İlgili konular
Microsoft hesabıyla oturum açın
Oturum açın veya hesap oluşturun.
Merhaba,
Farklı bir hesap seçin.
Birden çok hesabınız var
Oturum açmak istediğiniz hesabı seçin.

Yayımlanma Tarihi:

13.09.2016

Sürüm:

İS Derlemesi 10586.589

Bu güncelleştirme, kalite geliştirmeleri ve güvenlik düzeltmeleri içerir. Bu güncelleştirmede yeni işletim sistemi özellikleri olmayacak. Önemli değişiklikler:

• Internet Explorer 11, USB ve .NET framework güvenilirlikleri artırıldı.

• Kullanıcı Hesapları Denetim Masası'ndaki "Ortam değişkenlerimi değiştir"in doğru çalışmamasıyla bağlantılı sorun giderildi.

• Daha önce İnternet erişimi olan bir cihazın, SSL sunucularına İnternet erişimi olmayan bir ağa katılınca saat ve tarihinin yanlış görünmesi sorunu giderildi.

• Zorunlu profili olan kullanıcıların Başlat menüsünü, Cortana'yı, aramayı ve bazı önceden yüklenmiş uygulamaları kullanamaması sorunu giderildi.

• Windows Installer (MSI) kullanarak bir paket yükleyen müşterilerin cihazlarında oturumu kapatıp açmadan hiçbir komut istemi hizmet programını kullanamamaları sorunu giderildi.

• "Tüm bağlantılı belgeleri yazdır"ın Internet Explorer 11'de çalışmamasına neden olan sorun giderildi.

• Erişim Noktası Adı (APN) veritabanına yeni girişler eklenerek, ağlar için sağlanan destek artırıldı.

• Windows Media Player'dan Windows Media Audio (WMA) biçimindeki CD'leri kopyalama işleminde sunulan Kopya Koruması seçeneği kaldırıldı.

• Aşırı güvenlik günlüğü, Windows Yönetim Araçları (WMI), tüketici depolaması, Eklenti Listesi Grup İlkesi Nesnesi, mobil geniş bant, filtre sürücüleri, Internet Explorer 11, Windows Media Player, grafik, yeniden düzenlenen yaz saati uygulaması ve Windows Shell ile ilgili ek sorunlar giderildi.

• Internet Explorer 11, Microsoft Grafik Bileşeni, Microsoft Edge, Windows Güvenli Çekirdek Modu, Windows SMB Sunucusu, Windows çekirdeği, Windows Kilit Ekranı ve Adobe Flash Player için güvenlik güncelleştirmeleri yapıldı.

Bu güncelleştirmedeki güvenlik düzeltmeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve etkilenen dosyaların tam listesi için bkz. KB3185614.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla seçenek mi istiyorsunuz?

Abonelik avantajlarını keşfedin, eğitim kurslarına göz atın, cihazınızın güvenliğini nasıl sağlayacağınızı öğrenin ve daha fazlasını yapın.

Topluluklar, soru sormanıza ve soruları yanıtlamanıza, geri bildirimde bulunmanıza ve zengin bilgiye sahip uzmanlardan bilgi almanıza yardımcı olur.

Bu bilgi yararlı oldu mu?

Dil kalitesinden ne kadar memnunsunuz?
Deneyiminizi ne etkiledi?
Gönder’e bastığınızda, geri bildiriminiz Microsoft ürün ve hizmetlerini geliştirmek için kullanılır. BT yöneticiniz bu verileri toplayabilecek. Gizlilik Bildirimi.

Geri bildiriminiz için teşekkürler!