Bejelentkezés Microsoft-fiókkal
Jelentkezzen be, vagy hozzon létre egy fiókot.
Üdvözöljük!
Válasszon másik fiókot.
Több fiókja van
Válassza ki a bejelentkezéshez használni kívánt fiókot.

Ez az összefoglaló cikk a Microsoft System Center 2012 R2 4. kumulatív frissítésében frissített összetevőket ismerteti. Emellett ez a cikk letöltési hivatkozásokat és olyan összetevőkre mutató hivatkozásokat tartalmaz, amelyek további információt nyújtanak a frissítésben megoldódott problémákról.

A System Center 2012 R2 frissítési csomagjainak letöltéséhez és telepítéséhez tekintse meg a "How to obtain and install Update 4 for System Center 2012 R2" (A 4. kumulatív frissítés beszerzése és telepítése System Center 2012 R2-höz) című szakaszt.

Az ebben a kumulatív frissítésben javított összetevők

Alkalmazásvezérlő

Ebben a kumulatív frissítésben nincsenek frissítések az összetevőhöz.

Data Protection Manager (KB3009516)

A javításokról és a telepítési utasításokról további információt a System Center 2012 R2 Data Protection Manager 4. kumulatív frissítésében talál.

Operations Manager (KB2992020)

A javításokról és a telepítési utasításokról további információt a System Center 2012 R2 Operations Manager 4. kumulatív frissítésében talál.

Service Manager (KB2989601)

A javításokról és a telepítési utasításokról további információt a System Center 2012 R2 Service Manager 4. kumulatív frissítésében talál.

Orchestrator

Ebben a kumulatív frissítésben nincsenek frissítések az összetevőhöz.

Service Provider Foundation (KB2992021)

A javításokról és a telepítési utasításokról további információt a System Center 2012 R2 Orchestrator – SPF 4. kumulatív frissítésében talál.

Szolgáltatásjelentés (KB2992025)

A javításokról és telepítési utasításokról a System Center 2012 R2 szolgáltatásjelentés 4. kumulatív frissítésében olvashat.

Virtual Machine Manager (KB2992024)

A javításokról és a telepítési utasításokról további információt a System Center 2012 R2 Virtual Machine Manager 4. kumulatív frissítésében talál.

Windows Azure Pack (KB2992027)

A javításokról és a telepítési utasításokról a Windows Azure Pack 4. kumulatív frissítésében olvashat.

Windows Azure Pack-webhelyek 2. verziója (KB2992029)

A javításokról és a telepítési utasításokról a Windows Azure Pack-webhelyek 2- es verziójának 4. kumulatív frissítésében olvashat.

A 4. kumulatív frissítés beszerzése és telepítése System Center 2012 R2-höz

Letöltési információ

A System Center 2012 R2 frissítési csomagjai a Microsoft Update-ből vagy manuális letöltéssel érhetők el.

Microsoft Update

Ha frissítési csomagot szeretne beszerezni és telepíteni a Microsoft Update-ből, kövesse az alábbi lépéseket egy olyan számítógépen, amelyen telepítve van egy System Center 2012 R2 összetevő:

  1. Kattintson a Start menü Vezérlőpult parancsára.

  2. Kattintson duplán Vezérlőpult Windows Update.

  3. A Windows Update ablakban kattintson az Online ellenőrzés gombra a Microsoft Update frissítéseinek keresése gombra.

  4. Kattintson a Fontos frissítések gombra.

  5. Jelölje ki a telepíteni kívánt kumulatív frissítési csomagokat, majd kattintson az OK gombra.

  6. Kattintson a Frissítések telepítése elemre a kiválasztott frissítési csomagok telepítéséhez.

A frissítési csomagok manuális letöltése

Az alábbi webhelyeken manuálisan töltheti le a frissítési csomagokat a Microsoft Update katalógusából vagy a Microsoft letöltőközpontból.

Data Protection Manager

Letöltés Töltse le most a Data Protection Manager frissítési csomagot.Operations Manager

Letöltés Töltse le most az Operations Manager frissítési csomagot.Service Manager

Letöltés Töltse le a Service Manager frissítési csomagot.Orchestrator

Letöltés A Service Provider Foundation frissítési csomagjának letöltése.Szolgáltatásjelentés

Letöltés Töltse le most a Service Reporting frissítési csomagot.Virtual Machine Manager

Letöltés Töltse le a felügyeleti konzol frissítési csomagját.
Letöltés Töltse le most a Virtual Machine Manager frissítési csomagot.Windows Azure Pack

Letöltés Töltse le most az Windows Azure Pack frissítési csomagot.Windows Azure Pack-webhelyek 2-es verziója

Letöltés Töltse le az Windows Azure Pack-webhelyek 2. verziójának frissítési csomagja.Telepítési utasítások

A frissítési csomagok manuális telepítéséhez futtassa a következő parancsot egy rendszergazda jogú parancssorból:

msiexec.exe /update <csomagnév> Például az Operations Manager Server frissítésének (KB2992020) telepítéséhez futtassa a következő parancsot egy rendszergazda jogú parancssorból:

msiexec.exe /update KB2992020-AMD64-Server.msp

További segítségre van szüksége?

További lehetőségeket szeretne?

Fedezze fel az előfizetés előnyeit, böngésszen az oktatóanyagok között, ismerje meg, hogyan teheti biztonságossá eszközét, és így tovább.

A közösségek segítségével kérdéseket tehet fel és válaszolhat meg, visszajelzést adhat, és részletes ismeretekkel rendelkező szakértőktől hallhat.

Hasznos volt ez az információ?

Mennyire elégedett a fordítás minőségével?
Mi volt hatással a felhasználói élményére?
Ha elküldi a visszajelzést, a Microsoft felhasználja azt a termékei és szolgáltatásai továbbfejlesztéséhez. Az informatikai rendszergazda képes lesz ezeket az adatokat összegyűjteni. Adatvédelmi nyilatkozat.

Köszönjük a visszajelzését!

×