Як налаштувати обліковий запис А комп'ютера веб-пошта у програмі Outlook 2010

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2028939 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Розв'язанн

Див рішення для Outlook 2007 або ранішої версії

Див рішення для Outlook 2013


Щоб налаштувати електронну пошту в Outlook 2010, працювати з вашим обліковим записом веб-пошта, натисніть кнопку виправити це кнопка, натисніть кнопку запустити у діалоговому вікні Завантаження файлу і виконайте інтерактивні елементи, зазначені в виправити це майстра, щоб автоматично настроїти обліковий запис А комп'ютера.

ВАЖЛИВІ: Якщо ви налаштовуєте обліковий запис А комп'ютера електронна пошта Outlook.com/Windows Live виконайте інтерактивні елементи, указані в методі створення облікового запису Outlook.com/Windows Live електронна пошта замість цього.

ВАЖЛИВІ: Якщо ви використовуєте безкоштовну обліковий запис А комп'ютера пошти Інтернету або помилка "сервера IMAP хоче попереджає вас про наступне: повна підтримка IMAP не увімкнуто для цього облікового запису" , скориставшись ручного налаштування і вибрати обліковий запис А комп'ютера POP3.


Усунути цю проблему.
Microsoft Fix it 30016

Примітка:Цей майстер може бути англійською мовою, тільки. Проте автоматичне виправлення також працює для інших мовних версій Windows. Також, якщо ви не на комп'ютері, який має проблеми, зберегти виправити це рішення на флеш-пам'яті або компакт-Диска і запустіть його на комп'ютері, який має проблеми.

Відео: Як для підключення Outlook до вашої особистої електронна пошта облікового запису

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets video1
UUID =7ef2bbef-531d-4165-809f-7b928486d318 VideoUrl =http://AKA.MS/x4bb4c
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets video2


За наявності проблем за допомогою виправлення, або якщо ви хочете використовувати Outlook, щоб настроїти обліковий запис А комп'ютера веб-пошта, замість цього, виберіть один із цих методів:

Automatically detect and setup Internet email in Outlook 2010

Manually setup Internet email in Outlook 2010

Set up a Outlook.com/Windows Live email account

Internet Service Providers settings (for manual configuration of Outlook)

Advanced Server Setup


Need More Help?

Ви також можете отримати допомогу від в Microsoft спільноти Інтернет-спільнота, пошук більш докладну інформацію про Підтримки Microsoft або Довідка Windows і як, або дізнатися більше про Припиненою інтерактивною підтримкою параметри.

Властивості

Номер статті: 2028939 - Востаннє переглянуто: 12 вересня 2013 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
  • Microsoft Outlook 2010
Ключові слова: 
kbsurveynew kbhowto kbexpertisebeginner kbvideocontent kbmt KB2028939 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2028939

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com