Bejelentkezés Microsoft-fiókkal
Jelentkezzen be, vagy hozzon létre egy fiókot.
Üdvözöljük!
Válasszon másik fiókot.
Több fiókja van
Válassza ki a bejelentkezéshez használni kívánt fiókot.

Összefoglalás

Ez a cikk egy kártevőirtó platformfrissítési csomagot ismertet a következőkhöz:

  • Microsoft System Center 2012 R2 Configuration Manager Endpoint Protection-ügyfelek

  • Microsoft System Center 2012 Endpoint Protection Service Pack 1 (SP1) ügyfelek

  • Microsoft Forefront Endpoint Protection 2010-ügyfelek


Ezek a csomagok frissítik Endpoint Protection ügyfélszolgáltatásokat, illesztőprogramokat és felhasználói felületi összetevőket.

A Microsoft rendszeresen ad ki kártevőirtó platformfrissítéseket, hogy a folyamatosan változó kártevő-környezetekben biztosítsa a védelem, a teljesítmény, a robusztusság és a használhatóság konzisztenciáját. A frissítési csomag dátuma 2014. október.

Információ frissítése

Ez a kártevőirtó platform frissítése a következő fejlesztéseket tartalmazza:

  • Továbbfejlesztett MBR-/VBR-észlelések és speciális rendszerindítások vizsgálata

  • Dinamikus beállításkulcs-megerősítés a kártevők illetéktelen módosításának ellen

  • Lemezterület-optimalizálás alacsony szintű eszközökhöz

  • Az aláírások ADL-be való visszalépési idejének lerövidítése


A frissítés beszerzése

Microsoft Update

Az önálló System Center 2012 R2-ügyfelek, System Center 2012-ügyfelek és a Forefront Endpoint Protection 2010-ügyfelek kártevőirtó platformfrissítései a Microsoft Update-ből érhetők el.

Előfeltételek

A frissítés alkalmazásához a következők valamelyikével kell rendelkeznie:

  • A 2012 R2 System Center 1. vagy újabb kumulatív frissítése Configuration Manager

  • A 2012 System Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1 összegző 5- vagy újabb frissítése

  • Service Pack 2 for System Center Configuration Manager 2007, Update 1 for Forefront Endpoint Protection 2010 és update 2952678 for Forefront Endpoint Protection 2010


Újraindítási információk

Előfordulhat, hogy a frissítés alkalmazása után újra kell indítania a számítógépet.

Megjegyzés Azt javasoljuk, hogy a frissítési csomag telepítése előtt zárja be Configuration Manager felügyeleti konzolt.

Frissítések helyettesítése

Ez a frissítés felváltja 2952678frissítését, amely a 2014. márciusi kártevőirtó platform frissítése Endpoint Protection ügyfelek számára.

Verzióinformációk

Ez a frissítés a kártevőirtó ügyfélverziót a 4.6.0305.0-s verzióra emeli. A verzióinformációk megkereséséhez kattintson a Névjegy elemre a Endpoint Protection ügyfél felhasználói felületének Súgó menüjében.

További segítségre van szüksége?

További lehetőségeket szeretne?

Fedezze fel az előfizetés előnyeit, böngésszen az oktatóanyagok között, ismerje meg, hogyan teheti biztonságossá eszközét, és így tovább.

A közösségek segítségével kérdéseket tehet fel és válaszolhat meg, visszajelzést adhat, és részletes ismeretekkel rendelkező szakértőktől hallhat.

Hasznos volt ez az információ?

Mennyire elégedett a fordítás minőségével?
Mi volt hatással a felhasználói élményére?
Ha elküldi a visszajelzést, a Microsoft felhasználja azt a termékei és szolgáltatásai továbbfejlesztéséhez. Az informatikai rendszergazda képes lesz ezeket az adatokat összegyűjteni. Adatvédelmi nyilatkozat.

Köszönjük a visszajelzését!

×