Bejelentkezés Microsoft-fiókkal
Jelentkezzen be, vagy hozzon létre egy fiókot.
Üdvözöljük!
Válasszon másik fiókot.
Több fiókja van
Válassza ki a bejelentkezéshez használni kívánt fiókot.

Összefoglalás

Ez a cikk egy kártevőirtó platformfrissítési csomagot ismertet a következő ügyfelek számára:

  • Microsoft System Center 2012 R2 Configuration Manager Endpoint Protection-ügyfelek

  • Microsoft System Center 2012 Configuration Manager Endpoint Protection Service Pack 1 (SP1) ügyfelek

  • Microsoft Forefront Endpoint Protection 2010-ügyfelek.


Ezek a csomagok frissítik Endpoint Protection ügyfélszolgáltatásokat, illesztőprogramokat és felhasználói felületi összetevőket.

A Microsoft rendszeresen ad ki kártevőirtó platformfrissítéseket, hogy a folyamatosan változó kártevő-környezetekben biztosítsa a védelem, a teljesítmény, a robusztusság és a használhatóság konzisztenciáját. Ez a frissítési csomag 2014. márciusi dátummal érhető el.

Információ frissítése

Ez a kártevőirtó platform frissítése a következő fejlesztéseket tartalmazza:

A frissítés beszerzése

Microsoft System Center 2012 R2 Configuration Manager

Ez a frissítés a 2012 R2 Configuration Manager System Center 1. kumulatív frissítésében szerepel.

System Center 2012 Endpoint Protection és Forefront Endpoint Protection 2010

Ez a frissítés az alábbi helyeken érhető el.

Microsoft Update

Az önálló System Center 2012 R2-ügyfelek, System Center 2012-ügyfelek és a Forefront Endpoint Protection 2010-ügyfelek kártevőirtó platformfrissítései a Microsoft Update-ből érhetők el.

A Microsoft ügyfélszolgálata

Támogatott frissítés érhető el Microsoft ügyfélszolgálata.

Ha ez a frissítés letölthető, a Tudásbázis-cikk tetején található egy "Gyorsjavítás letöltése elérhető" szakasz. Ha ez a szakasz nem jelenik meg, a frissítés beszerzéséhez forduljon a Microsoft ügyfélszolgálatához és ügyfélszolgálatához.

Megjegyzés: Ha további problémák merülnek fel, vagy hibaelhárításra van szükség, előfordulhat, hogy külön szolgáltatáskérést kell létrehoznia. A szokásos támogatási költségek azokra a további támogatási kérdésekre és problémákra vonatkoznak, amelyek nem jogosultak erre a gyorsjavításra. A Microsoft ügyfélszolgálati és támogatási telefonszámainak teljes listájáért vagy egy külön szolgáltatáskérés létrehozásához látogasson el a Microsoft következő webhelyére:

http://support.microsoft.com/contactus/?ws=supportMegjegyzés: A "Gyorsjavítás letöltése elérhető" űrlap megjeleníti azokat a nyelveket, amelyekhez a frissítés elérhető. Ha nem látja a nyelvet, annak az az oka, hogy az adott nyelvhez nem érhető el frissítés.

Előfeltételek

A frissítés alkalmazásához a következők valamelyikével kell rendelkeznie:


Újraindítási információk

Előfordulhat, hogy a frissítés alkalmazása után újra kell indítania a számítógépet.

Megjegyzés: Ha ezt a gyorsjavítást Configuration Manager környezetben telepíti, javasoljuk, hogy a frissítési csomag telepítése előtt zárja be a Configuration Manager felügyeleti konzolját.

Telepítési információk

System Center 2012 R2 Endpoint Protection ügyfelek és System Center 2012 Endpoint Protection ügyfelek

A frissítési csomag telepítése után engedélyeznie kell az automatikus ügyfélfrissítés funkciót a Configuration Manager felügyeleti konzolon. A Endpoint Protection ügynök frissül az ügyfélházirend lekérési beállításaiban és az Ügyfél automatikus frissítése napokon belül beállításban megadott értékektől függően.

Forefront Endpoint Protection 2010

A frissítési csomag telepítése után létre kell hoznia egy új Forefront Endpoint Protection-ügyféltelepítést, vagy újra kell futtatnia a meglévő hirdetményt. Az üzemelő példány létrehozásával kapcsolatos további információkért tekintse meg a következő Microsoft TechNet-témakört:

Üzembe helyezés Configuration Manager csomagokkal
További információt a Microsoft Developer Network (MSDN) alábbi blogcikkében talál:

Kártevőirtó platformfrissítések telepítése a FEP 2010 SU1 és az SCEP 2012 SP1 rendszerhez

Frissítések helyettesítése

Ez a frissítés a következő frissítéseket váltja fel:

2907566 2013. novemberi kártevőirtó platformfrissítés Endpoint Protection ügyfelek számára

Verzióinformációk

Ez a frissítés a kártevőirtó ügyfélverziót a 4.5.0216.0-ra frissíti. A verzióinformációk megkereséséhez kattintson a Névjegy gombra a Endpoint Protection ügyfél felhasználói felületének Súgó menüjében.

Fájladatok

A gyorsjavítás angol nyelvű verziója tartalmazza az alábbi táblázatban felsorolt fájlattribútumokat (vagy újabb fájlattribútumokat). A fájlok dátumai és időpontjai az egyezményes világidő (UTC) szerint vannak felsorolva. Amikor megtekinti a fájladatokat, a rendszer helyi idővé alakítja azokat. Az UTC és a helyi idő közötti különbség megkereséséhez használja az Időzóna lapot a Vezérlőpult Dátum és idő elemében.

System Center 2012 Endpoint Protection

Fájlnév

Fájlverzió

Méret

Dátum

Idő

Platform

Ccmsetup.cab

Not Applicable

9,611

2014. január 1.

01:40

Not Applicable

Scepinstall.exe

4.5.216.0

25,689,744

2014. január 1.

01:40

x86

Scepinstall.exe

4.5.216.0

25,689,744

2014. január 1.

01:40

x86

Forefront Endpoint Protection 2010 Server

Az összes támogatott 32 bites platform esetében

Fájlnév

Fájlverzió

Méret

Dátum

Idő

Platform

Amuninstall.vbs

Not Applicable

10,051

2011. június 30.

23:45

Not Applicable

Commonsetuputils.dll

2.1.1116.116

68,272

2011. június 30.

23:45

x86

Fepinstall.exe

4.5.216.0

25,912,976

2014. március 21.

18:14

x86

Fepregistrator.exe

2.1.1116.116

121,520

2011. június 30.

23:45

x86

Ux.commonconstants.dll

2.1.1116.116

26,288

2011. június 30.

23:45

x86

Az összes támogatott 64 bites platform esetében

Fájlnév

Fájlverzió

Méret

Dátum

Idő

Platform

Amuninstall.vbs

Not Applicable

10,051

2011. június 30.

23:45

Not Applicable

Commonsetuputils.dll

2.1.1116.116

68,272

2011. június 30.

23:45

x86

Fepinstall.exe

4.5.216.0

25,912,976

2014. március 21.

18:14

x86

Fepregistrator.exe

2.1.1116.116

121,520

2011. június 30.

23:45

x86

Ux.commonconstants.dll

2.1.1116.116

26,288

2011. június 30.

23:45

x86

További segítségre van szüksége?

További lehetőségeket szeretne?

Fedezze fel az előfizetés előnyeit, böngésszen az oktatóanyagok között, ismerje meg, hogyan teheti biztonságossá eszközét, és így tovább.

A közösségek segítségével kérdéseket tehet fel és válaszolhat meg, visszajelzést adhat, és részletes ismeretekkel rendelkező szakértőktől hallhat.

Hasznos volt ez az információ?

Mennyire elégedett a fordítás minőségével?
Mi volt hatással a felhasználói élményére?
Ha elküldi a visszajelzést, a Microsoft felhasználja azt a termékei és szolgáltatásai továbbfejlesztéséhez. Az informatikai rendszergazda képes lesz ezeket az adatokat összegyűjteni. Adatvédelmi nyilatkozat.

Köszönjük a visszajelzését!

×