WD2000: Ukládání automaticky aktuální práce (otevřít dokument)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 211762 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Aplikace Microsoft Word nemá vestavěné funkce, které umožňuje automaticky provést úplné uložení aktuálního dokumentu v určitých intervalech. Aplikace Word místo toho použije zabránit ztrátě dat samostatný soubor automatického obnovení.

Tento článek vysvětluje, proč je metoda souboru automatického obnovení účinnější než automatické úplné ukládání.

Poznámka: Ačkoli je možné vytvořit makro, které jsou uloženy v dokumentu v pravidelných intervalech, to je doporučeno ani podporován.

Další informace

Princip funkce automatického obnovení

Při ukládat informace pro automatické obnovení každých možnost (v nabídce Nástroje klepněte na tlačítko Možnosti a klepněte na kartu Uložit) je vybrána, aplikace Word vytvoří dočasný soubor automatického obnovení obsahující poslední změny v dokumentu. Tento soubor vytvořen nebo aktualizován na konci každého předem nastavených časových období.

Poznámka: ukládat informace pro automatické obnovení každých možnost je ve výchozím nastavení zapnuta a je je předvolbu uložení souboru automatického obnovení každých 10 minut.

Tento soubor automatického obnovení je vytvořen tak, aby byl k dispozici po restartování aplikace Word, pokud program přestane reagovat nebo je výpadek napájení. Při každém spuštění aplikace Word jej prohledá tyto dočasné soubory automatického obnovení v počítači a automaticky otevře. Při aplikace Word úspěšně obnoví soubor, soubor se zobrazí a v záhlaví okna dokumentu zobrazuje název souboru dokumentu jako „ < název souboru > (obnovené). " Uložení souboru v tomto okamžiku trvale zachovat svou práci nebo jej uložit s nový název pomocíUložit jako příkaz v nabídce soubor.
Další informace o automatické obnovení klepnutím v nabídce Nápověda na příkaz Nápověda pro Microsoft Word, zadejte do pole v Pomocníkovi Office nebo v Průvodci odpověďmi automatického obnovení a klepněte na tlačítko Hledat zobrazte vrácená témata.

Proč používejte soubor automatického obnovení, spíše než automatické úplné uložení

Po provedení úplné uložení neexistuje žádný způsob přejdete zpět do původní verze souboru. Pokud dokument byl automaticky uložen, v mnoha případech by být data ztracena, protože úplné uložení je nevratné.

Oproti tomu obnovení nepřepíše původní soubor; to umožňuje zpět z většiny chyb pouhým není ukládání změn při zavření souboru.

Soubor automatického obnovení je vytvoření nebo aktualizaci pokaždé, když existují změny, které nebyly uloženy na konci přednastavené časové období. Je třeba provést úplné uložení specificky na základě pokroku je jste v dokumentu, nikoli libovolně v pravidelných časových intervalech.

Poznámka: jiný způsob ochranu své práce a zachovat všechny změny je použití příkazu verze v nabídce soubor.

Další informace o verzích klepnutím v nabídce Nápověda na příkaz Nápověda pro Microsoft Word, zadejte do pole v Pomocníkovi Office nebo v Průvodci odpověďmi verze a klepněte na tlačítko Hledat zobrazte vrácená témata.

Jak ručně uložit do souboru

Kdykoli při práci s dokumentem, je možné soubor uložte s stisknutí kláves (CTRL + S), klepnutím na tlačítko Uložit na panelu nástrojů Standardní nebo v nabídce soubor klepněte na tlačítko Uložit. Všechny tyto možnosti uložte soubor a potom odstraňte dočasný soubor automatického obnovení.

Zapomenete-li uložit práci před k ukončení programu Word, můžete jsou upozorněni, že dokument nebyl uložen a jsou dána příležitost uložit nebo uložit není. Možnost vymaže dočasný soubor automatického obnovení. Tím tímto způsobem, budete chráněni z případě havárie, selhání napájení a podobně.

Další informace o ukládání dokumentů klepnutím v nabídce Nápověda na příkaz Nápověda pro Microsoft Word, v Pomocníkovi Office nebo v Průvodci odpověďmi zadejte ukládání dokumentů a klepněte na tlačítko Hledat zobrazte vrácená témata.

Vlastnosti

ID článku: 211762 - Poslední aktualizace: 6. prosince 2000 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB211762 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:211762

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com