Замовлення роздільну здатність ім'я вузла Microsoft TCP/IP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 172218 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

У цій статті розглядаються різні методи ім'ям хоста по IP-адреси резолюції використовується клієнтами Microsoft Windows. Послідовність методи відрізняється від послідовності, використовувати для розв'язання імен NetBIOS IP адреси.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

У мережі за допомогою протоколу TCP/IP це необхідно для перетворення імен ресурси для IP-адреси для підключення до цих ресурсів. Microsoft Windows клієнти будуть стежити послідовність методи в спробі розв'язати ім'я, адресу, Зупинка пошуку, коли він успішно співпадає з Назва, IP-адресу.

Існують два основні послідовностей, що використовуються майже у всіх випадках: NetBIOS резолюції і приймаючої визначення імен. Клієнтів, що підключення до ресурсів на Microsoft сервери, зазвичай через файловий менеджер Windows або мережі околиці, найбільш часто використовують імен NetBIOS.

За додатковою інформацією, будь ласка, перегляньте наступні статті в регіоні Microsoft Knowledge Base:
119493 NetBIOS через TCP/IP-ім'я роздільну здатність і ПЕРЕМОГ
визначення імен приймаючої розпізнання імен TCP/IP ресурси, які не роблять підключення через інтерфейс NetBIOS. Найбільш поширеним прикладом цього є браузер, наприклад, Microsoft Internet Explorer. Інші приклади Інтернет додатків, таких як Ping, FTP і Telnet. Багато сучасних бази даних та ще поштові програми, які підключаються за допомогою Winsock, Microsoft Windows здійснення TCP/IP розетки, також використовувати визначення імен хоста. Приклади Ці типи додатків є Outlook і Exchange.

При виправлення ім'я Вирішення проблем, важливо, щоб звузити вниз чи застосування вирішення NetBIOS ім'я або назву хоста.

Примітка: У зв'язок "один-до-одного" з цієї статті, термін "клієнт" не робить обов'язково послатися на робочій станції. Windows NT server буде приймати роль клієнта, коли вона вимагає доступу до ресурсів, які вимагають ім’я хоста Роздільна здатність.

визначення імен приймаючої зазвичай використовує наступну послідовність:

 1. Клієнт перевіряє Якщо ім'я сумніви є свої власні.
 2. Клієнта, а потім пошуків, місцеві хостів файлів, список IP-адресу та імена, які зберігаються на локальному комп'ютері.

  Примітка: хостів розташування файлу залежить від операційної системи:
    Windows NT         %Systemroot%\System32\Drivers\Etc
    Windows 95         <drive>\<Windows folder>
    Windows for Workgroups   <drive>\<Windows folder>
    Windows 3.1         <drive>\<Windows folder>
    MS-Client 3.0        <Boot volume>\Net
    Lan Manager 2.2c Client   <Boot volume>\Net
  						
  Де % Systemroot % — це тека, в якій інстальовано Windows NT, <drive>є дублювання диска, на якому інстальовано ОС і <boot volume=""> посилається на завантажувальний дублювання диска або дублювання диска c.

  Приклад файлу hosts, Hosts, встановлені з протокол TCP/IP показані в належному форматі.</boot></drive>
 3. Сумніви серверів доменних імен (DNS).
 4. Якщо ім'я не вдається усунути, NetBIOS ім'я резолюції послідовності є використовується в якості резервної копії. Цей порядок можна змінити за допомогою настроювання на NetBIOS вузол типу клієнта.
Клієнт Windows буде спробувати кожен з цих методів поки вона або успішно усуває ім'я або захоплює усі ці методи. Windows NT, Windows 95 і Windows для робочих груп клієнтів за допомогою Microsoft TCP/IP 3.11B виконайте цю послідовність. Lan Manager 2.2 c або клієнт Microsoft 3.0 клієнти не буде використовувати імен NetBIOS резервне.

За додатковою інформацією, будь ласка, перегляньте наступні статті в регіоні Microsoft Knowledge Base:
169141 NetBIOS і hostname роздільну здатність для MS-клієнта і LM 2.2 c
Під Вільний час визначення імен, клієнт буде пропустити методи, для яких це не налаштований. Наприклад, якщо немає не хост-файл системи, то це пропустіть Крок # 2 вище і спробуйте виконати запит до сервера служби DNS. Якщо DNS-сервера IP-адреси введені в TCP/IP клієнта конфігурації, то в клієнт буде перейти до наступного кроку в послідовності після DNS.

Метод для змінення порядку резолюції ім’я хоста відрізняється серед операційні системи та версій. Ці задокументовані в набори ресурс для на конкретних операційних системний інтегратор, а також і в базі знань Microsoft.

За додатковою інформацією, будь ласка, перегляньте наступні статті в регіоні Microsoft Knowledge Base:
171567 Windows NT 4.0 ServiceProvider пріоритетне значення не застосовано
139270 Як змінити ім'я резолюції замовлення на Windows 95 і Windows NT
119372 Налаштування роздільної здатності ім'я порядок пошуку для TCP/IP-32

Виправлення неполадок

Проблема: Клієнт не може розпізнати ім’я хоста.

Кроки з виправлення неполадок:

Якщо клієнт не може виправити ім’я хоста, то це найкраще, щоб перевірити, чи хост визначення імен послідовність перераховані вище, що клієнт повинен використовувати. Якщо ім'я не існує у будь-якому з ресурсів, який використовує клієнт, то Ви повинні вирішити, який ресурс, щоб додати його. Якщо ім'я яке існує в одному з ресурси, наприклад, DNS-сервера або ім'я служби Інтернету Windows Для клієнта та сервера (перемоги) є не рішенням ім'я правильно, зосередитися вашу увагу на усунення несправностей цей конкретний ресурс.

Також, підтвердіть, що клієнт намагається розпізнати ім’я хоста і не є ім'я NetBIOS. Багато додатків є кілька методів, які вони можуть використовувати для розв'язання імен, це особливо вірно, пошти і баз даних додатків. Застосунок може бути настроєно для підключення до ресурсів за допомогою NetBIOS. Залежно від конфігурації клієнта клієнт може обійти хост визначення імен. Там треба буде для будь-якого зміни в тип з'єднання до розетки TCP/IP або усунення проблеми, як це NetBIOS питання.

Проблема: Клієнт вирішує ім'я дуже повільно, або не вдається розпізнати це ім'я і займає багато часу, щоб повідомити про помилку.

Кроки з виправлення неполадок:

Маючи DNS-серверів настроєно у TCP/клієнта, але з сервер недоступний клієнту зазвичай причини цього. Тому що на Протокол TCP/IP припускає ненадійні мережі, клієнт буде кілька разів Спроба підключитися до DNS-сервера, перш ніж відмовитися від спроби запит на змінення. Потім клієнт спробує запит на змінення другий DNS-сервер, якщо він налаштовано і прийняти той же Вільний час на провал. Тільки потім буде кроком клієнта через до NetBIOS ім'я резолюції як описано вище.

Є три способи, щоб підійти до цього питання.

 • Якщо ім’я хоста правильно ввели в хост-файл, він буде вирішені, перш ніж клієнт намагається запитів DNS. Це рішення працює Ну, якщо сервери DNS тимчасово недоступний і є малі кількість імен хостів, які повинні бути вирішені. Настроювання вручну Можливо, файли хостів для численних клієнтів заборонними. - або -

 • Якщо DNS-сервери недоступні, але адреси сервера DNS клієнти TCP неправильні, то дані виправлення адреси дозволить клієнтам зв'язатися з DNS-сервери негайно. Навіть якщо DNS-сервер повідомляє, що її не вдається розв'язати на Назва, це відбувається набагато швидше, ніж якщо клієнт не може досягти у DNS-сервер на всіх. - або -

 • Якщо DNS-серверів настроєно на клієнтському комп'ютері, але ці сервери остаточно недоступні, потім видалити IP-адреси DNS сервери від клієнта конфігурації. Клієнт буде потім обійти на DNS пошук без зволікання. - або -

 • Якщо запис А бізнес-партнера в базі даних DNS відсутні або неправильні, то там буде затримка, як DNS-сервери запит інших DNS-серверів до звітності що вони не може розпізнати ім'я. Зазвичай це призведе до затримки з лише кілька секунд.
Для отримання додаткової інформації про TCP/IP і назвати роздільною здатністю, будь ласка, див на документ доступні на анонімних ftp сервер Microsoft:
Ім'я файлу: Tcpipimp2.doc
Розташування: FTP://FTP.Microsoft.com/bussys/Winnt/Winnt-Docs/Papers/
Назва: "Microsoft Windows NT 3.5/3.51/4.0: реалізація TCP/IP Деталі стек протоколу TCP/IP і послуг, Версія 2.0. "

Властивості

Номер статті: 172218 - Востаннє переглянуто: 6 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows NT Server 3.51
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.5
 • Microsoft Windows NT Workstation 3.51
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows 95
Ключові слова: 
kbinfo kbnetwork kbmt KB172218 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 172218

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com