Jak odstranit, importovat a exportovat digitální certifikáty

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 179380 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravou registru, ujistěte se, že dokážete obnovit Pokud dojde k potížím. Zobrazit informace o tomto postupu naleznete "Obnovení registru" téma nápovědy v programu Regedit.exe nebo "obnovení Klíč registru"téma nápovědy v editoru Regedt32.exe.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak odstranit, exportovat a importovat digitální Chcete-li zobrazit certifikáty v aplikaci Internet Explorer a Outlook Express.

Další informace

Digitální certifikáty, které jsou označovány jako digitální ID v aplikaci Outlook Express, jsou digitálně podepsané prohlášení, která navázat šifrované dvojici klíčů na uživatele Identita. Tento klíč lze použít k podepisování a šifrování digitálních informací. Digitální certifikáty můžete ověřit, zda má jinou osobou právo používat daný identity.

Digitální certifikát je podepsán certifikační úřad, který vydal certifikát. Certifikační úřad je odpovědný za společnost vydávání digitálních identifikátorů a neustále ověření digitální identifikátory jsou stále platné. Digitální certifikát je tvořen veřejný klíč soukromý klíč a další informace o identitě. Digitální certifikát může obsahovat také adresa e-mailu aplikace Outlook Express můžete ji použít k odeslání digitálně podepsaný e-mail. Mohou být soukromého klíče přidruženého k certifikátu označen jako "neexportovatelný," většina certifikátů a jejich přidružených soukromých klávesy lze přesunout z jednoho počítače do jiného provedením pokyny, které jsou popsány v "Export digitálních certifikátů" a "Import digitální certifikáty" částech dále v tomto článku.

Více digitálních certifikátů lze připojit ke zprávě nebo transakce, certifikačního řetězce, pokud prokáže každého osvědčení tvoří předchozí certifikát pravosti. Nejvyšší úrovně certifikace Orgán, musí být nezávisle známých a důvěryhodných příjemce.

Po instalaci digitálního certifikátu ve webovém prohlížeči, funguje jako elektronické pověření, které mohou být použity zabezpečené webové servery. To umožňuje digitální certifikáty, které má být použit namísto hesla dialogových oken, služby, které vyžadují členství nebo služby, které omezují přístup k určitým uživatelům.

Aplikace Outlook Express podporuje Secure/Multipurpose Internet Mail Extensions Technologie (S/MIME). Zabezpečení e-mailu v aplikaci Outlook Express chrání vaše Komunikace v síti Internet pomocí následujících metod:

 • Digitální podpisy
 • Šifrování
Digitální podepisování e-mailové zprávy s jedinečným ID zajišťuje osoba kdo, zobrazí se zpráva, že jste true odesílateli zprávy, a že nezmění byla zpráva v tranzitu. Šifrování pošty odeslané zajišťuje, že nikdo s výjimkou zamýšleného příjemce může číst obsah zprávy při přenosu. Při odeslání digitálního ID ostatním uživatelům, které jsou skutečně jim vašeho veřejného klíče. V pořadí druhého zaslání zašifrované pošty, musí mít váš veřejný klíč. Když jiné osobě, odešle že e-mail obsahující veřejný klíč, je pouze zprávy můžete číst, protože vyžaduje soukromého klíče dešifrovat.

Aplikace Internet Explorer ukládá digitální certifikáty v registru. Aplikace Outlook Express používá tyto digitální certifikáty k digitálnímu podepisování a šifrování zabezpečení e-mailu

Protože aplikace Outlook Express můžete spravovat více účtů elektronické pošty, můžete mít digitální certifikát spojených s jednotlivými e-mailových účtů. Na klíče registru, které obsahují položky pro vaše digitální certifikáty neobsahuje žádné informace o webové adresy, ke které je spojené. Z tohoto důvodu, pokud máte více e-mailových účtů které mají získat digitální certifikát, vhodné exportovat digitální certifikát před odstraněním.

Export digitálních certifikátů

Poznámka: Jakmile byl získán osobní certifikát, měli byste Exportujte certifikát do bezpečného umístění. Pokud se stane PWL souboru poškozené nebo chybí, certifikát nebude k dispozici pro použití a dojde k chybě při pokusu o odeslání e-mailu. Další informace informace o tomto problému naleznete v následujícím článku Znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
190296 Nelze použít v aplikaci Outlook Express osobní certifikáty
Chcete-li exportovat digitální certifikáty, postupujte takto:

 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a pak poklepejte- Klepněte na ikonu Internet.
 2. Na kartě Obsah klepněte na osobní, klepněte na certifikát, který chcete exportovat a potom klepněte na tlačítko Exportovat.
 3. V případě potřeby zadejte název souboru a heslo k zašifrování, zkontrolujte, heslo a klepněte na tlačítko OK. Název souboru by měl mít PFX rozšíření. Ve výchozím nastavení je soubor uložen do složky Dokumenty Pokud existuje. Pokud je složka Dokumenty neexistuje, je soubor Uložit do složky Windows.

  Poznámka: Můžete být vyzváni několikrát hesla.

Odstranění digitálních certifikátů

Je-li digitální certifikát odstraněna, zašifrované pomocí e-mailu digitální ID přidružené již není čitelný. Jedná se o e-mailu, přijaté před odebráním digitální certifikát, stejně jako e-mail Zobrazí se po odebrání digitálního certifikátu. E-mail je šifrované pomocí vašeho veřejného klíče, a protože má digitální certifikát byla odebrána, již potřeba dešifrovat soukromý klíč. K znovu přečíst tento e-mail, musíte importovat zpět do digitálního certifikátu Aplikace Internet Explorer a potom je povoleno v aplikaci Outlook Express. Neexistuje žádná Metoda exportu šifrování e-mailů do nešifrovaném formátu. Pokud jste přijímat žádné zašifrované pošty, které je nutné mít přístup, ujistěte se, že Před odstraněním úspěšně exportu digitální certifikát. Lze také nelze zobrazit všechny webové servery, které vyžadují klienta ověřování na základě digitálního certifikátu, dokud buď importovat znovu, nebo generovat další digitální certifikát pro tento Web Server.

Z těchto důvodů společnost Microsoft nedoporučuje odebrání digitální certifikáty. Můžete zachovat aktuální digitální certifikát a získat Nový pro nový účet elektronické pošty nebo webový server, který vyžaduje jeden. Však Pokud to není možné a digitálního certifikátu musí být odebrána z důvodu nesprávné operace nebo pro účely odstraňování potíží, postupujte takto:

Upozornění: Nesprávné použití Editoru registru může způsobit vážné problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Microsoft nelze zaručit, že problémy vyplývající z nesprávného použití registru Editor je možné vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Informace o úpravách registru zobrazte "Změna klíče Hodnoty a"téma nápovědy v programu Editor registru (Regedit.exe) nebo" přidat a Odstranění informací v registru"a"Upravit Data registru"témata nápovědy v editoru Regedt32.exe. Všimněte si, že byste měli zálohovat registr před úpravami ji.

Odstraňte všechny složky v následujícím klíči registru a restartujte počítač:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\SystemCertificates\My\Certificates
Odeberete-li digitální certifikát z aplikace Internet Explorer přidružené digitální ID je odebrána z aplikace Outlook Express.

Import digitálních certifikátů

Chcete-li importovat digitální certifikáty, které jste dříve exportovali, postupujte kroky:

 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a pak poklepejte- Klepněte na ikonu Internet.
 2. Na kartě Obsah klepněte na položku osobní a klepněte na tlačítko Importovat.
 3. Do pole Heslo zadejte heslo.

  Poznámka: Můžete být vyzváni několikrát hesla.
 4. V poli certifikát importovat soubor zadejte název souboru certifikát, který chcete importovat a klepněte na tlačítko OK.
 5. Klepněte na tlačítko Zavřít a potom klepněte na tlačítko OK.

Odkazy

Informace o použití digitálního ID v aplikaci Outlook Express, prosím naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
168726 Jak digitální podepisování a šifrování zpráv v aplikaci Outlook Express
Další informace o digitálních certifikátech a digitální ID v Aplikace Internet Explorer v nabídce Nápověda klepněte na příkaz obsah a rejstřík, klepněte Index karty, zadejte "osobní certifikáty" (bez uvozovek) a Klepněte na tlačítko zobrazit. V aplikaci Outlook Express, klepněte na příkaz obsah a rejstřík Nabídka Nápověda, klepněte na tlačítko "vytváření a odesílání e-mailových zpráv" a klepněte na tlačítko "Co jsou zabezpečené zprávy."

Chcete-li zobrazit informace o zabezpečení navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/security/

Vlastnosti

ID článku: 179380 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook Express 4.0
Klíčová slova: 
kbhowto kbmt KB179380 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:179380
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com