Номер статті: 174360 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Ви переглядаєте з Internet Explorer 9. Internet Explorer 8. Internet Explorer 7. Internet Explorer 6. Internet Explorer 5.

Примітка
Ця стаття призначена для домашніх користувачів. Якщо ви не зручно з цієї інформації, ви можете звернутися по допомогу або зверніться до представник служби підтримки клієнтів. Відомості про те, як звернутися до представник служби підтримки клієнтів відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/contactus/
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

У статті описано типи зон безпеки в Microsoft Internet Explorer та налаштування різних рівнів безпеки для веб-сайтів, які ви відвідуєте.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Internet Explorer включає п'ять попередньо зон: Інтернет, Локальна інтрамережа, надійні сайти, обмежених веб-сайтів і мій комп’ютер-зразок.

Ви можна налаштувати мій комп’ютер-зразок зони, (що містить файли на ваш місцевий комп'ютер) тільки з у Microsoft Internet Explorer адміністрування (IEAK); Ці параметри недоступні в інтерфейсу браузера. Адміністратори слід використовувати за промовчанням для цієї зони, якщо ваша організація має на конкретні вимоги. Параметри скорочення безпеки може призвести до ризик для безпеки, у той Вільний час як підвищення безпеки параметрів може зменшити функціональність.

Ти можеш Установка параметрів безпеки для кожної зони і потім додати або видалити Веб-сайти з зони, в залежність завдання від вашого рівня довіри до веб-сайту.

Типи зон безпеки

Зона Інтернету

Ця зона містить веб-сайти, які не на вашому комп'ютері або на локальній інтрамережі або який є уже не призначено іншій зоні. На рівень безпеки за промовчанням є середній.

Зона локальної інтрамережі

За промовчанням до зони локальної інтрамережі містить всі мережі зв'язки, які були створені за допомогою на Universal Naming конвенції (UNC) шлях і веб-сайти, які використовувати проксі-сервер або мають імена, що не включають періоди (наприклад, http://local), до тих пір, поки вони не призначено зона обмежених веб-сайтів або надійних вузлів. за промовчанням рівень безпеки для зони локальної інтрамережі встановлено середній (Internet Explorer 4) або середній (Internet Explorer 5 і 6). Майте на увазі, коли вам доступ до локального локальної мережі (LAN) або частки в інтрамережі або веб сайті інтрамережі за допомогою на Інтернет-протоколу (IP) адреса або повне доменне ім’я (FQDN), частки або веб-сайту визначається як бути в зоні Інтернету Замість того, до зони локальної інтрамережі. Для отримання додаткової інформації про цю проблему клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
303650Сайт інтрамережі визначила як веб-сайт, на FQDN або IP-адресу

Зона надійних веб-сайтів

Ця зона містить веб-сайти, яким ви довіряєте, як безпечне (наприклад, веб- створені сайти інтрамережі вашої організації, які є або, що прийшов з компаній, у яких у вас є впевненість). Під Вільний час запит на додавання веб-сайту в надійних Зона веб-сайтів, ви вважаєте, що файли завантаження або запускати з мережі сайт не завдасть шкоди вашому комп'ютеру або даним. За промовчанням є ні веб-сайтів які зараховуються до зони надійних вузлів, і встановлено рівень безпеки Низька.

Зона обмежених веб-сайтів

Ця зона містить веб-сайти, яким ви не довіряєте. Під Вільний час запит на додавання веб-сайт до зони обмежених веб-сайтів, ви вважаєте, що файли, які ви завантаження або запускати з веб-сайту може пошкодити ваш комп’ютер-зразок або дані. На за промовчанням, є немає веб-сайтів, призначених для зони обмежених веб-сайтів і встановлено високий рівень безпеки.

Зона обмежених веб-сайтів містить веб-сайти, які не на вашому комп'ютері або у локальній інтрамережі, або що є уже не призначено іншій зоні. Рівень безпеки за промовчанням Середній.

Примітка Параметри захисту застосовуються лише до файлів на комп'ютері, є в папці тимчасових файлів Інтернету. Ці параметри використовувати безпеки рівень веб-сайт, з якого файли прийшов. Всі інші файли, як передбачається бути безпечними.

Настроювання зон безпеки

Щоб змінити рівень безпеки за промовчанням для зони, налаштувати Параметри безпеки в зоні, або призначити веб-сайту до певної зони. Зробити Це, виконайте інтерактивні елементи, описані в одній із нижченаведених розділах.

Як змінити рівень безпеки за промовчанням для зони

Для кожної зони безпеки в Internet Explorer 4. x можна вибрати Високий, середній, низька або настроюваний рівень параметр безпеки. В Internet Explorer 5 і 6, ви можете вибрати високий, середній, середній, низька або інший корегувати безпеки.

Щоб змінити рівень безпеки за промовчанням для зони:
 1. В Internet Explorer 4. x виберіть пункт Властивості браузера в меню Вигляд . В Internet Explorer 5 і 6 виберіть пункт Властивості браузера в меню Знаряддя .
 2. У Internet Explorer 4. x, далі безпеки закладка, клацніть зону, для яких потрібно змінити рівні безпеки у полі зони .

  У Internet Explorer 5 і 6, на що Безпеки Закладка, натисніть кнопку Зона до якого ви хочете, щоб призначити веб-сайт у розділі Виберіть зону веб-вмісту Щоб установити її параметри безпеки.
 3. Виберіть потрібний рівень безпеки, який потрібно використовувати для зони і натисніть кнопку ОК.

Як налаштувати параметри безпеки в зони

Вибіркова дає досвідченим користувачам і адміністраторам більше контроль за всі параметри безпеки. Наприклад, завантажити Непідписаний ActiveX Елементи керування опція відключена за промовчанням у зоні локальної інтрамережі (середній безпеки використовується за промовчанням для зони локальної інтрамережі). У цьому випадку Internet Explorer не може запускати будь-які елементи керування ActiveX у вашій організації інтрамережі, тому що більшість організацій не підписуйте ActiveX управління, тільки використовується. Для Internet Explorer, щоб запустити непідписані елементи керування ActiveX вашому в інтрамережі організації, змінити рівень безпеки для параметр Завантажувати непідписані елементи керування ActiveXзапитувати або включити для зони локальної інтрамережі. Ви набором наступні безпеки Параметри із використанням користувацьких настройок:
 • Доступ до файлів, елементи керування ActiveX і сценарії
 • Рівень можливостей, з огляду на Java програми
 • Якщо сайти повинні бути визначені з протокол SSL (SSL) Перевірка автентичності
 • Пароль захисту за допомогою Windows NT завдання/відповідь (NTLM). Залежно від того, який зони сервер знаходиться в Internet Explorer можна відправити ваш пароль автоматично, попросить вас ввести ім'я користувача та пароль, або заперечує будь-яку Вхід до запитів
Щоб налаштувати параметри безпеки в зоні:
 1. В Internet Explorer 4. x виберіть пункт Властивості браузера в меню Вигляд .

  В Internet Explorer 5 і 6 виберіть пункт Властивості браузера в меню Знаряддя .
 2. У Internet Explorer 4. x, далі безпеки закладка, виберіть зону, до якої потрібно настроїти у вікні зони .

  У Internet Explorer 5 і 6, на що Безпеки Закладка, натисніть кнопку Зона до якого ви хочете, щоб призначити веб-сайт у розділі Виберіть зону веб-вмісту Щоб установити її параметри безпеки.
 3. Натисніть кнопку Додатково (для користувачів експерт)і натисніть кнопку Параметри.

  В Internet Explorer 5 і 6 натисніть кнопку " Інший".
 4. У групі Скинути користувацькі параметривиберіть потрібний рівень безпеки для всієї зони у вікні Скинути і натисніть кнопку Скинути.
 5. Відповідно до розділу, для якого потрібно настроїти безпеки налаштування, клацніть на потрібний параметр, натисніть кнопку ОКа потім натисніть кнопку ОК .
Щоб призначити веб-сайту до певної зони безпеки:
 1. В Internet Explorer 4. x виберіть пункт Властивості браузера в меню Вигляд .

  В Internet Explorer 5 і 6 виберіть пункт Властивості браузера в меню Знаряддя .
 2. У Internet Explorer 4. x, далі безпеки закладка, виберіть зону, до якої потрібно призначити веб-сайт в на Зони а потім клацніть Додати сайти.

  У Internet Explorer 5 і 6, на що Безпеки Закладка, натисніть кнопку Зона до якого ви хочете, щоб призначити веб-сайт у розділі Виберіть зону веб-вмісту Щоб установити її параметри безпекиа потім натисніть кнопкуСайти.

  Якщо додати веб-вузла сайт до зони локальної інтрамережі, ви можете вибрати типи веб-сайтів, які ви хочете, щоб включити в зоні і натисніть кнопку Додатково для запит на додавання певних сайтів. Наступні правила застосовуються до місцевих Параметри зони інтрамережі. Пам'ятайте, що запит на додавання сайту в будь-якій зоні має пріоритет протягом наступних правил:
  • Усі сайти інтрамережі, які не перелічені в інших зонах: сайти інтрамережі мають імена, які не включають періоди (для Наприклад, http://local). Ім'я сайту, наприклад, http://www.microsoft.com не є місцеві, оскільки він містить періодів. Цей сайт призначений для зони Інтернету. Сайт інтрамережі ім'я правила поширюється на обох "файлу:" і "http:" адреси. Бути в курсі що доменів верхнього рівня Інтернету може бути доступна за допомогою імені, що не містять періодів. Якщо ви можете отримати доступ до Загальні (. com,. org, .net, .edu, зворотні, .mil або .int) або зніміть країни код домени (. US, JP, UK і так далі), Цей параметр, щоб запобігти ці сайти за допомогою настройок безпеки локальної інтрамережі. Щоб отримати додаткові відомості про доменів верхнього рівня відвідайте нижче Інтернет корпорації для присвоєння імен і номерів (ICANN) веб-сайт:
   http://www.ICANN.org/tlds
  • Усі вузли, які підключаються, обминаючи проксі-сервер: типові інтрамережі конфігурації використовувати проксі-сервер для доступу до мережі Інтернет з пряме підключення до серверів інтрамережі. Цей параметр використовує це роду відомості про конфігурацію відрізнити інтрамережі від Інтернет-контенту для зони. Якщо проксі-сервер налаштовано по-різному, зніміть варіант і використовуйте інші параметри для позначення файлів, призначених для місцевих Зона інтрамережі. На комп'ютерах, які не мають проксі-сервер цей параметр має ніякого ефекту.
  • Усі мережні шляхи (UNC): мережні шляхи (для Наприклад, \\local\file.txt) зазвичай використовується для локальної мережі вмісту, що повинні бути включені до зони локальної інтрамережі. Якщо мережні шляхи, слід не в зоні локальної інтрамережі, зніміть цей прапорець і сценарій виконання інших параметри для позначення файлів, призначених для зони локальної інтрамережі. Для Наприклад, у певних конфігурацій системи спільних файлів Інтернету (CIFS), мережний шлях може Посилання вмісту Інтернету.
 3. Введіть веб-адресу в на Додати цей веб-сайт, щоб у зона поле і натисніть кнопку Додати.
 4. Натисніть кнопку ОКі потім ще раз натисніть кнопку ОК .
Під Вільний час запит на додавання сайтів локальної інтрамережі або довірених сайтів зон, вимагати перевірка сервера сценарій виконання Якщо натиснути кнопку, щоб вибрати на Потрібна перевірка серверів (https:) для всіх вузлів у цій зона прапорець.

Примітка Неможливо призначити веб-сайт до зони Інтернету. Інтернет зона містить усі веб-сайти, які не на комп'ютері, або в місцевому Зона інтрамережі, або що не вже призначені до іншого зона.

Щоб отримати додаткові відомості про усунення симптомів, які не вирішено на попередньому етапі, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
319585Під Вільний час відвідування Windows Update веб-сайту з'являється протокол IMAP про помилку "Оновлення додатка не завершено"
корпорація Майкрософт надає контактні відомості сторонніх виробників допоможуть знайти Технічна підтримка. Ці відомості можуть змінюватися без попереднього протокол IMAP. Microsoft не гарантує точність сторонніх елемент-контакт інформації.

ПОСИЛАННЯ

Щоб отримати додаткові відомості про настроювання зон безпеки відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/Windows/IE/IE6/Using/HOWTO/Security/Setup.mspx
Щоб отримати додаткові відомості про те, як змінити настройки безпеки браузера Internet Explorer відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://Windows.Microsoft.com/EN-US/Windows-Vista/Change-Internet-Explorer-Security-Settings

Властивості

Номер статті: 174360 - Востаннє переглянуто: 6 червня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0, у разі використання з:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Ключові слова: 
kbresolve kbproductlink kbenv kbhowto kbmt KB174360 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 174360

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com