Geri çağırma ileti özelliği Outlook nasıl kullanılır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 197094 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalenin Microsoft Outlook 98 (CW) sürümü için bkz. 185397.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Yanlışlıkla bir ileti gönderirseniz, alıcılar ileti biçimi Microsoft Outlook Bu iletiyi geri çeközelliği tarafından geri çekmek deneyebilirsiniz. İleti geri çekme featurelets, geri çekmek, Değiştir veya size gönderilen iletileri silin.

İleti geri çekme, bir veya daha aşağıdaki koşullardan biri doğru olduğunda başarılı olmaz:
 • Alıcı Outlook kullanmayan.
 • Alıcı posta servis sağlayıcısına oturum açmış durumda değil.
 • Therecipient Önbelleğe Alınmış Exchange modunu kullanarak ve çevrimdışı çalışıyor.
 • Özgün ileti taşıma kaynağı Inbox.This kuralları kullanıldığında oluşabilir.
 • Özgün iletinin ilk açılan ve okundu olarak işaretlenmiş. İletiyi Önizleme bölmesinde veya okuma bölmesi görüntülendiğinde, bu durum oluşabilir.

Daha fazla bilgi

İleti geri çekme ve Outlook Önbelleğe Alınmış Exchange Modu

Outlook'u Microsoft Exchange server posta kutunuza bağlanmak üzere yapılandırdığınızda, Önbelleğe Alınmış Exchange Mode.Starting ile Outlook2007 kullanmak için seçeneğiniz vardır, Outlook, gelen e-posta iletileri için geliştirilmiş bir işlem kullanır. Bu gelişmiş işleminin bir parçası, Outlook 2007 ve Outlook 2010 ile en son öğeleri Başlangıç klasöründeki öğeleri eşitleyin. Outlook istemcisi, Önbelleğe Alınmış Exchange Modu'nu kullanacak şekilde yapılandırılır ve çevrimdışı durumdayken (bağlı değil), sonraki bağlandığınızda Exchange server posta kutunuz, e-posta iletilerinin işlenmesi eskiye. Bağlandığınızda, işlemler için Outlook çalışır, çevrimdışıyken bir e-posta iletisi ve ileti geri çağırma aldıysanız, önce özgün ileti geri çağırma ileti eşitlenir. Bu senaryoda, ileti geri çekme başarısız olur.

Nasıl bir iletiyi geri çek

Çağrılacağı ya da ileti için şu adımları izleyin:
 1. TheSent öğeler klasörünü bulun.
 2. Geri çağırmak veya değiştirmek istediğiniz iletiyi açın.
 3. Şerit'i veya menü Eylemler'itıklatın ve sonra Bu iletiyi geri çek'itıklatın.
 4. İletiyi geri çekmek için EnabletheBu iletinin okunmamış kopyalarını silseçeneği. Ya da ileti yenisiyleOkunmamış kopyaları sil ve yerine yeni iletiler koy etkinleştirin.
 5. Geri çağırma ve değiştirme başarı hakkında bildirim almak içingeri çekmenin başarılı veya başarısız her alıcı için benseçeneği etkinleştirin.
 6. Tamam' ı tıklatın. Değiştir seçeneği seçerseniz, yeni iletinizi yazın ve gönderin.

Özellikler

Makale numarası: 197094 - Last Review: 3 Eylül 2013 Salı - Gözden geçirme: 7.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Outlook 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbhowto kbinfo kbmt KB197094 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 197094

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com