Bejelentkezés Microsoft-fiókkal
Jelentkezzen be, vagy hozzon létre egy fiókot.
Üdvözöljük!
Válasszon másik fiókot.
Több fiókja van
Válassza ki a bejelentkezéshez használni kívánt fiókot.

Összefoglalás

Ez a cikk egy kártevőirtó platformfrissítési csomagot ismertet a következő ügyfelek számára:

  • Microsoft System Center 2012 R2 Configuration Manager Endpoint Protection Service Pack 1 (SP1) ügyfelek

  • Microsoft System Center 2012 R2 Configuration Manager Endpoint Protection-ügyfelek

  • Microsoft System Center 2012 Endpoint Protection Service Pack 2 (SP2) ügyfelek

  • Microsoft System Center 2012 Endpoint Protection Service Pack 1 (SP1) ügyfelek

  • System Center Configuration Manager, aktuális ág


Ezek a csomagok frissítik Endpoint Protection ügyfélszolgáltatásokat, illesztőprogramokat és felhasználói felületi összetevőket.

A Microsoft rendszeresen ad ki kártevőirtó platformfrissítéseket, hogy a folyamatosan változó kártevő-környezetekben biztosítsa a védelem, a teljesítmény, a robusztusság és a használhatóság konzisztenciáját. Ez a frissítési csomag 2016. szeptemberi dátummal érhető el.

Információ frissítése

Ez a kártevőirtó platform frissítése a következő fejlesztéseket tartalmazza:

  • A proxy pac használatának jobb támogatása a Microsoft Active Protection Service (MAPS) és a felhővédelmi kapcsolatok esetében

    • Továbbfejlesztett MAPS megbízhatóság és további támogatás a MAPS-hez a proxy automatikus konfigurálásához. A rendszergazdák az ADMX-Csoportházirend a Csoportházirend proxy automatikus konfigurációjának (.pac) definiálásával konfigurálhatják a proxy .pac fájljának URL-címét, amely System Center Endpoint Protection (SCEP) vagy Windows Defender MAPS jelentéskészítési szolgáltatását objektumot, amely ebben a frissítésben szerepel. Ez a Csoportházirend beállítás a Számítógép konfigurációja/Felügyeleti sablonok/Windows Összetevők/Endpoint Protection alatt található. Ha a rendszergazdák engedélyezik ezt a beállítást, az SCEP vagy a Windows Defender a megadott proxy .pac fájlt fogja használni a proxykonfigurációkhoz. Ellenkező esetben a rendszergazdák letilthatják vagy üresen hagyhatják.

      Megjegyzés: A megadott proxy .pac fájljának várt URL-formátuma https:// example_server/example_file.pac.

  • A Microsoft kártevőirtó platformja korábban bevezette a Hálózati valós idejű vizsgálat (NRI) funkciót a kártevőirtó ügyfél hálózatészlelési képességeinek bővítéséhez. Alapértelmezés szerint a meglévő hálózatvizsgáló rendszer funkció le lett tiltva, mert az hatással lehet a rendszerekre gyakorolt lehetséges teljesítményre. Ez a befektetés belső eltolódását váltotta ki, hogy csak az NRI-képességekre és az aláírásokra összpontosítson. Mivel több mint öt éve nem volt aktív NIS-aláírás, a NIS képességei és vezérlési felülete el lesz távolítva Endpoint Protection ezzel a frissítéssel.


A frissítés beszerzése

Ez a frissítés a Microsoft Update-ből érhető el.

Microsoft Update

Az önálló System Center 2012 R2-ügyfelek és System Center 2012-ügyfelek kártevőirtó platformjának frissítései a Microsoft Update-ből érhetők el.

Újraindítási információk

Előfordulhat, hogy a frissítés alkalmazása után újra kell indítania a számítógépet.

Megjegyzés Azt javasoljuk, hogy a frissítési csomag telepítése előtt zárja be Configuration Manager felügyeleti konzolt.

Frissítések helyettesítése

Ez a frissítés a következő frissítést váltja fel:

3153224 Átdolgozott, 2016. márciusi kártevőirtó platformfrissítés Endpoint Protection ügyfelek számára

Verzióinformációk

Ez a frissítés a kártevőirtó ügyfélverziót a 4.10.205.0-s verzióra frissíti. A verzióinformációk megkereséséhez kattintson a Névjegy gombra a Endpoint Protection ügyfél felhasználói felületének Súgó menüjében.

Fájladatok

A gyorsjavítás angol nyelvű verziója tartalmazza az alábbi táblázatban felsorolt fájlattribútumokat (vagy újabb fájlattribútumokat). A fájlok dátumai és időpontjai az egyezményes világidő (UTC) szerint vannak felsorolva. Amikor megtekinti a fájladatokat, a rendszer helyi idővé alakítja azokat. Az UTC és a helyi idő közötti különbség megkereséséhez használja az Időzóna lapot a Vezérlőpult Dátum és idő elemében.

Fájlnév

Fájlverzió

Méret

Dátum

Idő

Platform

Scepinstall.exe

4.10.205.0

29,945,488

2016. augusztus 31.

02:46

x86

További információ

Proxy automatikus konfigurációjának (.pac) meghatározása a hálózathoz való csatlakozáshoz

Ez a házirend-beállítás határozza meg egy proxy .pac fájljának URL-címét, amelyet akkor kell használni, amikor az ügyfél megpróbál csatlakozni a hálózathoz definíciófrissítések és MAPS-jelentések készítéséhez. Ha a proxy automatikus konfigurálása sikertelen, vagy nincs megadva proxy automatikus konfiguráció, az ügyfél visszatér az alternatív beállításokhoz (a következő sorrendben):

  1. Proxykiszolgáló (ha meg van adva)

  2. Proxy .pac URL-címe (ha meg van adva)

  3. Nincs

  4. Az Internet Explorer proxybeállításai

  5. Autodetect


Ha engedélyezi ezt a beállítást, a proxybeállítás a megadott sorrendben a megadott proxy .pac fájlt fogja használni.

Ha letiltja vagy nem konfigurálja ezt a beállítást, a proxy a megadott sorrendnek megfelelően kihagyja ezt a tartalék lépést.

További segítségre van szüksége?

További lehetőségeket szeretne?

Fedezze fel az előfizetés előnyeit, böngésszen az oktatóanyagok között, ismerje meg, hogyan teheti biztonságossá eszközét, és így tovább.

A közösségek segítségével kérdéseket tehet fel és válaszolhat meg, visszajelzést adhat, és részletes ismeretekkel rendelkező szakértőktől hallhat.

Hasznos volt ez az információ?

Mennyire elégedett a fordítás minőségével?
Mi volt hatással a felhasználói élményére?
Ha elküldi a visszajelzést, a Microsoft felhasználja azt a termékei és szolgáltatásai továbbfejlesztéséhez. Az informatikai rendszergazda képes lesz ezeket az adatokat összegyűjteni. Adatvédelmi nyilatkozat.

Köszönjük a visszajelzését!

×