Tööriistast Windows Registry Checker (Scanreg.exe) kirjeldus

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 183887
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Kui käivitate arvuti edukalt, tööriista Windows Registry Checker (Scanreg.exe) loob varukoopia süsteemi failid ja registri konfiguratsiooniteabe (sh kasutajakonto teave, muutke võrguprotokolli täitefailide, tarkvara programmi seaded ja kasutaja eelistused) üks kord päevas. Failid, mis varundab Windows Registry Checker sisaldavad System.dat, nimed User.dat, System.ini ja Win.ini. See artikkel kirjeldab tööriista Windows Registry Checker.

Lisateave

Windows Registry Checker automaatselt skaneerib süsteemi registri kehtetud kanded ja tühi andmete plokid on käivitamisel. Kui ei sobi registri kanded on avastatud, Windows Registry Checker automaatselt taastab eelmisel päeval varukoopia. See võrdub käsureale käsk scanreg Windows töötab. Kui ei ole varukoopiaid on olemas, Windows Registry Checker üritab teha remonti, ning registri. See võrdub käsuviibalt käsu scanreg /fix . Kui register sisaldab rohkem kui 500 KB tühi andmete plokid, Windows Registry Checker automaatselt optimeerib.

Windowsi installiprogramm käivitub tööriista Windows Registry Checker kontrollida olemasoleva registri terviklikkust, enne seda, kui ta täidab uuendada. Kui ta avastab registri kahju, ta püüab seda automaatselt parandada.

Kaitstud re?iimis versiooni tööriista Windows Registry Checker (Scanregw.exe) saab süsteemifailide varukoopiad ja scan registri kehtetud kanded. Kui avastatakse kehtetud kanded, see viitab reaalre?iimis versiooni tööriista Windows Registry Checker (Scanreg.exe) resolutsiooni ettepaneku.

Konfigureerige Windows Registry Checker Scanreg.ini faili. Sätted, mida saate konfigureerida järgmised:
  • Lubamine või keelamine tööriist
  • Varukoopiaid säilitatakse (mitte rohkem kui viis on soovitatav) arv
  • Varunduskausta asukoht
  • Sätteid, et lisada täiendavaid faile varundikomplekt
Scanreg.ini faili kohta lisateabe saamiseks klõpsake selle artikli Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks:
183603 Kuidas kohandada registri õigekirjakontrolli tööriist seaded
Alustada tööriista Windows Registry Checker, klõpsake nuppu Start, klõpsake käsku Run, tüüp scanregw.exeAva ja seejärel klõpsake nuppu OK.

Märkus: kasutage tööriista Windows Registry Checker parameetriga/taastada , peate käivitama tööriista Windows töötab käsurealt. Kui te seda teete, saate valida kuni viis registri backup faile saab taastada loetletud.

Et taastada üksikuid faile

Et taastada üksikuid faile, järgige neid samme:
  1. Klõpsake nuppu Start, osutage leidaja klõpsake Faile või kaustu.
  2. Tippige väljale nimegarb0*.cab, ja seejärel nuppu Käivita otsing.
  3. Topeltklõpsake CAB-fail, mis sisaldab faili, mida soovite taastada.
  4. Paremklõpsake failil, mida soovite taastada, klõpsake nuppu ekstraktija seejärel valige kaust, kus uus fail, mida soovite paigutada. Microsoft soovitab, et paned faili kausta Temp.
  5. Taaskäivitage arvuti MS-DOS-re?iimis (opsüsteemis Windows Millennium Edition, see nõuab taaskäivitamist Windows Millennium Editioni käivitusketast).
  6. Kopeeri kaevandatud faili sobivasse kausta. Pange tähele, et .dat registritoimikud on tavaliselt märgistatud nii varjatud ja read-only, nii et sa pead kasutama nii attrib ja koopia käske asendada olemasoleva faili äsja ekstraheeritakse üks.

Teadaolevaid probleeme Windows Registry Checker

Kui teie registri kanne, mis viitab faili (nagu on .vxd fail) mis enam pole, see on remontinud Windowsi registri Kontrollija. Selliseid vigu ei ole tavaliselt kahjulik, ja saate käsitsi eemaldada kirje. Selliste tõrgete kohta lisateabe saamiseks klõpsake selle artikli Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks:
132008 Msg viga: Ei leia seadet faili, mis võib olla vajalik...
Tavalise mälu, mis on vajalik Windows Registry Checker määrab teie registri suurust. Windows Registry Checker võib nõuda 580 KB või rohkem tasuta tavamälu Parandamisprotsessi. Kui teil esineb tõrketeate "Out of Memory", optimeerida oma tavapäraste mälu. Mälu optimeerimise kohta lisateabe saamiseks klõpsake selle artikli Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks:
134399 Kuidas suurendada tavamälu jaoks MS-DOS-i põhiste programmide
Märkus: laiendatud mälu on nõutav Windows Registry Checker töötamist, siis seda kasutada, kui teil käivitada arvutit Safe Mode Command Prompt ainus võimalus. Erandiks on käsk scanreg /restore , mis on ainus Scanreg funktsioon, mida saab käivitada ilma laiendatud mälu mälu.

Viited

Registry Checker käsurea lüliteid kohta lisateabe saamiseks klõpsake selle artikli Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks:
184023 Käsurealülitid tööriista Registry Checker

Atribuudid

Artikli ID: 183887 - Viimati läbi vaadatud: 20. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Märksõnad: 
kbenv kbinfo kbmt KB183887 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 183887

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com