Ako zobraziť zdroj HTML kód pre webové stránky v programe Internet Explorer

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 176222 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje spôsob pre zobrazenie Hypertext Markup Language (HTML) kód zdroja pre webové stránky v programe Internet Explorer.

DALSIE INFORMACIE

Webové stránky sa typicky skladajú z grafika a text napísaný v jazyku HTML. Web stránky môžu tiež používať iné skriptované jazyky ako Java, JavaScript, Rozhranie CGI (Common Gateway) a Visual Basic script.

Internet Explorer môžete zobraziť zdrojový kód HTML pre webové stránky, ale nemôže zobraziť šifrované skripty alebo kompilovaný modulov, ako napríklad prvky ActiveX Ovládacie prvky. Program Internet Explorer nemôže zobraziť aj zdrojový kód Active Server Pages (ASP). Je napríklad stránku ASP: http://www.Microsoft.com/default.asp.

Ak chcete zobraziť zdrojový kód HTML pre webovú stránku pomocou programu Internet Explorer 3.x a neskôr, v ponuke Zobraziť kliknite na položku Zdroj. Ak chcete zobraziť zdrojový kód HTML pre Webové stránky pomocou programu Internet Explorer 2.x, kliknite pravým tlačidlom na webovej stránke a potom kliknite na položku Zobraziť zdrojový kód.

Mnoho webových stránok pomocou rámov zobraziť niekoľko webových stránok na tej istej obrazovke. Ak chcete zobraziť zdrojový kód HTML pre webovú stránku, ktorá obsahuje rámy, právo- kliknite na webovú stránku v ráme a potom kliknite na položku Zobraziť zdrojový kód.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 176222 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0
Kľúčové slová: 
kbhowto kbui kbmt KB176222 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:176222

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com