Bejelentkezés Microsoft-fiókkal
Jelentkezzen be, vagy hozzon létre egy fiókot.
Üdvözöljük!
Válasszon másik fiókot.
Több fiókja van
Válassza ki a bejelentkezéshez használni kívánt fiókot.

Összefoglalás

Ez a cikk egy kártevőirtó platform frissítési csomagjának leírását ismerteti a következő ügyfelek számára:

  • Microsoft System Center 2012 R2 Configuration Manager Endpoint Protection-ügyfelek

  • Microsoft System Center 2012 Endpoint Protection Service Pack 1 (SP1) ügyfelek

  • Microsoft Forefront Endpoint Protection 2010-ügyfelek

  • Windows Server 2012 R2

  • Windows 8.1

  • Windows Server 2012

  • Windows 8

  • Windows Server 2008 R2

  • Windows 7

  • Windows Server 2008

  • Windows Vista

Ezek a csomagok frissítik Endpoint Protection ügyfélszolgáltatásokat, illesztőprogramokat és a felhasználói felület összetevőit.

A Microsoft rendszeresen kiadja a kártevőirtó platform frissítéseit, hogy biztosítsa a védelmet, a teljesítményt, a robusztusságot és a használhatóságot a folyamatosan változó kártevő-környezetekben. A frissítési csomag dátuma 2015. május.

Információ frissítése

Ez a kártevőirtó platform frissítése a következő fejlesztéseket tartalmazza:

  • A Endpoint Protection-ügyfél telepítése vagy frissítése már nem meghiúsul Windows 7-alapú számítógépeken, amelyeken Windows Management Framework 4.0 van telepítve. A következőhöz hasonló hibákat a rendszer már nem rögzíti a MSSecurityClient_Setup_4.*_EppManagement_Install.log fájlban, ahol a csillag (*) a Endpoint Protection ügyfél verziószámát jelöli:

    CAQuietExec64: Hiba 0x80070001: A parancssor hibát adott vissza.
    CAQuietExec64: Hiba 0x80070001: CAQuietExec64 Sikertelen
    CustomAction BlueProviderInstall a tényleges 1603-os hibakódot adta vissza (vegye figyelembe, hogy ez nem feltétlenül 100%-os pontosságú, ha a fordítás a tesztkörnyezetben történt)

  • Az "Ügyfél felhasználói felületének letiltása" beállítás mostantól érvényben van, ha az értesítési terület ikonjáról van kiválasztva.

A frissítés beszerzése

Ez a frissítés a Microsoft Update-ből érhető el.

Microsoft Update

A System Center 2012 R2-ügyfelek, System Center 2012-es és Forefront Endpoint Protection 2010-es ügyfelek kártevőirtó platformjának frissítései a Microsoft Update-ből érhetők el.

A Frissítések beszerzéséhez a Microsoft Update-et érintő változásokról a következő System Center Configuration Manager csapatblogcikkben talál információt:

A Forefront Endpoint Protection/System Center Endpoint Protection kártevőirtó platformjának frissítései a Microsoft Update-ben jelennek meg

Előfeltételek

A frissítés alkalmazásához a következők valamelyikével kell rendelkeznie:

  • System Center 2012 R2 Configuration Manager

  • System Center 2012 Configuration Manager Service Pack 1

  • Service Pack 2 for System Center Configuration Manager 2007 és Update 1 for Forefront Endpoint Protection 2010

Újraindítási információk

Előfordulhat, hogy a frissítés alkalmazása után újra kell indítania a számítógépet.

Megjegyzés Azt javasoljuk, hogy a frissítési csomag telepítése előtt zárja be Configuration Manager felügyeleti konzolt.

Frissítések helyettesítése

Ez a frissítés a következő frissítéseket váltja fel:

3041687 Átdolgozott, 2015. februári kártevőirtó platformfrissítés Endpoint Protection ügyfelek számára

Verzióinformációk

Ez a frissítés a kártevőirtó ügyfélverziót a 4.8.204.0-s verzióra hozza. A verzióinformációk megkereséséhez kattintson a Névjegy gombra a Endpoint Protection ügyfél felhasználói felületének Súgó menüjében.

Fájladatok

A gyorsjavítás angol nyelvű verziója tartalmazza az alábbi táblázatban felsorolt fájlattribútumokat (vagy újabb fájlattribútumokat). A fájlok dátumai és időpontjai az egyezményes világidő (UTC) szerint vannak felsorolva. Amikor megtekinti a fájladatokat, a rendszer helyi idővé alakítja azokat. Az UTC és a helyi idő közötti különbség megkereséséhez használja az Időzóna lapot a Vezérlőpult Dátum és idő elemében.

Fájlnév

Fájlverzió

Méret

Dátum

Idő

Platform

Updateinstall.exe

4.8.204.0

8,852,160

2015. ápr. 30.

09:43

x64

Updateinstall.exe

4.8.204.0

7,469,400

2015. ápr. 30.

08:54

x86

További segítségre van szüksége?

További lehetőségeket szeretne?

Fedezze fel az előfizetés előnyeit, böngésszen az oktatóanyagok között, ismerje meg, hogyan teheti biztonságossá eszközét, és így tovább.

A közösségek segítségével kérdéseket tehet fel és válaszolhat meg, visszajelzést adhat, és részletes ismeretekkel rendelkező szakértőktől hallhat.

Hasznos volt ez az információ?

Mennyire elégedett a fordítás minőségével?
Mi volt hatással a felhasználói élményére?
Ha elküldi a visszajelzést, a Microsoft felhasználja azt a termékei és szolgáltatásai továbbfejlesztéséhez. Az informatikai rendszergazda képes lesz ezeket az adatokat összegyűjteni. Adatvédelmi nyilatkozat.

Köszönjük a visszajelzését!

×