Пояснення кодів помилок, які створюються диспетчером пристроїв для Windows 2000, Windows Millennium, Windows 98 і Windows 95

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 125174 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті перелічено коди помилок, які можуть бути повідомлені диспетчером пристроїв, і Пропонуються варіанти рішень. Щоб переглянути коди помилок, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Почати, наведіть вказівник на пункт Параметриа потім натисніть кнопку Панель керування.
 2. На панелі керування двічі клацніть Система.
 3. Натисніть на диспетчер пристроїв Вкладка.
 4. Двічі клацніть тип обладнання (наприклад, двічі клацніть Миша) щоб переглянути пристрої у цій категорії.
 5. Двічі клацніть пристрій, щоб переглянути його властивості. Якщо код помилки було згенеровано, код відображається у регіоні Стан пристрою поле на на Загальні Вкладка. У деяких випадках існує на Рішення Кнопка (лише для Windows 98).
Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
310123Пояснення кодів помилок, які створюються диспетчером пристроїв у Microsoft Windows XP Professional

Додаткові відомості

Код 1

Цей пристрій не настроєно належним чином. (Кодекс. 1)

Щоб оновити драйвери для цього пристрою, натисніть кнопку Оновити драйвер. Якщо це не працює, для отримання додаткових відомостей зверніться до документації устаткування.

Рішення кнопки: оновлення драйвера

Цей код означає, що система не мав можливість налаштувати на пристрою. Щоб вирішити цю проблему, виконайте інструкції пристрій Статус поле. Крім того, ви зможете вирішити цю проблему шляхом видалення пристрій у диспетчері пристроїв а потім Запуск майстра запит на додавання нового обладнання з панелі керування.

Код 2

Залежно від того, який пристрій не працює ви можете побачити будь-який з двох різних протокол IMAP. Цей код означає, що пристрій завантажувач (DevLoader) не завантажено пристрій. Коли цей пристрій є кореня автобус DevLoader (наприклад, ISAPNP, PCI або BIOS), відображається таке протокол IMAP
Windows не вдалося завантажити драйвер для цього пристрою, оскільки комп’ютер-зразок звітування про два типи <type>автобус. (Код 2)

Зверніться до виробника комп'ютера, щоб отримати Останні відомості BIOS для вашого комп’ютер-зразок.</type>

де <type>— ISAPNP, PCI, BIOS, ЕЙСА або ACPI.

Рішення кнопки: ні

Коли пристрій не є кореня автобус DevLoader, таке протокол IMAP відображається
</type>
<type>Пристрій loader(s) для цього пристрою не вдалося завантажити пристрій драйвер. (Код 2)

Щоб виправити цю помилку, натисніть кнопку Оновити драйвер оновлення драйвера пристрою.</type>

де <type>— DevLoader ФЛОП, ESDI, SCSI, і так далі.

Рішення кнопки: оновлення драйвера

На додаток до наступних рекомендованих рішень, спробуйте видалити пристрій з диспетчера пристроїв а потім запустити майстер запит на додавання нового устаткування.</type>

Код 3


Драйвер для цього пристрою може бути погано, або ваша система може бути працює Недостатньо пам'яті або інших ресурсів. (Код 3)

Щоб оновити драйвери для цього пристрою, натисніть кнопку Оновити драйвер. Щоб перевірити пам'яті і системних ресурсів, клацніть правою кнопкою миші Мій комп’ютер-зразок на робочому столі виберіть команду Властивості та відкрийте вкладку продуктивність.


Рішення кнопки: оновлення драйвера

Як альтернатива сценарій виконання диспетчера пристроїв для видалення пристрою а потім запустити запит на додавання нового устаткування інструмент на панелі керування.

Код 4

Цей пристрій працює неправильно, тому що один з її драйвери можуть бути погано або реєстр може бути поганим. (Код 4)

Щоб оновити драйвери для цього пристрою, натисніть кнопку Оновити драйвер. Якщо це не працює, запустити Scanregw.exe (натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт виконати, тип Scanregw.exe і натисніть кнопку ОК) для перевірки вашого реєстру.


Рішення кнопки: оновлення драйвера

Цей код вказує на те, що файл. inf для цього пристрою може бути неправильним або, можливо, реєстр пошкоджений. Цей код помилки відображається, якщо в INF файл визначення поля, яке має бути текст, але двійкові замість.

На додаток до наступних Рекомендовані пропозиції, за допомогою диспетчера пристроїв Щоб видалити пристрій а потім запустити засіб запит на додавання нового устаткування в елементі керування Панель. Якщо ви будете продовжувати отримувати цей код помилки, зверніться до виробник устаткування в останні INF-файлу.


Код 5


Драйвер для цього пристрою запитаний ресурс, який Windows не знаєте, як поводитися з. (Код 5)

Щоб виправити цю помилку, натисніть кнопку Оновити драйвер оновити драйвер для цього пристрою.


Рішення кнопки: оновлення драйвера

Цей код вказує на те, що там була помилка пристрою через відсутність на арбітра. Якщо пристрій запитує тип ресурсів для якого Існує немає арбітр, ви отримуєте код цієї помилки.

Щоб вирішити цю проблему, оновіть драйвер, як це було запропоновано, або використовувати пристрій Щоб видалити пристрій а потім запустити засіб запит на додавання нового устаткування менеджер Панель керування.


Код 6

Ресурсів, що цей пристрій потрібно використовується іншим пристроєм. (Код 6)

Щоб виправити це, завершити роботу комп'ютера, вимкнути його і потім змінити на ресурси для цього пристрою. Закінчивши, запустіть диспетчер пристроїв і змінити настройки ресурс для цього пристрою


Рішення кнопки: засіб виправлення неполадок устаткування

Цей код означає, що є конфлікт між цього пристрою а інший пристрою.

Код 7

текстове протокол IMAP, яке відображається для цієї помилки є специфічними для на драйвер або Нумератор записує. Якщо драйвер не надає інформації як до Чому не вдалося, відображається таке повідомлення:
Драйвери для цього пристрою потрібно переінсталювати. (Код 7)

Щоб переінсталювати драйвери для цього пристрою, натисніть кнопку повторно інсталювати драйвер.

Рішення кнопки: переінсталювати драйверЦей код означає, що не що немає конфігурації виконуються на пристрої.

Якщо пристрій працює неправильно, ви не потрібно виконати певні кроки, аби правильний код. Якщо пристрій працює неправильно, скористайтеся пристрою Щоб видалити пристрій а потім запустити засіб запит на додавання нового устаткування менеджер Панель керування. Якщо ви будете продовжувати отримувати цей код помилки і пристрій не функціонувати належним чином, зверніться до виробника устаткування за це оновлений драйвер.


Код 8

Кілька різних помилок протокол IMAP може відображатися для цього код помилки. Цей код означає, що пристрій завантажувач (DevLoader) для пристрою не може знайти. Наприклад, INI-файл пристрою може відноситися до зникнення або неприпустимий файл.

У наступні ситуаціях помилка включені в цей код помилки:

 • Система DevLoader, яка є частиною Vmm32.vxd, і зазвичай починається з зірочкою (*). Якщо на DevLoader є система DevLoader, Цей текст відображається
  Цей пристрій працює неправильно, тому що не вдалося завантажити на файл <name>, який завантажує драйвери для пристрою. (Код 8)

  Щоб виправити цю неполадку, запустіть програму інсталяції Windows знову, використовуючи ваш Windows пристрій читання компакт-дисків. </name>
  де <name>— система DevLoadert, що не вдалося знайти.

  Рішення кнопки: ні</name>
 • Якщо це не система DevLoader і в DevLoader не знайдено (файл відсутній), цей текст відображається
  Цей пристрій працює неправильно, тому що не вдалося знайти на файл <name>, який завантажує драйвери для пристрою. (Код 8)

  Щоб вирішити цю проблему, клацніть переінсталювати пристрій перевстановити це пристрою. </name>
  де <name>— DevLoader, що не вистачає.

  Рішення кнопки: переінсталювати драйвер</name>
 • Якщо це не є система DevLoader і його можна знайти на диску (в файл існує), відображається такий текст:
  Цей пристрій працює належним чином тому, що файл <name>, завантажує драйвери для цього пристрою є поганим. (Код 8)

  Щоб вирішити цю проблему, натисніть кнопку Оновити драйвер для оновлення драйверів для Цей пристрій". </name>
  де <name>це ім'я в DevLoader.

  Рішення кнопки: оновлення драйвера</name>
 • Якщо запис А DevLoader ключа програмного забезпечення для цього пристрою, що є відсутній або пустий рядок, відображається такий текст:
  Несправність пристрою: Спробуйте змінити драйвер для цього пристрою. Якщо це не працює, зверніться до документації устаткування. (Код 8)"
  Рішення кнопки: оновлення драйвера
Для більшості випадків ця резолюція є, щоб переінсталювати або оновити драйвер. Як є альтернативні, видаліть пристрій а потім запустити додати за допомогою диспетчера пристроїв Новий інструмент устаткування на панелі керування. Якщо ви продовжуєте отримувати цю помилку код, зверніться до виробника устаткування, про останні драйвери.

Коли проблема DevLoader систему DevLoader, Windows має бути перевстановити тому, що цей драйвер вбудовано у файл Vmm32.vxd.


Код 9

Текст для цього коду помилки залежить від чи не в пристрій є BIOS/ACPI перераховані. Якщо це BIOS або ACPI, перераховані відображається пристрій, такий текст:
Цей пристрій працює належним чином тому, що BIOS комп'ютера повідомляє ресурсів для пристрою неправильно. (Код 9)

Зверніться до виробника комп'ютера, щоб отримати Останні відомості BIOS для вашого комп’ютер-зразок.

Рішення кнопки: ні

Якщо це не BIOS або ACPI Перечислювані пристрій (наприклад, надбудови адаптера або пристрій, який був підключений до комп'ютера), наступний текст відображення:
Цей пристрій працює належним чином тому, що BIOS пристрою звітність ресурсів для пристрою неправильно. (Код 9)

Зверніться до виробника пристрою, щоб отримати Останні відомості BIOS для вашого пристрою.

Рішення кнопки: ні

Цей код означає, що інформація у реєстр для цього пристрою Неприпустимий.

Це може бути можливим для виправлення цієї помилки за допомогою диспетчера пристроїв, щоб видалити пристрій і потім запустити засіб запит на додавання нового устаткування на панелі керування. Якщо Ви будете продовжувати отримувати цей код помилки, зверніться до устаткування виробник для належного реєстру або оновлених драйверів.


Код 10

Якщо пристрій має значення "FailReasonString" в його устаткування ключ, що рядок відображається у вигляді протокол IMAP про помилку. Драйвер або Нумератор записує місць значення рядка реєстру там. Якщо немає не "FailReasonString" в регіоні ключ устаткування, таке загальне протокол IMAP відображатися:
Цей пристрій є або не представляємо, не працює належним чином, або не робить мати всі драйвери інстальовано. (Код 10)

Спробуйте оновлення драйвери для цього пристрою.

Рішення кнопки: оновлення драйвера

Щоб усунути код цієї помилки, переконайтеся, що пристрій підключено до на комп’ютер-зразок належним чином. Наприклад, переконайтеся, що всі кабелі підключено повністю і що всі карти адаптера належним чином сидить. Стежити запропонованих рішення кнопка та оновлення драйвера пристрою. Це може бути можливим, щоб видалити пристрій і потім повторно виявити його за допомогою майстра запит на додавання нового обладнання.


Код 11

Windows перестала відповідати на запити під Вільний час спроби запустити цей пристрій, і тому ніколи не намагатиметься знову запустити цей пристрій. (Код 11)

Щоб отримати додаткові відомості пошук ASD в довідці Windows.

Спробуйте оновлення драйвери для цього пристрою.


Рішення кнопки: оновлення драйвера

Щоб усунути цю помилку, запуску засобу автоматичного пропустити драйвер від на Система інформаційний інструмент. Якщо проблема не зникне, зверніться до устаткування виробник за останні драйвери.


Код 12

Цей пристрій не може знайти будь-які вільні ресурси <type>використовувати. (Код 12)

Якщо ви хочете, щоб використовувати цей пристрій, необхідно вимкнути іншого пристрою, використовує ресурси, цей пристрій потребує. Для цього клацніть устаткування Усунення неполадок і дотримуйтесь інструкцій майстра.</type>


де <type>— Тип ресурсів (IRQ, DMA, пам'яті або I/O).

Рішення кнопки: засіб виправлення неполадок устаткування

Цей код означає, що один ресурс арбітрів, не вдалося. Це може виникнути, якщо пристрій це Підтримка програмного забезпечення, що настроюється, і він робить в даний Вільний час не (якщо в системі не вистачає ресурсів), мати ресурс. Наприклад, все, що в переривання знаходяться у використанні або пристрій на ресурс, який в даний Вільний час використовується інший пристрій, що не будуть випускати ресурс.

Щоб вирішити цю проблему, виконайте інструкції устаткування Виправлення неполадок. Крім того, див "Виправлення неполадок конфлікту Устаткування"теми довідки Windows 95 або дивіться наступні статті в регіоні Microsoft Knowledge Base:

</type>
НОМЕР СТАТТІ: 133240
Назва: Усунення конфліктів пристроїв за допомогою диспетчера пристроївКод 13

Цей пристрій є або не представляємо, не працює належним чином, або не робить мати всі драйвери інстальовано. (Код 13)

Мати Windows виявити цей пристрій чи присутні чи ні, натисніть кнопку Виявлення устаткування.


Рішення кнопки: виявляти устаткування

Цей код вказує на те, що драйвер пристрою не знайти устаткування.

Щоб усунути цей код помилки, виконайте рекомендованого вирішення. Як є альтернативні, видаліть пристрій а потім запустити за допомогою диспетчера пристроїв у запит на додавання нового устаткування інструмент на панелі керування.


Код 14

Цей пристрій не може працювати правильно до перезавантаження комп'ютера. (Код 14)

Перезавантажте комп’ютер-зразок, натисніть кнопку перезавантажити комп’ютер-зразок.


Рішення кнопки: перезавантаження комп'ютера

Щоб виправити цю помилку коду, завершення роботи Windows, вимкніть комп’ютер-зразок, та увімкніть його знову.


Код 15

Цей пристрій спричиняє конфлікт ресурсів. (Код 15)

Щоб вирішити конфлікт, клацніть виправлення неполадок устаткування та виконайте в вказівки майстра.


Рішення кнопки: засіб виправлення неполадок устаткування

Цей код означає, що ресурси на пристрій, конфліктують з іншим пристрою ресурсів, ймовірно, викликані re-enumeration.

Щоб вирішити цю проблему, виконайте інструкції устаткування Виправлення неполадок. Крім того, див "Виправлення неполадок конфлікту Устаткування"теми довідки Windows 95 або дивіться наступні статті в регіоні Microsoft Knowledge Base:
НОМЕР СТАТТІ: 133240
Назва: Усунення конфліктів пристроїв за допомогою диспетчера пристроївКод 16

Windows не може визначити всі ресурси, які використовуються цим пристроєм. (Код 16)

Щоб указати додаткові ресурси для цього пристрою, натисніть кнопку ресурси вкладці і заповніть відсутні параметри. Перегляньте документацію устаткування Щоб дізнатися, які параметри використовувати.


Рішення кнопки: ні

Цей код означає, що пристрій не повністю виявлено. Коли пристрій знаходиться повністю не виявлено, всі свої ресурси можуть не записуватися.

Щоб вирішити цей код помилки, Відкрити вкладку ресурси в диспетчер пристроїв, щоб вручну ввести значення параметрів.


Код 17

Відомості про файл драйвера <name>говорить цього дочірнього пристрою для сценарій виконання ресурс, який батьківський пристрій не мають або не визнають. (Код 17)

Щоб виправити цю помилку, натисніть кнопку Оновити драйвер оновити драйвери для цього пристрою.</name>


де <name>-INF-файл пристрою.

Рішення кнопки: оновлення драйвера

Цей код означає, що апаратні декілька функцій пристрою та INI-файл пристрою є надання неприпустимі відомості про те, як розділити пристрою ресурсів для дитини пристроїв.

Щоб вирішити цей код помилки, використовувати диспетчер пристроїв для видалення пристрою та потім запустіть засіб запит на додавання нового устаткування на панелі керування. Якщо ви будете продовжувати отримати код цієї помилки, зверніться до виробника устаткування, про Останні INI-файл.

</name>

Код 18

Драйвери для цього пристрою потрібно переінсталювати. (Код 18)

Щоб переінсталювати драйвери для цього пристрою, натисніть кнопку повторно інсталювати драйвер.


Рішення кнопки: переінсталювати драйвер

Цей код означає, що сталася помилка, а пристрій повинен бути перевстановити.

Щоб вирішити цю проблему, виконайте рекомендованого вирішення. Якщо це не не працювати, спробуйте видалення пристрою з диспетчера пристроїв а потім запустити додати Майстер нового устаткування на панелі керування.Код 19

Реєстр може бути поганим. (Код 19)

Для вашого реєстру, натисніть кнопку Перевірити реєстру. Якщо погано, реєстру Windows буде перезавантажити систему і повернутися до попереднього реєстру Це добре.


Рішення кнопки: перевірки реєстру

Цей код означає, що реєстр повернув невідоме значення.

Щоб вирішити цю проблему, виконайте рекомендованого рішення, яке буде працювати Exe. Якщо це не вирішує проблему, введіть "scanreg /restore" (без лапок) з командний рядок. Нарешті, видалити з пристрою з диспетчера пристроїв а потім потім повторно виявити його за допомогою запит на додавання нового Устаткування інструмент на панелі керування.


Код 20

Windows не вдалося завантажити одну з драйвери для цього пристрою. (Код 20)

Щоб виправити цю помилку, натисніть кнопку Оновити драйвер оновити драйвери для цього пристрою.


Рішення кнопки: оновлення драйвера

Цей код означає VxD завантажувач (Vxdldr) повернув невідоме значення. Для Наприклад, там може невідповідність версії драйвера пристрою і до операційна система (ОС).

Щоб вирішити цю проблему, виконайте рекомендованого вирішення. Якщо це не не працювати, спробуйте видалення пристрою з диспетчера пристроїв а потім запустити додати Майстер нового устаткування на панелі керування.


Код 21

Windows видаляє цей пристрій. (Код 21)

Закрийте це діалогове вікно та зачекайте кілька секунд. Якщо ця проблема зникне, перезавантажте комп'ютер.


Рішення кнопки: перезавантаження комп'ютера

Цей код означає, що пристрій має проблема, яка може бути вирішено перезавантажити комп'ютер.

Щоб виправити цю помилку коду, завершення роботи Windows, вимкніть комп'ютер, та увімкніть його знову.


Код 22

Текст, який відображається за цей код помилки відрізняється залежно від на обставин.
 • Якщо цей пристрій вимкнено, тому що ви відключені за допомогою пристрою Менеджера, наступних тексту:
  Цей пристрій вимкнено. (Код 22)

  Натисніть кнопку Увімкнути пристрій, щоб дозволити цьому пристрою.
  Рішення кнопки: Увімкнення пристрою
 • Якщо пристрій не запущений, відображається такий текст:
  Цей пристрій не запущений. (Код 22)

  Натисніть кнопку почати пристрій, щоб запустити цей пристрій.

  Рішення кнопки: Пуск пристрою
 • Якщо пристрій відключений за драйвер або програму, наступний текст відображається:
  Цей пристрій вимкнено. (Код 22)

  Цей пристрій неможливо дозволити, тому що це заборонено на Драйвер Windows.
  Рішення кнопки: ні
Цей код означає, що пристрій або вимкнуто або не було запущено.

Щоб усунути цей код помилки, виконайте рекомендованого вирішення. Третій випадку, спробуйте видалити пристрій у диспетчері пристроїв, а потім redetecting його за допомогою Майстер додавання нового устаткування. Якщо проблема не зникне, спробуйте чистого завантаження до виключити програмне забезпечення втручання. Якщо помилка повторюється, зверніться до виробник устаткування.


Код 23

Текст, який відображається за цей код помилки відрізняється залежно від на Обставин.
 • Якщо цей пристрій є додатковий відеоадаптер і головний дисплей адаптер був розташований, відображається такий текст:
  Цей відеоадаптер функціонує належним чином. (Код 23)

  Проблема полягає в тому, з основним відеоадаптером. Перегляд властивостей Основний дисплей адаптера клацніть Властивості."
  Рішення кнопки: Властивості
 • Якщо цей пристрій є додатковий відеоадаптер і головний дисплей адаптер не можуть бути розташовані, відображається такий текст:
  Цей відеоадаптер функціонує належним чином. (Код 23)

  Проблема полягає в тому, з основним відеоадаптером. Виправити основний дисплей адаптер а потім Цей відеоадаптер буде працювати.
  Рішення кнопки: ні
 • Якщо пристрій не відеоадаптером, наведено відображення:
  Навантажувач для цього пристрою не вдається завантажити потрібні драйвери. (Код 23)

  Щоб оновити драйвери пристроїв, натисніть кнопку Оновити драйвер.
  Рішення кнопки: оновлення драйвера
Цей код означає, що пристрій навантажувача Початок робіт відклали пристрою та Тоді не повідомив Windows коли він був готовий до запуску пристрою.

Щоб вирішити цей код помилки, перевірте настройки для головний дисплей адаптер у властивостях екрану. Спробуйте видалити первинний та вторинний відображення адаптери з диспетчера пристроїв а потім перезавантаження дозволити Windows Щоб перелічення цих пристроїв. Перевірте, чи поточні драйвери та інстальовано правильно.

Для пристроїв, крім відображення адаптери дотримуйтесь рекомендованого вирішення. Якщо це не працює, спробуйте видалити пристрій із диспетчера пристроїв та за допомогою майстра додавання нового устаткування до потім повторно виявити пристрій.


Код 24

Текст, який відображається за цей код помилки відрізняється залежно від типу пристрій (спадщину або Plug and Play).
 • Якщо цей пристрій є спадщину (корінь виявлено) пристрій, такий текст буде відображено:
  Цей пристрій є або не представляємо, не працює належним чином, або не робить мати всі драйвери інстальовано. (З кодом 24)

  Мати Windows виявити цей пристрій чи присутні чи ні, натисніть кнопку Виявлення устаткування.
  Рішення кнопки: виявляти устаткування
 • Якщо пристрій Plug and Play, відображається такий текст:
  Цей пристрій є або не представляємо, не працює належним чином, або ж не мають усіх драйверів. (З кодом 24)

  Спробуйте оновлення драйвери для цього пристрою.
  Рішення кнопки: оновлення драйверів
Цей код означає, що пристрій не знайдено (наприклад, він відсутній або не працює належним чином).

Щоб усунути цей код помилки, виконайте рекомендованих рішень. Якщо на пристрій ще не працює, переконайтеся, що пристрій підключений до вашого комп'ютер належним чином. Наприклад, переконайтеся, що всі кабелі правильно встановлено, або що адаптера картки вставлені належним чином, що сидить у своїх слотів.


Код 25

Windows знаходиться в процесі створення цього пристрою. (Код 25)

Щоб завершити установку, клацніть перезавантажити комп'ютер, щоб ви перезавантажте комп'ютер.


Рішення кнопки: перезавантаження комп'ютера

Ця проблема зазвичай існує лише під час першого і другого чоботи після Програма інсталяції Windows копіює всі файли. Таким чином, якщо визначити цей код, Це, ймовірно, неповна установка.

Щоб вирішити цю проблему, виконайте рекомендованого вирішення. Повторна інсталяція Windows може бути необхідно, залежно від того, чи не усуває перезавантаження питання.


Код 26

Windows знаходиться в процесі створення цього пристрою. (Код 26)

Щоб завершити установку, клацніть перезавантажити комп’ютер-зразок, щоб ви перезавантажте комп’ютер-зразок.


Рішення кнопки: перезавантаження комп'ютера

Цей код означає, що пристрій не завантажено. Може бути проблема в регіоні драйвер пристрою або не всі драйвери були встановлені.

Щоб усунути цей код помилки, виконайте рекомендованого вирішення. Якщо це не допомогло не працюють, видаліть пристрій а потім запустити додати новий за допомогою диспетчера пристроїв Устаткування інструмент на панелі керування. Якщо ви продовжуєте отримувати цю помилку код, поруч з виробника до устаткування або програмного забезпечення Microsoft Бібліотека для оновленого драйвера.


Код 27

Windows не може визначити ресурси для цього пристрою. (Код 27)

Відкрити вкладку ресурси а потім виберіть основні параметри для ресурси, які використовуються цим пристроєм. Щоб побачити які ресурси цього пристрою сценарій виконання, зверніться до документації для цього пристрою.


Рішення кнопки: ні

Цей код означає, що частина реєстру, які описують можливості ресурси для пристрою не містить припустимих записів. Наприклад, у пристрій, позначений як настроюється, але відомості про конфігурацію в файл. inf встановлюється апаратно.

Щоб вирішити цей код помилки, використовувати диспетчер пристроїв для видалення пристрою та потім запустіть засіб запит на додавання нового устаткування на панелі керування. Якщо пристрій все ще не працює, зверніться до виробника устаткування за останні драйвери або подальшої допомоги.


Код 28

Драйвери для цього пристрою, не інстальовано (код 28).

Щоб переінсталювати драйвери для цього пристрою, натисніть кнопку повторно інсталювати драйвер


Рішення кнопки: переінсталювати драйвер

Цей код означає, що пристрій не інстальовано, повністю.

Щоб вирішити цю проблему, виконайте рекомендованого вирішення. Якщо це не не робота, спробуйте видалення пристрою з диспетчера пристроїв та за допомогою запит на додавання нового Майстер устаткування, щоб потім повторно виявити його. Може знадобитися отримати оновлені драйвери, якщо протокол IMAP про помилку все одно виникає.


Код 29

Цей пристрій вимкнено, тому що BIOS для пристрою не дають це будь-які ресурси. (Код 29)

Слід увімкнути пристрій у BIOS. Зверніться до документації устаткування Подробиці або зверніться до виробника комп'ютера, щоб отримати в Останні BIOS.


Рішення кнопки: ні

Цей код означає, що пристрій вимкнуто, оскільки пристрій не не працює правильно і не може бути зроблено, щоб коректно працювати з Windows. Це код може також бути присутнім, якщо пристрій вимкнено навмисно в регіоні BIOS.

Можна усунути цей код помилки шляхом включення або відключення за пристрій у параметрів CMOS комп'ютера. Windows не може перезаписати цей налаштування. Зверніться до виробника комп'ютера по допомогу за допомогою програми конфігурації CMOS комп'ютера.


Код 30

Цей пристрій використовує перервати запит (IRQ) ресурс, що використовується на іншому пристрої та не мають доступу. Ви повинні змінити конфлікту настройки або видалити драйвер реального режиму, причиною конфлікту. (Код 30)"


Рішення кнопки: ні

Цей код означає, що IRQ не мають доступу. Це може виникнути, коли на Контролер SCSI PCI/ЕЙСА обміну IRQ, яка також використовується в драйвер реального режиму пристрою, який Windows не може змінити.

Щоб вирішити цей код помилки, видаліть драйвер реального режиму, який використовує одним IRQ як цей пристрій. Драйвер реального режиму може бути навантаження в регіоні Config. sys або AutoExec. bat файлу.


Код 31 (нове у Windows 98)

Цей пристрій працює належним чином тому, що <device>не працює належним чином. (Код 31)

Перегляд властивостей <device>і подивитися, чому вона не працює, натисніть кнопку Властивості." </device></device>


де <device>є залежною пристрій, що повинні бути встановлені для того Цей пристрій працює належним чином.

Рішення кнопки: Властивості

Цей код з'являється, коли пристрій, залежить від іншого пристрою, щоб бути функціонує належним чином. Ця цифра не включає пристроїв, що автоматизацiї для батьківського пристрою.

Кнопка Властивості Параметри екрана для інших пристроїв. Більш ніж ймовірно інший пристрій також буде мати один з цих диспетчер пристроїв коди помилок. Виконайте всі рекомендованих рішень. Якщо на пристрої ще у не працювати, видаліть їх із диспетчера пристроїв та за допомогою запит на додавання нового устаткування Майстер потім повторно виявити їх. Нарешті, зверніться до виробника устаткування за останні драйвери.

</device>

Код 32 (нове у Windows 98)

Windows не вдалося інсталювати драйвери для цього пристрою, оскільки він не може доступ до диска або мережного розташування інсталяції файли на ньому. (Код 32)

Щоб вирішити цю проблему, натисніть кнопку перезавантажити комп’ютер-зразок, перезавантажте комп’ютер-зразок. Якщо це не допоможе скопіювати всі файли установки на ваші локальний жорсткі дублювання диска і запустити установку звідти.


Рішення кнопки: перезавантаження комп'ютера

Цей код вказує на те, що установчий дублювання диска або компакт-диск недоступний Щоб інсталювати драйвери. Наприклад, компакт-диску або мережі підключення недоступне. Ця помилка зазвичай виникає під Вільний час першого або друге перезавантаження після копіювання всіх файлів під Вільний час інсталяції.

Щоб вирішити цю проблему, перша спроба перезавантаження як це пропонується. Якщо це не допомогло усуває проблему, визначити, чому є установчий дублювання диска або компакт-диска не доступні. Зазвичай, ці пристрої також мають коди диспетчер пристроїв (наприклад, CD-ROM контролер або мережний адаптер). Вирішити проблему для отримати доступ до установчого диска або компакт-диск до вирішення цього конфлікт.Код 33 (нове у Windows 98)

текстове протокол IMAP, яке відображається для цієї помилки є специфічними для на драйвер або Нумератор записує. Якщо драйвер не надає інформації як до Чому вона не працює, відображається таке повідомлення:
Цей пристрій не відповідає на його драйвер. (Код 33)

Щоб отримати додаткові відомості зверніться до виробника устаткування. "


Рішення кнопки: ніЦей код зазвичай відображається, коли обладнання не вдалося.

Виправлення неполадок із кодів помилок

Відомості про виправлення неполадок коди помилок переглянути тему "Виправлення неполадок конфліктів устаткування" у довідці Windows або переглянути статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
133240 Усунення конфліктів пристроїв за допомогою диспетчера пристроїв
Щоб переглянути тему "Виправлення неполадок конфліктів устаткування" у довідці Windows, натисніть кнопку Пуск, клацніть Довідка, тип конфлікт виправлення неполадок устаткування на вкладку Пошук натисніть клавішу ENTER а потім двічі клацніть розділ довідки Конфлікт виправлення неполадок устаткування .

Властивості

Номер статті: 125174 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 95
Ключові слова: 
kbresolve kbenv kberrmsg kbhardware kbinfo kbmt KB125174 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 125174
Засіб блокування застарілого вмісту в KB
У цій статті описуються продукти, яким корпорація Майкрософт більше не надає підтримки. Тому ця стаття пропонується "як є" і більше не оновлюватиметься.

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com