Ako odstrániť, Import a Export digitálneho certifikáty

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 179380 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
DÔLE?ité: Tento článok obsahuje informácie o upravovaní databázy registry. Pred upravovaním databázy registry, uistite sa, že ste pochopiť, ako ju obnoviť Ak sa vyskytne problém. Informácie o tom, ako to urobiť, nájdete "Obnovenie databázy Registry" témy Pomocníka Regedit.exe alebo "Restoring Kľúč databázy Registry"tému Pomocníka v Regedt32.exe.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje, ako odstrániť, exportovať a importovať digitálne certifikáty v programe Internet Explorer a Outlook Express.

DALSIE INFORMACIE

Digitálne certifikáty, uvedené ako digitálnej identifikácie v programe Outlook Express, sú digitálne podpísané vyhlásenia, ktoré sa viažu šifrované páru kľúčov užívateľa totožnosť. Tento kľúč možno na podpísanie a zašifrovanie digitálnych informácií. Digitálne certifikáty môžete použiť na overenie, že iná osoba má právo na používanie danej identite.

Digitálny certifikát je podpísaný certifikačným orgánom, ktorý vydal osvedčenie. Certifikačný úrad je zodpovedný za spoločnosť vydávanie digitálne identifikátory a nepretržite overovať, že digitálne identifikátory sú stále platné. Digitálny certifikát je zložený z verejný kľúč, súkromný kľúč, a iné informácie o identite. Digitálny certifikát môže obsahovať aj mailovú adresu tak, aby program Outlook Express môžete používať na odosielanie digitálne podpísaný e-mail. Zatiaľ čo súkromný kľúč priradený k certifikátu môže byť označený ako "neexportovateľný," väčšina osvedčení a ich pridružené súkromného kľúče môžu byť presunované z jedného počítača do druhého ak postupujete podľa inštrukciami popísanými v "Digitálne certifikáty pre export" a "Import digitálne certifikáty" oddiely neskôr v tomto článku.

Viacnásobné digitálne certifikáty môžete pripojiť k správy alebo transakcie, tvoriace reťazca certifikátov, kde každé osvedčenie preukáže predchádzajúce osvedčenie o pravosti. Najvyššej úrovne certifikačných Orgán musí nezávisle známe a dôveryhodné príjemcom.

Po nainštalovaní digitálneho certifikátu vo webovom prehľadávači, funguje ako elektronické poverenia, ktoré môžu používať zabezpečené webové stránky. Toto umožňuje digitálne certifikáty sa používajú v mieste heslo dialógových okien, služby, ktoré vyžadujú členstvo alebo služby, ktoré obmedzujú prístup k konkrétnych používateľov.

Program Outlook Express podporuje Secure/Multipurpose Internet Mail Extensions (S/MIME) technológie. Bezpečná pošta v programe Outlook Express chráni vaše Internetové komunikácie pomocou nasledujúcich metód:

 • Digitálne podpisy
 • Šifrovanie
Digitálne podpísanie správy elektronickej pošty s jedinečnú identifikáciu uisťuje osoba kto dostane správu, že ste pravda odosielateľovi správy, a že správa nebola zmenená v tranzite. Šifrovanie pošta odosielaná zabezpečuje, že nikto okrem adresáta nemohol čítať obsah z správa je síce v tranzite. Keď pošlete digitálnu identifikáciu do ostatné, máte skutočne dať im váš verejný kľúč. V poradí pre inú osoba, ktorá vám poslať zakódovanú poštu, musia mať váš verejný kľúč. keď, kedy inej osobe pošle vás e-mailom, ktorý obsahuje váš verejný kľúč, len vy môžete čítať správy, pretože vyžaduje váš súkromný kľúč na ich dešifrovanie.

Program Internet Explorer ukladá digitálne certifikáty v databáze registry. Outlook Express používa tieto digitálne certifikáty na digitálne podpísal a zašifroval zabezpečený e-mail

Pretože program Outlook Express môžete spravovať viaceré e-mailové kontá, môžete mať digitálny certifikát združených s každou z e-mailových kont. V kľúče databázy Registry, ktoré obsahujú údaje týkajúce sa vaše digitálne certifikáty urobiť nesmie obsahovať žiadne informácie o webovú adresu, s ktorými je spojené. Z tohto dôvodu, ak máte viacero e-mailových kont pre ktoré ste získali digitálny certifikát, by ste exportovať digitálny certifikát predtým, ako ste ju odstrániť.

Vyvážajúci digitálne certifikáty

Poznámka: Po získaní osobný certifikát by ste vývozné osvedčenie na bezpečné miesto. Ak sa súbor PWL poškodený alebo chýba, osvedčenia nebudú k dispozícii na použitie a bude nastať chyba pri pokuse o odoslanie e-mailu. Pre viac informácie o tomto probléme, pozri článok v Microsoft Knowledge Base:
190296 Nedá sa použiť osobné certifikáty v programe Outlook Express
Ak chcete exportovať digitálne certifikáty, postupujte nasledovne:

 1. Kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na položku nastavenie, na položku Ovládací Panel, a potom dvojité kliknite na Internet.
 2. Na karte Obsah kliknite na položku osobné, kliknite na certifikát, ktorý chcete vývozných a potom kliknite na položku Exportovať.
 3. Ak je to potrebné, zadajte názov súboru a heslo na šifrovanie, potvrdiť heslo, a potom kliknite na tlačidlo OK. Názov súboru by mal mať .pfx rozšírenie. Predvolene sa súbor uloží do priečinka Moje dokumenty Ak existuje. Ak priečinok Moje dokumenty neexistuje, súbor je uloží do priečinka Windows.

  Poznámka: Môže sa zobraziť výzva viackrát na zadanie hesla.

Odstránenie digitálne certifikáty

Keď sa odstráni digitálny certifikát, e-mail, ktoré je zašifrované pomocou pridružené digitálne ID, už nie je čitateľný. To zahŕňa e-mailu, dostali ste predtým, než ste odstránili digitálny certifikát, ako aj e-mailové prijmete po odstránení digitálny certifikát. Je e-mail zašifrované pomocou verejného kľúča, a preto má digitálny certifikát boli odstránené, už máte súkromný kľúč, potrebné na ich dešifrovanie. Na čítať tento e-mail znova, musíte importovať digitálny certifikát späť do Internet Explorer, a potom jej umožnila v programe Outlook Express. Neexistuje žiadna metóda vyvážajúcich šifrované e-mail na nezašifrovanom formáte. Ak ste prijímať žiadne zašifrovaná pošta, že musíte byť schopní získať prístup, skontrolujte, či ste sa úspešne exportoval digitálny certifikát predtým, ako ste ju odstrániť. Tiež je možné zobraziť ktorúkoľvek z webových lokalít, ktoré vyžadujú klienta overovanie založené na tento digitálny certifikát, kým ste buď importovať to znovu, alebo vytvárať iného digitálneho certifikátu použiť pre tento Web stránky.

Z týchto dôvodov Microsoft neodporúča odstránenie digitálne certifikáty. Mali by ste mať aktuálny digitálny certifikát a získať novú jeden pre nové e-mailové konto alebo webovú lokalitu, ktorá vyžaduje jeden. Avšak, Ak to nie je možné, a digitálny certifikát musí byť odstránené kvôli nesprávne fungovanie alebo na účely riešenia problémov, postupujte nasledovne:

Upozornenie: Nesprávne pomocou editora databázy Registry môže spôsobiť vážne problémy môžu vyžadovať preinštalovanie operačného systému. Microsoft nemôže zaručiť, že problémy vyplývajúce z nesprávne používanie databázy Registry Môžu byť vyriešené editora. Použite Editor databázy Registry na vlastné riziko.

Informácie o tom, ako upraviť databázu registry, zobraziť "zmena kľúče A hodnoty"tému Pomocníka pre Editor databázy Registry (Regedit.exe) alebo" pridať a Odstrániť informácie v databáze Registry"a"Upravovať údaje databázy Registry"témy Pomocníka v Regedt32.exe. Všimnite si, že ste mali zálohovať databázu registry skôr ako budete upravovať to.

Odstrániť všetky priečinky pod nasledovným kľúčom databázy registry a potom reštartujte počítač:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\SystemCertificates\My\Certificates
Keď odstránite digitálny certifikát z programu Internet Explorer pridružené digitálne ID sa odstráni z programu Outlook Express.

Import digitálne certifikáty

Ak chcete importovať digitálne certifikáty, ktoré ste predtým exportovali, postupujte podľa týchto kroky:

 1. Kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na položku nastavenie, na položku Ovládací Panel, a potom dvojité kliknite na Internet.
 2. Na karte Obsah kliknite na položku osobné a potom kliknite na položku Importovať.
 3. Do poľa Heslo zadajte svoje heslo.

  Poznámka: Môžete byť vyzvaní niekoľkokrát o zadanie hesla.
 4. V poli osvedčenie súbor na Import zadajte názov súboru certifikát, ktorý chcete importovať, a potom kliknite na tlačidlo OK.
 5. Kliknite na tlačidlo Zavrieť a potom kliknite na tlačidlo OK.

ODKAZY

Informácie o používaní digitálnej identifikácie v programe Outlook Express, prosím pozri článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
168726 Ako digitálne podpisovanie a šifrovanie správ v programe Outlook Express
Ďalšie informácie o digitálnych certifikátov a digitálne ID, v Internet Explorer, v ponuke Pomocník kliknite na položku obsah a register, kliknite na tlačidlo Index kartu, zadajte "osobné certifikáty" (bez úvodzoviek), a potom kliknite na tlačidlo zobraziť. V programe Outlook Express kliknite obsah A Index na Menu nápovede, kliknite na „vytváranie a odosielanie e-mailových správ"a potom kliknite na tlačidlo „Aké sú zabezpečené správy. ”

Informácie o zabezpečení nájdete na webovej lokalite Microsoft:
http://www.Microsoft.com/security/

Vlastnosti

ID článku: 179380 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Outlook Express 4.0
Kľúčové slová: 
kbhowto kbmt KB179380 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:179380
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com