Microsoft hesabıyla oturum açın
Oturum açın veya hesap oluşturun.
Merhaba,
Farklı bir hesap seçin.
Birden çok hesabınız var
Oturum açmak istediğiniz hesabı seçin.

Belirtiler

Windows Vista 'nın veya Windows Server 2008 'in x64 tabanlı sürümünü çalıştıran bir bilgisayara güncelleştirme 973879 uygulandıktan sonra sistem başlangıcından 10 dakika içinde "Dur 0x0000007E" veya "Dur 0x00000050" hata iletisini alabilirsiniz.

Çözüm

Bu güncelleştirmeyi zaten uyguladıysanız ve bu sorunlarla karşılaşıyorsanız, bu güncelleştirmenin en son sürümünü yüklemenizi öneririz. Bunun için şu Microsoft Web sitesini ziyaret edin:

http://www.update.microsoft.comBu Web sitesini ziyaret ettiğinizde güncelleştirme 973879 otomatik olarak yüklenir. Ayrıca, Microsoft bu güncelleştirmeyi Microsoft Yükleme Merkezi 'Nden de yayımlamıştır. Bu güncelleştirmeyi Microsoft Indirme merkezi 'nden indirmek için, işletim sisteminize uygun olarak aşağıdaki bölümde yer alan indirme bağlantısına tıklayın.

Windows Vista, 64 bit sürümleri

Aşağıdaki dosya Microsoft İndirme Merkezi 'nden yüklenebilir:Download Download the Update for Windows Vista for x64-based Systems (KB973879) package now.x64 tabanlı sistemler için Windows Vista Güncelleştirmesi (KB973879) paketini şimdi indirin. Microsoft destek dosyalarını indirme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası 'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:

119591 Microsoft destek dosyaları çevrimiçi hizmetlerden nasıl edinilir?Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Windows Server 2008, 64 bit sürümleri

Aşağıdaki dosya Microsoft İndirme Merkezi 'nden yüklenebilir:Download Download the Update for Windows Server 2008 x64 Edition (KB973879) package now.Windows Server 2008 x64 Edition (KB973879) paketini şimdi indirin. Microsoft destek dosyalarını indirme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası 'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:

119591 Microsoft destek dosyaları çevrimiçi hizmetlerden nasıl edinilir?Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Ek Bilgi

Güncelleştirme 973879 hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası 'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:

973879 Belirli bir Çoklu işlemciye sahip bir bilgisayara Windows Vista Service Pack 2 veya Windows Server 2008 Service Pack 2 ' yi yüklemeye çalıştığınızda "Dur 0x0000003E" hata iletisi alıyorsunuz

YİNE DE YARDIM MI GEREKİYOR?

Bu makalede sorunuzun yanıtını bulamazsanız, sorunuzu Microsoft Community sitesindeki diğer topluluk üyelerine yöneltmek için bu düğmeye tıklayın:

Soru sor

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Daha fazla seçenek mi istiyorsunuz?

Abonelik avantajlarını keşfedin, eğitim kurslarına göz atın, cihazınızın güvenliğini nasıl sağlayacağınızı öğrenin ve daha fazlasını yapın.

Topluluklar, soru sormanıza ve soruları yanıtlamanıza, geri bildirimde bulunmanıza ve zengin bilgiye sahip uzmanlardan bilgi almanıza yardımcı olur.

Bu bilgi yararlı oldu mu?

Dil kalitesinden ne kadar memnunsunuz?
Deneyiminizi ne etkiledi?
Gönder’e bastığınızda, geri bildiriminiz Microsoft ürün ve hizmetlerini geliştirmek için kullanılır. BT yöneticiniz bu verileri toplayabilecek. Gizlilik Bildirimi.

Geri bildiriminiz için teşekkürler!