a Configuration Manager konzol Frissítések és karbantartás csomópontjában. Ez a 2016. december 12-én elérhetővé tett frissítés az 1610-es verzió végleges kiadási folyamata során felfedezett fontos, kompatibilitástörő problémákat kezeli. Ez a frissítés nem vonatkozik azokra a webhelyekre, amelyek a 2016. december 1. előtt letöltött 1610-es verzió egy példányát frissítik vagy telepítik.

Kijavított problémák

  • Miután Configuration Manager 1610-es verzióra frissített, a következő hibaüzenet jelenik meg a feladatütemezések központi telepítésekor:

    A kijelölt feladatütemezés érvénytelen csomag- vagy alkalmazáshivatkozást használ. A hiba kijavításához vagy másik feladatütemezés kiválasztásához használja a feladatütemezés-szerkesztőt.


    Megjegyzés: Ez a hibaüzenet véletlenszerűen jelenik meg más csomagokra vagy alkalmazásokra hivatkozó feladatütemezések esetén.

A System Center Configuration Manager 1610-es verziójának frissítési adatai

Ez a frissítés a 2016. december 1. és december 9. között letöltött, az 1610-es verzió korai hullámú (Fast Ring) buildjeivel telepített környezetek Configuration Manager konzol Frissítések és karbantartás csomópontjában érhető el.

Annak ellenőrzéséhez, hogy melyik korai hullámú buildet használja, keresse meg a 171DD417-F82A-451D-92B2-35FA0CD073C6 csomag GUID azonosítóját a konzolon. Ez úgy látható, hogy hozzáadja a Csomag GUID oszlopát a Frissítések és karbantartás csomópont részletek paneljéhez.

Újraindítási információk

A frissítés alkalmazása után nem kell újraindítania a számítógépet.

Frissítések helyettesítése

Ez a frissítés nem helyettesíti a korábban kiadott frissítéseket.

A frissítés angol nyelvű verziója tartalmazza az alábbi táblázatban felsorolt fájlattribútumokat (vagy újabb fájlattribútumokat). A fájlok dátumai és időpontjai az egyezményes világidő (UTC) szerint vannak felsorolva. Amikor megtekinti a fájladatokat, a rendszer helyi idővé alakítja azokat. Az UTC és a helyi idő közötti különbséget a Vezérlőpult Dátum és idő elemének Időzóna lapján találja.

System Center Configuration Manager 1610-es verzió

Fájlnév

Fájlverzió

Méret

Dátum

Idő

Platform

Smsprov.dll

5.0.8458.1008

12,486,560

2016. nov. 11.

05:34

x64


Hivatkozások

A System Center Configuration Manager

frissítéseinek telepítése Mobileszközök kezelése System Center Configuration Manager és Exchange

A Microsoft által a szoftverfrissítések leírására használt terminológiával kapcsolatos tudnivalók.

További segítségre van szüksége?

További lehetőségeket szeretne?

Fedezze fel az előfizetés előnyeit, böngésszen az oktatóanyagok között, ismerje meg, hogyan teheti biztonságossá eszközét, és így tovább.

A közösségek segítségével kérdéseket tehet fel és válaszolhat meg, visszajelzést adhat, és részletes ismeretekkel rendelkező szakértőktől hallhat.

Hasznos volt ez az információ?

Mennyire elégedett a fordítás minőségével?
Mi volt hatással a felhasználói élményére?
Ha elküldi a visszajelzést, a Microsoft felhasználja azt a termékei és szolgáltatásai továbbfejlesztéséhez. Az informatikai rendszergazda képes lesz ezeket az adatokat összegyűjteni. Adatvédelmi nyilatkozat.

Köszönjük a visszajelzését!

×