Bejelentkezés Microsoft-fiókkal
Jelentkezzen be, vagy hozzon létre egy fiókot.
Üdvözöljük!
Válasszon másik fiókot.
Több fiókja van
Válassza ki a bejelentkezéshez használni kívánt fiókot.

Összefoglalás

Ez a cikk egy kártevőirtó platformfrissítési csomagot ismertet a következő ügyfelek számára:

  • Microsoft System Center 2012 R2 Configuration Manager Endpoint Protection Service Pack 1 (SP1) ügyfelek

  • Microsoft System Center 2012 Endpoint Protection Service Pack 2 (SP2) ügyfelek

  • Microsoft Forefront Endpoint Protection 2010-ügyfelek

  • Microsoft System Center Configuration Manager, aktuális ág

Információ frissítése

Ez a módosított kártevőirtó platformfrissítés az alábbi frissítésben található javításokat és fejlesztéseket tartalmazza:


3199963 Átdolgozott szeptemberi kártevőirtó platformfrissítés Endpoint Protection ügyfelek számára


Emellett ez a módosított frissítés a következő problémát oldja meg:

  • Miután telepítette a módosított 2016. szeptemberi kártevőirtó platformfrissítést, a Scan with System Center Endpoint Protection vagy a Scan with Forefront Endpoint Protection helyi menü már nem érhető el Windows Explorerben.


A frissítés beszerzése

Ez a frissítés a Microsoft Update-ből érhető el.


Microsoft Update

Az önálló System Center 2012 R2-ügyfelek, System Center 2012-ügyfelek és a Forefront Endpoint Protection 2010-ügyfelek kártevőirtó platformfrissítései a Microsoft Update-ből érhetők el.


Frissítések helyettesítése

Ez a frissítés a következő frissítést váltja fel:


3199963 2016. szeptemberi módosított kártevőirtó platformfrissítés Endpoint Protection ügyfelek számára


Verzióinformációk

Ez a frissítés a kártevőirtó ügyfélverziót a 4.10.209.0-s verzióra hozza. A verzióinformációk megkereséséhez kattintson a Névjegy elemre a Endpoint Protection ügyfél felhasználói felületének Súgó menüjében.

Fájladatok

A gyorsjavítás angol nyelvű verziója tartalmazza az alábbi táblázatban felsorolt fájlattribútumokat (vagy újabb fájlattribútumokat). A fájlok dátumai és időpontjai az egyezményes világidő (UTC) szerint vannak felsorolva. Amikor megtekinti a fájladatokat, a rendszer helyi idővé alakítja azokat. Az UTC és a helyi idő közötti különbség megkereséséhez használja az Időzóna lapot a Vezérlőpult Dátum és idő elemében.


Forefront Endpoint Protection


Fájlnév

Fájlverzió

Méret

Dátum

Idő

Compappscontent.dll

4.10.209.0

47,552

2016. nov. 15.

02:10

Epplauncher.exe

4.10.209.0

323,896

2016. nov. 15.

02:01

Eppmanifest.dll

4.10.209.0

174,792

2016. nov. 15.

02:50

System Center Endpoint Protection


Fájlnév

Fájlverzió

Méret

Dátum

Idő

Compappscontent.dll

4.10.209.0

46,464

2016. nov. 15.

02:01

Epplauncher.exe

4.10.209.0

323,896

2016. nov. 15.

02:01

Eppmanifest.dll

4.10.209.0

174,792

2016. nov. 15.

02:50

További segítségre van szüksége?

További lehetőségeket szeretne?

Fedezze fel az előfizetés előnyeit, böngésszen az oktatóanyagok között, ismerje meg, hogyan teheti biztonságossá eszközét, és így tovább.

A közösségek segítségével kérdéseket tehet fel és válaszolhat meg, visszajelzést adhat, és részletes ismeretekkel rendelkező szakértőktől hallhat.

Hasznos volt ez az információ?

Mennyire elégedett a fordítás minőségével?
Mi volt hatással a felhasználói élményére?
Ha elküldi a visszajelzést, a Microsoft felhasználja azt a termékei és szolgáltatásai továbbfejlesztéséhez. Az informatikai rendszergazda képes lesz ezeket az adatokat összegyűjteni. Adatvédelmi nyilatkozat.

Köszönjük a visszajelzését!

×